Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@radushkaa ahojky, ja by som to až tak neriešila, 9,9 je v pohode, lebo ak úplne prestaneš papať tuk, začnú ti padať vlasy, lámať sa nechty a zhorší sa stav kože..... pozri predchádzajúce skúsenosti dievčat :-)
Odpovedať
@radushkaa ahoj myslis na tu kasu? ak ano tak som dala do odmerky otruby vanilkovy puding a zaliala som to po 300ml mliekom ,ale tym padom,ze dole uz nieco bolo nebolo to celkom 300ml v recepte pisali,ze 200ml asi by si to mala trochu hustejsie ked das menej ja som mala akurat konzistenciu A dneska som robila tu babovku,tak neviem asi sa mi nevydarila no neviem a mate niektora tu dukanovu majonezu na stranke nieje napisana zlozenie mozete mi napisat presne zlozenie a ci chuti?Ja som vcera kupila jogurtovu majonezu no teda vobec nechuti ako majoneza,ale tak v salate sa zje
Odpovedať
@lokalistin dakujem, dnes si ju urobim lebo mam chut na nieco sladke. A preco si myslis ze sa ti nevydarila? ja som ju robila v nedelu a vyzerala podobne ako tvoj obrazok. Ked som ju pozerala ako sa pecia bola krasne nafuknuta ale ked som ju vybrala tak strasne splasla. Ale na chut bola uplne jemna a sladka...Dala som si ju napoly s maminou a este sme mali aj v pondelok do roboty. Mne osobne velmi chutila :)
Odpovedať
@lokalistin ahoj no to mas este dobre tie dve kg ja tazko jedno aj to teraz som mimo domu nemam vahu ci to uz aj nie je s5 a ked som drzala prvykrat po troch tyzdnoch -5 kg a pribrala som vsetko s 5 cize aj voda by mala aka ist aj kilov mam dost habadej a stale nic no ja v tom zotrvam dokonca aj ked sem tam dam daky prehresok v podobe vinka alebo dakej cinskej alebo inej restauracie ale vzdy jem len maso alebo maso a zelenina ... drzim palce nech sa ti to podari a mne tiez :D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa tak k tomu syru,ja som kupovala syr BRIE 60% ked som drzala atkins,teraz som nasla taky isty syr jak je brie a vola sa to petite argent,kupujem to v lidli,no neviem ci na slovensku dostat to iste,ten druhy syr ma 16%,a vobec z toho nepriberam lebo je to light no nikdy syr nepridal na mojej vahe,takze nemyslim si ze s takym malim percentom nieco pokazis,ale kazde telo je ine,vsak to vies.Chcem sa ta opytat ze ked robis kalanetik na brucho,urobis tych 50?Ja dnes som zvladla 40 pri prvom cviceni,ale ked som musela dvihnut jedno nohu do vzduchu a robit tie brusaky,tak som zas zvladla len 20 jak vcera,ja neviem,mna to zabija :-D ,ale v kuse citim brusnu svalovu horucku,a aj ja si myslim ze je to ucinne,ako casto cvicis kalanetik?Ja to chcem aplikovat kazdy den pred kardio,no len 10min zatial vydrzim,myslim si ze je to malo
Odpovedať
@lokalistin vyzerá v pohode, moja bola taká istá, urobila si mi chuť, večer pečiem ;-)
Odpovedať
@olovo80 ako dlho si vydržala pri Atkinsonovi? Úbytky boli slušné?
Odpovedať
@olovo80 diky...ja ze to je uz prehresok - nejdem to teda riesit :) Co sa tyka kalanetiky, tak ja uz ju teraz cvicim druhy krat...predtym som sla nato pomaly asi ako ty...tu druhu nohu som nedvihala len som ju nechala polozenu na zemi a postupne to slo...teraz odcvicim na brucho jeden cvik 100 opakovani - ale neslo to hned. Cvicim ju kazdy den (teda pokial sa da). Ked som zacinala teraz druhy krat tak som dva dni poriadne nevladala chodit jaku som mala svalovicu ale na dalsi den som sla zase do toho az ta svalovka presla sama :) Ale aj ja som zacinala presne ako ty, najprv 20 potom 40 az som to dala na 50 toto som cvicila urcity cas az som citila ze by som zvladla aj viac tak som presla na to dalsie video a tam je 100 opakovani. Aj ked som akurat vcera citala tu modru knizku a nie je dolezity pocet opakovani ako to ze musis spravne cvicit a uvedomovat si kazdy vztah - dnes som to tak skusala a fest bolest :D Ale myslim ze to fakt pomaha...cvicis len brucho ci aj ine cviky?
Odpovedať
@radushkaa @olovo80 žienky , nemôžte tu hodiť link na tu kalanetiku ?? celkom ma to zaujalo , ako to tu pišete :-)
Odpovedať
ahoj dievčatá. Dnešné menu: R-celozrnný rožok, karička,šunka,paprika D-nízkotučný tvaroh s príchuťou ananásu(LIDL,je úžasný) O- pečienka na cibuľke+celozrnné špagety(dnes mám povolený škrob) OL- rajčiny, mozarella V- práve som si dorobila palacinky DE LUXE s nízkotučným kakaovým tvarohom +2PLotúb zapité vodou(zasa som na ne zabudla) Dnes som makala celý deň na záhrade. Začínam zazimovávať. To bol teda telocvik, idú mi odpadnúť ruky aj s krížami. Som skapacina!!!!! :-( :-( :-( Vy čo ste dnes papali?
Odpovedať
@lokalistin to som rada , ja som predtým milovala kašu teraz mám otrubovú kašičku ;-) aj puding dávaš ? ja mením raz čololádový , jahodový , karamelový teraz je super výber x-)
Odpovedať
@zuzkoo ahoj, ja som si to stiahla z ulozto.cz posielam ti link, je tam viac videii, ja som si stiahla konkretne toto: http://www.ulozto.cz/xEpWEHo/callanet... vyskusaj :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@radushkaa diky za odpoved,ja som si myslela ze nikdo na svete neni taka "trapne nemotorna" pri cviceni ako som ja,no tych 100 je velmi slusne,a kedy vidno ucinok,myslim tak ozaj badatelne?No ti poviem,umieram na brusne svaly,ci horne ci dolne brucho je KO :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 Atkins som drzala viac nez 2 roky,no bolo mi velakrat zle,je to skoro ako dukan,no predsa uplne ine,pri atkins som pokazila zaludok,pravdepodobne mam vredy,no na vysetrenie sa bojim ist,vela krat som sa citila jak tehotna zena,vracala som a bolo mi spatne,vupadavali mi vlasy,neskutocne chumace,a mavala som bolesti hlavy,no samozrejme ze som schudla a dalo sa to velmi lahko udrziavat,a vobec som necvicila,a pohyb ziadny nemala,no neodporucam,ale mozno len u mna to bolo take hrozne,no nepoznam nikoho kdo by drzal tuto dietu a s jakymi ucinkami,no napr ja do teraz som na bielko diete a akonahle zjem nieco co nepatri do dukan alebo podobne veci tak mam bolesti 3 dni a bud vraciam alebo hnackujem,alebo obe,no mam tabletky specialne,sa mi podarilo zohnat bez vysetrenia a jedine toto mi pomaha
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 teraz ma napadlo,atkins mala aj @radushkaa ,skus sa spytat,ze jak bola ona na tom
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj kocka,ty si jak na tom?Mas dajaky "novy" ubytok na vahe?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkoo kazdopadne to skus,mne sa do toho nechcelo,ale citit ucinok,aj ked na zaciatok zrobis len malo,som zvedava na tvoj nazor,potom jak to skusis pry raz :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa aj som zabudla,uz vecer vobec neviem rozmyslat :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,ano zatial robim len na brucho,lebo prave to mam naj-naj-najkrajsie na sebe :-D ,no jak uz budem na 100% ovladat cvik brusne,tak urcite si dam cvik na druhe naj-naj-najkrajsiu partiu mojho tela a to su boky,no nemozem naraz,lebo by som vyzerala na druhy den ako prace neschopna :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,a ty na ktore partie cvicis?
Odpovedať
@olovo80 díky za odpoveď, som iba zvedavá, lebo ja som skúšala 90 dňovúdietu, no pre mňa nič moc :-| a ešte kedysi dávno som dala slušne dolu s Mliečnou dietou. Tam som tiež dosť cvičila. Atkinsonova ma zaujala čiste teoreticky, Dukan mi vyhovuje maximálne, aj keď ovocie doobeda v počte 1 ks jablko si dám, samozrejme okrem čisto bielkovinových dní.
Odpovedať
ahojte, nechcel by niekto začať v týchto dňoch diétu...rada by som sa pridala, aby som na to nebola sama ,,,, hmmm?
Odpovedať
Ahojte! @radushkaa @pinetka26 no na tom obrazku pri recepte vyzera jak naozajstna, v trube bola tiez uplne pekna nafuknuta, a ked som to vytiahla tak splasnute, zato som myslela,ze sa nevydarila,no chutovo celkom ok taj ale ja velmi dobre peciem a ked to porovnavam s dukanovymi receptami tak som neni az taka ohurena ;-) ale da sa @melbe no ja ti poviem ja som to prvy krat robila strasne prisne a schudla som velmi pekne za dva mesiace 10 kg potom som s tym sekla a pribrala 12kg teraz som zacala zase a tiez som bola velmi prekvapena, ze to zrazu skoro vobec nejde dole,ale tentokrat to nerobim az tak prisne, uvidime verim,ze to zvladneme :-) @15nisa no dneska som ju robila prvy krat dala som vanilkovy puding trosku vanilkovej aromy a posypala skoricou uplna mnamka uz sa tesim na zajtra na ranajky :-D
Odpovedať
@olovo80 ahoj, ja si myslim, ze kazdy kto pred tym nebol nejaky extra sportovec tak neurobi na prvy krat tych 100. Ono sa to zda ale je to dost namahave. Ja cvicim celu hodinu teda na cele telo - ale ty zase cvicis aj na biku. Inak je to dost casovo narocne. Vysledky? Ja osobne som videla vysledky na zadku uz po prvom raze :D Ale ja som predtym dllllho necvicila - a podotykam videla som ich len ja! Takze z okolia zatial nikto. Vcera som odcvicila 11 hodinu - na zadku vysledky uz vidno okom ale na bruchu len trosicku a ked niekto nevie ze cvicim neviem ci by si to vsimol - to ide asi tazsie, lebo v tej knihe hovorila o nejakych vrstvach na bruchu, ze furt cvicis hlbsie a hlbsie. V tej knihe su strasne pokroky tak neviem ako to cvicili ci 2 hodiny denne :D Ja budem radsej trpezliva a nechcem sa uplne zmordovat :)
Odpovedať
@olovo80 este ti idem povedat, ze aj ked cvicis len brucho tak sa trosku potom ponatahuj podla tych natahovacich cvikov a nebudes mat az taku svalovku. Mna strasne bolievala krcna chrbtica a ako som zacala toto cvicit tak div sa svete je to o 90% lepsie. Moje "najkrajsie" parie su zadok a boky - tak nam drzim palce...uz sa tesim ked budes hlasit prve vysledky :)
Odpovedať
Ahojte kocky, tak co idete dnes papat? Ja som vcera 1x skusala tu kasu - a bola ze fakt dobra, aj som sa z nej najedla. Dnes na ranajky toliare so syrokremom, desiata biely jogurt, obed maso na elektrickej panvici (mama robila) a vecera este neviem. P.S. dnes chcem vyskusat to tiramisu aby bola zajtra pochutka :)
Odpovedať
@lokalistin fiha tak to si mala ozaj krasne vysledky ja som totiez robila prisne ale to clovek dlho nevydrzi teraz davam sem tam aj prehresky napriklad vcera dve velke piva :D ale na tejto diete nebudeme vecne tak si myslim ze je to v poriadku sem tam aj porusit :)pis potom ako sa ti dari aj s vahou aj s cm ja idem domov az o dva tyzdne tak potom ti poviem vahu ;-)
Odpovedať
@olovo80 Ahoj :-) ja sa vážim len každú sobotu a občas v nedeľu ;-) lebo som v škole na internáte ..ale naposledy som mala 61,6 x-) tak som zvedavá čo bude v sobotu možno mi to vydá na tých 58-59 do Vianoc :-D a začala som cvičiť v posilovni , dám si bicykel , potom cviky na posilnenie nôh, zadku, brucha a bežiaci pás a občas aj steper :-) skôr teda tie kardio cviky ;-) som vždy spotená ako myš :-D ale som zvedavá aký to bude mať vyslédok , len dúfam že sa mi nebude nabierať svalová hmota (ale zas tak moc neposilujem) a nebudem priberať :-| a ty ako ? ;-) máš niečo nové ? :-)
Odpovedať
@lokalistin i ja sa vždy teším na raňajky :-D to máme aký luxus , že kašička na raňajky x-)
Odpovedať
@11xena11 to snáď nie , že zajačie uši :D no o 8 cm si vyššia by som tie cm brala :-D super, že sa po tých ,,sviatočných jedlách,, nebriberá, že ? :-) ja už mám za sebou raňajky, a idem sa učiť :-| na obed mám kurčiatko a šalátik x-) a ty ako ? aký maš na dnes plán ? ;-)
Odpovedať
želám pekný dník, u nás je brutálna hmla, mám odcvičenú Jullian a dala som raňaječky: placka z dvoch vajec + 1,5 lyžice otrúb, troška korenia a majoránky. Niečo ako omeletka a navrch troška postrúhaného syra + acidko. Idem do Tesca na nákupy a chcem po obchodoch pohľadať Bolero. Obed: uvidíme, čo nakúpim :-)
Odpovedať
Dobré ránko, zdravím všetky dukanky.Takže dnešné menu: R-celozrnné cereálie s mliekom+nescafé+čaj na chudnutie(asi je to riadna blbosť, pijem ho už dlhšiu dobu a nezdá sa mi, že by mal nejaké účinky-asi zasa nejaký reklamný ťah) D-jogurt s bolerom O- ešte mi zostal zapekaný karfiol s uhorkovým šalátom, kafe OL-otrubová kaša, celozrnné pečivo+dia džem V-druhá polovica palaciniek zo včera Dnes idem plávať, dúfam, že mi tam odpláva včerajšia svalovica z jesenných prác v záhrade :-D :-D :-D Momentálne mám dovolenku, takže rýchla chôdza nehrozí. Okrem prác na záhrade sedím pred televízorom :-| :-| Želám vám všetkým krásny deň!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?