Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lokalistin ja som to vedela :-( no nic ... dakujem za radu :-) . prenechame ich pre domacnost a my si niekedy objedname tie shirataky...ja som ich uz videla ale zdaju sa mi dost drahe...
Odpovedať
@radushkaa su az drahe :-( :-( :-( :-( podla mna my mame v robote vietnamcov tak som skusala,ci by mi ich nemohli zohnat lacnejsie,ale nikto to nepoznal a jeden ich zobral kamosovi co ma obchod a ten povedal,ze keby ich on objednal,tak by ma vysli este drahsie :-( :-( ja som kupila balenie 10 kusov a vysli ma na 2,50€ jedno,ale aj tak drahe,moc ich nejedavam len vynimocne cez bielkovinovy den
Odpovedať
@lokalistin asi tak :-( no rozhodli sme sa s maminou, ze ich vyskusame aj my. A ake su? chutia ti? trosku zmenu, aby sme nejedli stale to iste...uz nam pomaly dochadzaju napady co varit a papat.
Odpovedať
@radushkaa neviem ich opisat su take akoby chrumkave nejake no maju biss trochu mi chutili po rybe(no ale mala som na nich aj tuniakovu omacku :-D tak preto asi),ale teraz davam viacej soly,ked ich varim a necham ich tam dlhsie a potom uz chutia po omacke aku na ne das. Treba ich poriadne umyt ja ich necham namocene vo vode a potom ich viackrat premyjem, ale inak su dobre mne chutia
Odpovedať
@radushkaa a prvy krat som ich varila zviazane teraz ich uz rozväzujem pred umytim je to lepsie dokladnejsie
Odpovedať
@lokalistin diky :-) budem si to pamatat...objedname a uvidime ake budu. potom sa tu vyrozpravam ake boli :-D
Odpovedať
@lokalistin awoj moja ale ani ja nemam tych 7 este tak ustalenych ja aj hresim alkoholom ale tak nejde to tak rychlo tiez ako by som cakala ale nezufaj musime vytrvat ono to naraz opadne pod na to nebudeme uz hresit pojdeme striktne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no ako pokracujete? vydrzali ste v tej diete?
Odpovedať
@zuzana018 ahoj. pripájam sa k Radushkee. Kľudne prejdi do 3.F.Aj tam ešte schudneš. Ja som tiež.1kg, niekedy je to 1,5kg. Aj tak už máš len nervy, že sa to nehýbe tým správnym smerom. No nie?
Odpovedať
@radushkaa rža sa môže až v 3.F.To je škrob.
Odpovedať
@rika123 ahoj.jasné, že sa držíme. Len to tak fičí! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Kočky poraďte, čo zajtra varíte????? :-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ozaj a boli ste na dukanovadieta.com ? Je vynovená, iná ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako sa mate ? ja som zlyhala a skoncila musim ist nato odznovu... :/// len ja uz zacinam mat pocit ze mi to kuracie maso leze hore krkom 8-(
Odpovedať
@zuzana018 ahoj zuzi :-) ako ma tesi,že si na mňa/nás nezabudla :-) vazne ma to potešilo .,po straaasne dlhej dobe som na fore! Teraz uz je neskoro večer ,ale zajtra sa ohlasim ,slubujem ;-) dakujem ti zuzi,že si mi sprijemnila večer tvojimi prispevkami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania HIP HIP HURA...alebo ŽIVIO ŽIVIO ŽIVIO??? CHERYNKA sa nám nestratila, ona žijeee!!!!! :-D No ahoj moja, kde sa nám ty prosím ťa tuláš????? Ani neviem, či ti ten deficit tvojej prítomnosti, teda skôr neprítomnosti odpúšťam :-p :-p Ale som sa tuho zamyslela, a došla k názoru, že ÁNO :-) :-) :-) Aká som ja milá, že? :-p A teraz vážne - všetko OK????
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no, ja tradične nevarím nič, stíhaž variť budem až od zajtra..teda aspoň dúfam...zajtra posledná skúška v škole, tak zasa o niečo menej stresov a viac času ;-) Dnes mám aj zeleninu, teším sa domov na zeleninový tanier (paprika, paradajka, ľadový šalát, uhorka, syr, šunka), na obed ešte neviem čo, nepozerala som čo dnes máme v jedálni, ale isto si dám dusenú zeleninu (brokolica, karfiol, baby-mrkva, to máme tu vždy) a hádam bude aj nejaké vhodné mäso. včerajšie menu B-deň: R. káva s mliekom, jogurt + otruby O. pečené kuracie stehno, mozarella light Ol: káva s mliekom, neskôr som šlohľa malej kakao v krabičke, lebo som bola fakt že hladná :-p V: tuniak vo vl. šťave, 1/3 cibule a spravila som si grahamový toust k tomu :-x
Odpovedať
Profilova fotka
kočeny, môžeme my pečené kačacie stehno??? asi nie, že? :-|
Odpovedať
ahojte, tak ja som vcera varila paradajkovu polievocku a mamina zatial robila leco so syrokremom - pochutka a plnohodnotny obed. Na vecer som bola uz dost hladna ale nic take sme nemali tak som si urobila kakao :-p dnes na ranajky ako inak - toliare so syrokremom a dalej co sa bude diat tazko povedat - asi este paradajkovu - ostalo nam trocha...co varite dnes vy? dajte inspiraciu...
Odpovedať
kocky tu som nasla recepty na cestoviny shirataky - mozno sa vam tam bude nieco lubit :-) http://www.shirataki.sk/novinky/
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa musím kuknúť aj ja ten recept na toliare, keď ti to tak chudí ;-) ja si pečivo už nepečiem takmer vôbec a ked si aj upečiem,. 80% vyhadzujeme nakoniec :-| ten recept máš odo mňa čo som ti posielala? aby som vedela, kde hľadať ;-)
Odpovedať
@zuzana018 co ti uz pecivko prestalo chutit? my frcime len na tych toliaroch...aj ked je to furt otrava vypekat kazdu chvilu, hlavne ked nemas cas. Asi 5 krat sme robili aj ten chlieb z mikrovlnky aj ten mi chuti - ale toliare su lepsie. Ano su v tych receptoch od teba...hned na zaciatku nejako
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa tak si to idem pohľadať a skúsim :-) Inak mne chutili aj tie "cibuľové žemličky" ja som tam ale miesto cibule dávala sušený cesnak ;-) Tie sú celkom chutné. A včera som si našla taký recept že "toust" tak aj ten asi zajtra skúsim, mám B-deň zajtra.
Odpovedať
@zuzana018 te zemlicky som tiez videla aj som myslela ze ich vyskusam ale zatial som sa k tomu neodhodlala...nevedela som ci su dobre - zajtra mozno tiez skusim. inak dnes rano si mamina obliekla bluzku co mala naposledy na mojej stuzkovej pred 5 rokmi :-) takze uz to pomalicky vidno...my mame dnes BZ ale vobec ma nic nenapada na obed...mas to fajn ked vam varia v jedalni aj take jedlo, z kt. si mozes vybrat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa áno, to je super...ako isto to nie je úplne že bez masti, len na pare, no ale čo narobíme...parená a čerstvá zelenina je ale stále. Ozaj, a to kačacie stehno? asi nie, že?
Odpovedať
@zuzana018 tak jasne ze to nie je uplne bez masti...ale troska aj potrebujeme pre zdravie no nie? :-p Podla mna sa to stehno moze ale len ak je pecene na vode a bez koze. My sme s mamcou tiez jedli - ved to je dost suche maso. Mne mama navrhla brokolicove halusky...nerobila si to este? inak pekna foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa nie, tie halušky som nerobila veru..svokra raz robila halušky, ku mäsu, no ale čo ja viem...nič moc :-S Brokolicu mám ja ale rada :-) Tak toto stehno kačacie čo tu dnes máme, s kapustou a knedľou, tak pochybujem že robili na vode...veď uvidím, ak bude aj iné, lepšie mäso, dám si, ak nie, bude kačka :-p Foto moc pekná nie je, to som sa rýchlo včera večer mobilom...ja milujem fotiť, ale sama fotogenická vôbec nie som x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 @radushkaa caute milacikovia,co porabate?Dufam ze sa nehnevate,lebo ja sa hnevam sama na seba,no takze budem tu chodit,lebo doteraz som chodila do skrine kde su sladkosti a podobne veci,takze jak ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 jaj a tesi ma ze si dala fotecku,si fesanda
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 čau miláčik - takže - aby bolo jasné - ja sa na teba hnevááááááááááááááááám , takto moc ]-( ]-( ]-( sa vyparíš, nič nepovieš, človek aby premýšľal, čo porábaš - a ani na správy si neodpísala. No - a teraz píš, ako sa máš, a čo sa s tebou deje, OK? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?