Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
ahojte :)..je tu niekto novy ?? ... ja som schula podla zdravej vyzivy uz 8 kg, chcela by som zacat pomaly na tuto dukanku kedze uz tolko nejem ako som jedavala ... tak ma napadlo ci niekto ide drzat napr. od zajtra ?
Odpovedať
@marhulka vallyka písala , že chce teraz niekedy začať ;-)
Odpovedať
@15nisa uz len teba som tu cakala :DD ty si mi tuchybala :DDD
Odpovedať
@olovo80 dnes som mala 11O minút kardio :-) +posilovanie nejaké ;-) no moje dnešné menu :-D :otrubová kašička : kuracie stehno +čokoláda (70% horká) :jogurt :pohár mlieka hádam dobre ;-) či ? a ty si mala čo dnes dobrého ? a s tými drinkami no ja neviem :-| radšej prirodzené chudnutie a pomalšie ako turbo a potom turbo priberanie :-D ale tak zas skúsnosti s tým nemám..a to myslíš 69cm pás či boky ?
Odpovedať
@marhulka áno sestrička , ja ti len pomáham ;-)
Odpovedať
@15nisa to je pekne od teba...inac ani ja by som ten koktail neodporucala ....to je ako lcarnitin .... nic som s nim nedokazala ....asi fakt lepsie to cvicenie, radsej tie sunky a otruby by som si kupila :D... ja idem tiez do posilky tak uvidim co to urobi :D
Odpovedať
@olovo80 na toto som pocula vemi dobre recenzie https://www.google.de/search?q=protei...
Odpovedať
@11xena11 u nas tie bolera nemaju teda o nicom neviem ak su tu nejake co ziju v nemecku nech poradia a s tymi fotkami das normalne odpoved a dole v pravo je zeleny krizik a napisane Pridaj Fotky tam kliknes ukaze ti ten zeleny krizik a pridaj fotky vlavo dole tam zase kliknes vyberies z pc fotku, ktoru chces dat a potom uz len pridat prispevok ja ked vidim fotky tak mam chut hned nieco varit, ale prosim nedrazdi nas so zakazanym jedlom my sme este len v 2.faze ;-) Baby ja peciem na piatok tortu dneska som zacala piect orechove korpusy jak to vonalo som myslela, ze sa zblaznim, ale slahla som si babovku :-( :-)
Odpovedať
@melbe no ja som predvcerom varila syrovu polievku a vies aka bola uzasna? uvarila som vodu asi pol litra potom pol litra mlieka s dvomi kockami bujonu a lyzicou maizeny(ale nemusis lebo syr to zahusti ja som to mala moc huste) do toho a ked sa to zacne varit ten syr nastruhany do toho kym sa nerozpusti a pretoze mi strasne chutila som si dneska spravila taku istu len namiesto syru som tam dala dve vajicka a mala som vajickovu polievku uplne,ze mnamkovu :-D ja teda polievocky mozem zajtra chcem robit brokolicovu polievocku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak hlásim príchod :-) ako sa mi máte?
Odpovedať
@lokalistin ďakujem ti za inštrukcie s fotkami. Ospravedlňujem sa za tie jedálničky, po pravde ma to nenapadlo, žeby som tým dráždila. :-( Si super, že si ma na to upozornila. Pýtala som sa či je tu niekto do partie k 3.F, žiaľ bez odpovede. Je super, že som sa dostala tak ďaleko ale zasa na prd (prepáč)pre mňa,že tu sú všetky kočky v 2.F. :-( Takže sa tu nemám s kým podržať, a táto fáza je najdlhšia. Nič iné mi nezostáva len počkať na vás. Si zlatá lokalistin.Držím ti palce. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak ja ešte 1-2 kg a pôjdem do 3.F tak potom budeme parťáčky - dúfam, že to bude čo nevidieť. V týchto dňoch si chcem prečítať knihu, teda ja som ju čítala, ale 3F som len tak prelistovala, keďže to bolo ešte ďaleko, a potom šup do trojky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 ahoj, tak ako ti to ide? my pokracujeme zatial uspesne dalej...:) Inak vcera som skusala to bolero - zohnala som len lesne plody a multivitamin, ako voda fajn len troska sa mi to zda take umele, do jogurtu ani do tvarohusom ho este nedavala. Dostala som zachvat chuti na sladke a tak som si s mamou urobila po 2 davky z nutely a celu som ju zoz....a. No ako tak som sa ukludnila a ficala som dalej. Vecer som este varila kasu a potom som cvicila. Dnes na rano ako inak - toliare, na obed zeleninovu polievku kedze mame BZD ako druhe si dame asi plnene sampiony (este neviem ako ich budeme robit) a vecer - netusim, zatial je to v nedohladne...a co vy idete dnes papat?
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahojky - tak aj ja pokračujem ďalej, k dnešnému dňu -14 kg, cítim sa celkom OK :-) Sprav si dukan-tiramisu, keď máš chuť na sladké ;-) Mne osobne tá nutela nechutí, som ju aj nedávno takmer celú vyhodila. Šampiony som raz plnila syrom, kúskami šunky, troškou bryndze, i keď tá by sa nemala, ja viem ;-) a bolo to fajné
Odpovedať
@11xena11 hej to som ti ja nenadavala,kludne to pis,ja som len myslela,ze ked budes davat fotky tak take veci co aj my mozeme. Dufam,ze som ta neurazila, tak som to vazne nemyslela,prepac
Odpovedať
@zuzana018 ahoj gratulujem ku krasnemu vysledku a ako dlho tu dietu uz drzis ?
Odpovedať
@lokalistin fiha tedaa parada aj ja vyskusam tu syrovu ale prosimta aky syr tam davas ja som si minule kupila to pierko ale mne to vobec nechuti ma taku vyraznu chut a ja idem tu brokolicovu varit dnes snad sa podari :)
Odpovedať
@melbe takze dneska 21.den Vaha povodna 72kg dnes 69,5kg :-p ide to strasne pomaly Pas-3,prsia nic :-D ,Zadok-3,stehna nic :-p ,boky -4cm som nejaka demotivovana,ale neva ide sa dalej Dnes plan na jedlo R-prazenica s paprikou O-brokolicova polievka O-kasa V- rajciny s mozarellou
Odpovedať
@melbe my tu pierko nemame nejaky odtucneny tvrdy u nas predavaju nejaky uz nastruhany odtucneny ale neviem co to je za syr
Odpovedať
@zuzana018 to tiramisu som uz rozmyslala ale ide tam dost vela tvarohu...ale uz dlho planujem ze ho urobim, dufam cez vikend sa mi to podari. dakujem za tip na te sampiony lebo som fakt nevedela. A potom si ich dala zapiect? Krasny vysledok naozaj :) Ja podam spravu v nedelu...mamina zatial - 4,10 kg za 20 dni. Tak dufam nam to pojde aspon ako doteraz :)
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe ďakujem - od 7.6.2012, takže piaty mesiac, veľmi rýchlo to ušlo, ale musím sa priznať, že keby som bola dôslednejšia, tak je to aj viac, ale ja proste musím hrešiť x-)
Odpovedať
@lokalistin juuu uz to ide u teba pomaly ku trom kilam neboj nic ziadna demotivacia radsej pomaly ako nic a ked to dame pomaly snad nenastane jojo efekt sme v tom spolu neboj nic ani mne to dako nejde nemam tu vahu takze neviem ale dnes si pojdem kupit meter a sa odmeriam aspom pozri keby to nedrzime pribereme este viac aky mas ciel ?
Odpovedať
@zuzana018 to mas krasne ja chcem dat tiez tak 15 kg a vidim to tak na pol roka kedze to ide straaasne pomalicky
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa áno, vydlabala som ich, stopky som ešte pokrájala na drobné kúsočky, taktiež tú šunku, a všetko som to v miske premiešala so syrokrémom, a takú masu som plnila do vydlabaných hlavičiek...normálne som si spravila chuť, asi si to zajtra alebo na víkend spravím aj ja..alebo ešte lepšie, v sobotu prídu gratulovať svokrovci a moji rodičia dcérke, a my vlastne všetci držíme DD, tak aspoň spravím takúto chuťovku. Do toho tiramisu ja dávam 2 tvarohy (=500g) nie 600 ako je v recepte a úplne to stačí, väčšinou mi ešte ostane, a aj s maminou to budete mať spolu aj na 3 dni ;-)
Odpovedať
@zuzana018 a etse som zabudla dodat ze ,mas moj obdiv aj vsetky ostatne kocky co to tak dlho vydrzite drzat beriem si od vas priklad ;-)
Odpovedať
pocujte, neviete ake sladidlo odporuca Dr. Dukan? ja som mala teraz nejake od sestry ale uz neviem ako sa volalo len viem ze bolo akesi 0%tuku a 0%cukru ci ako...pouzivate ten cukren?
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe Ďakujem, a neboj, aj ty to zvládneš - časom to prestaneš vnímať ako diétu, príde ti to celkom normálne. Ako netvrdím, že nemám "stavy" keď mi to lezie na nervy, hlavne vtedy, keď neviem čo by som zjedla, vtedy sa proste naladím tak, že si zjem aj niečo zakázané, pretože jesť sa predsa musí x-) , samozrejme, zjet to s mierou, malú dávku, ale stačí mi to, uspokojím bruško aj myseľ :-D Keby som to dodržiavala na 100%, úbytok váhy by bol asi lepší, ale zasa viem, že by som to nevydržala držať dlho.
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa Radka, ja mám kúpenú Stéviu, tekutú, ale ja to takmer vôôôôbec nepoužívam, a mala som na skúšku malý balíček xylotolu, ten bol veľmi podobný kryštálovému cukru - aj chuťou aj konzistenciou, tak možno niečo z toho. (dostaneš to kúpiť u nás v Tulipe v tom obchodíku zdravej výživi ;-) ) Ale napr,. do Tiramisu dávam klasické tekuté umelé sladidlo (neviem názov, z Tesco), lebo tam ho ide aj celkom dosť, a stévia aj xylotol sú dosť drahé.
Odpovedať
@zuzana018 diky Zuzi:), ja teraz rozmyslam ake lebo to co sme mali sa nam uz pomaly a isto mina, vies ako sme dve tak to aj rychlejsie ubuda. To je asi jedno ake hlavne aby to bolo nahradne sladidlo nie? Pojdem kuknut asi do obchodu lebo som ho pozerala aj na dukan stranke a tam je ale fest drahe :) A ved toto vsade skoro je potrebne.
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ja to nepoužívam vôbec nikam, teda iba ak robím tiramisu, čo som už dávno veru nerobila. je to vlastne umelé sladidlo, ako náhrada cukru pre diabetikov - čo sa kaloríí týka tak je to vraj jedno, obe sú akože "LIGHT" :-) , rozidel je v tom, ktoré je na prírodnej, čiže zdravšej báze, a ktoré je čisto "umelá-chemická" náhrada.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?