Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@alore v pohode pytaj sa :-) hm, nie bez skrobu som to neskusala ... takze to ti neviem povedat ake by to bolo :-( pockaaaj idem zmerat tu nadobu ... 23x11 cm je to silikonova forma v com to peciem... a chlebik ked vychladne dam do mikrotenoveho sacku a len tak ho mam v skrinke , vyzdrzi aj 4-5dni, teraz mam ale na skusku dany v chladnicke ci vydrzi viac... uvidim.. skus teda spravit jednoitu davku, bude nizsi ako ten moj, ale aspon uvidis ci bude chutit..mne chuti ako original chlebik tmavy z obchodu :-) idem cvicit moja, keby daco som tu o hodinku :-)
Odpovedať
Ahojte baby, uz vas tu tyzdne citam tak sa pridavam. Musim sa priznat ze som minuly mesiac drzala tri tyzdne poctivo DD aj som schudla par kil. Potom som bola od 10. augusta stale niekde mimo domova a vselijaka strava bola, no proste cele zle.. :-( Odo dneska zacinam znova a poriadne, konecne po dovolenkach nabehnem na klasicky rezim. Len sa bojim co na to moj metabolizmus. Co myslite mam zacat od I. fazy a dat si znova 3 bielkovinove dni? Ci pokracovat so striedanim? Dakujeeem. Inak cherry a panthera ste super dvojka.. :-D Drzim palce vsetkym,dievcata.
Odpovedať
http://www.fodor.sk/spectrum/clovek_v... zaujimave cisla poniektore :-)
Odpovedať
@vvictory ahoj vitaj medzi nami. ja by som zacala aspon 2 BD pre zaciatok a potom striedala. A kolko chces schudnut?
Odpovedať
@cherrymania dakujem za rady cherry vyskusam v stredu upiect ten chlebik na dnes a na zajtra uz mam pecivo hotove z mini davky kedze davam do pizze otruby a tu si peciem na dnes aj na zajtra k obedu ;-)
Odpovedať
Momentalne sa pohybujem sa medzi 64 az 65 najradsej pod 60tku. Idealne 58kg... 8-) Ty si na tom ako?
Odpovedať
@ alore Inak ja som si dala taky zavazok ze do konca roka chcem byt so sebou spokojna.. s tym ako vyzeram. Mam na to teda este dost casu, pekne pomalicky. Nejde ani tak o kila ako o vnutorny pocit. Ak sa budem citit dobre ked budem mat 59 kg tak pojdem kludne do III fazy aj vtedy. Uvidime... ;-)
Odpovedať
@vvictory ja uz len viac menej udrziavam na DD som od januara isla som zo 74 kg na terajsich 60kg ale pri tych 74 som nebola tucna ani som nemala nadvahu pretoze som vysoka mam 183-185 cm
Odpovedať
Alore, mat tak tovju tvoju vysku... :-) Ved som sa divila pri tvojom predchadzajucom prispevku ze tvoje BMI je viac nez dobre..:) Teda ty si takpovediac uz vo 4. faze?
Odpovedať
@vvictory nie som ja som nieco medzi 2-3 v stvrtej nikdy nebudem to by som pribrala ja nemozem jest normalne a mat len bielkovinovy stvrtok, to by som bola tam kde predtym. Ostavam verna ,,delenej strave´´ bez zemiakov , ryze, cestovin, tiez nejem pecivo klasicke iba dukanovske. A nechcela by si mat moju vysku , nemozem ani opatky nosit :-D ]-(
Odpovedať
no ty kokos, uz som docvicila, @alore, vies co mas to posledne kardio v leveli 3 tie vyskoky? to uz som davala z posledneho, som si pripadala jak nejaky orangutan skakjuci po obyvacke :-D ale sem tam som sa pristihla , ze sa pri cviceni usmievam :-) uz mi asi sibe :-D ale to je dobre :-) @vvictory ahoj a vitaj, ja by som asi na tvojom mieste zacala od prvej fazy... ty kokso , ani nechcem vediet ako to vyzera, ked si niekto cita moju komunikaciu s @panthera :-D je to moja krvna skupina, co ti poviem :-) pantherka, citas knizku? hm, k takemu niecomu sa ja dokopat neviem , jedine co som za poslednu dobu citala je kniha o predavani/kupovani nehnutelnosti od Martina Capa :-) V piatok mi pride sem do Dublinu na 10 dni segra s jej 2 rocnym synom a potom letime spolu na svk, premyslam, ze vtedy nebude cvicit a uvidim, co to spravi... idem sa pozriet do denniku na to, co mi robila vaha ked som mala tyzden s cvicenim pauzu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore pisem na ten clanok co si dala link,su tam vela veci co aj mna pobavili,okrem banan a cokolada,ja tam aj hrozno,ten grep by bol ok bez praskoveho cukru,cokoladove mlieko,pistacie podla toho kolko a v jakej forme,parada,odporucanie pre tych ktory maju fatorexiu je to ok :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80 tak tebe ako prvej ale jasne, ze aj inym dukankam , toto som spravla vcera vdaka tebe :-) nemala som platky zele, tak som dala jahodovu zelatinu a chuti to bozsky!!!! hmm, inak mam taky tip, aby bolo to cesto hnede, primiesat trosku kakaa, lebo ako vidite je biele :-) tak ja som dala na vrch lyzicku dukanovskej nutely ,len tak na ozdobu ... DIEVCATA, TENTO KOLACIK ODPORUCAM a hodnotim cislom 10 z 10tich :-) dakujem olovo ;-)
Odpovedať
wau Cherry toto vyzerá fakt božsky...si mi chute narobila..hneď ako prídem domov z práce, tak vyskúšam :)
Odpovedať
@eveline88 urcite vyskusaj , je jednoduchy, rychly a to najdolezitejsie, ako hovorim , chuti bozsky!
Odpovedať
@cherrymania paradicka ten kolacik vyzera skvelo urcite ho raz vyskusam recptik mam uz zalozeny v mojej dukanovskej kucharke ;-) :-) podla mna ked nebudes tyzden cvicit tak sa ti konecne vaha pohne nadol ;-)
Odpovedať
inak dnes 14 deň DD ...váha 68,1...úbytok 2,3 kg....do cieľa 6,1 kg....čiže stáále tak isto fuuu stojí to stojí...už dlho, ale ja vydržím :)))
Odpovedať
@cherrymania jaaaj zabudla som tie vyskoky z duse neznasam ale su skvele na stehna a zadok :-D
Odpovedať
@alore dakujem , myslis? ja mam ale taky pocit, ked neodcvicim , ze nic nerobim , iba sa na mna lepi vsetko co zjem... vies taky vnutorny pocit, ze nedavam zo seba ziadnu energiu ale iba prijimam... :-S
Odpovedať
@cherrymania ten pocit poznam :-D neboj nepriberies a uvidis ze vaha sa pohne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tak co ti poviem,vyzera super extra,este lepsie nez na fotke z netu,no uz vcera som pisala ze sa dam na dukan,rano som uz vybrala z mrazaku ryby,chcem ich upiect len tak jednoducho na pare v rure,vcera som urobila taku hlupost ze som si sadla na bycikel a za 70min som dala dole 930cal,ale potom som si myslela ze mi pukne hlava,asi hodinu v kuse ma bolela jak keby som mala migrenu,dnes som tiez dala dole 630cal a je to ok,asi som to vcera prehnala,chcem sa ta spytat ze pri dukan je dovolena cola light?Skusim este pozriet dajake recepty,ked bude nieco zaujimave tak to hodim sem,ale fakt som neverila ze z toho sa da spravit cesto,no parada ti hovorim :-p
Odpovedať
@olovo80 dakujem , nebolo vobec tazke to spravit, zvladnes aj sama ak skusis ;-) no ja by som na biku nevydrzala 70 min, moc ma to nebavi, mne bohate staci na rozohriatie tu pol hodku co zvyknem pred Jillian ale bike momentalne presuvam do rohu do spalne, rozlucim sa s nim na nejaku dobu, skusim necvicit ako povedala alore, est eze som si dala dnes tak do tela , naposledy :-) ja pijem 7up light aj pepsi max, evian a sem tam nejaky cajik citala som neviem ci nie tesoro pisala ze take sa moze, je to celkom fajn ked sa ti ziada zmena ..predsa len voda, stale.... sem tam treba nieco s chutou :-) a kludne hod este receptiky na nejake kolaciky , alebo aj slane pecivo ak tam je nejake, ja urcite skusim aj ine :-) si zlata, dakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no to je fajn ze sa mozu tie light veci na pitie,lebo ja a pitny rezim...je to katastrofa,niekedy su dni ked nevypijem ani 2deci vody a moze byt aj teplo,neviem preco no nevadi,videla som este recept na slanu palacinku plnenu s mletym masom hovedzim tusim a so sampionami,neviem ci to poznas,ked nie tak to tu dam,no ja som tak isto s tym byciklom jak ty,mna to tiez nebavi,no mam v pc jillian co si dala link,len dajak este som sa na to nedala,tak zatial som na bike
Odpovedať
@olovo80 cozee?? to vazne ja vypijem denne 3-4 litre vody ! plus nejake kavy za den (ja som kavoholik) plus nejake mlieko alebo kakao... najprv som to pila nasilu...lebo som chcela dodrziavat pitny rezim 2 litre denne , ale teraz si to telo pyta same...proste stale mam pri sebe flasku s vodou :-D recept na slanu palacinku ?? to by bolo fajn, havadzie mlete masko si pripravim aj bez receptu, len uz davno mam chut na slanu placku s masom , skusala som tortilu, ta bola dobra, ale nieco nove by bolo super! :-) ked budes mat cas... si zlata ;-)
Odpovedať
@olovo80 a ozaj, ked chces cvicit len kardio, na tvojom mieste by som sa vykaslala na bike a radsej si dala to kardio s jillian :-) budes sa citit , ze si spravila pre seba nieco viac.. ten bike je predsa len taka nuda... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ZABITA COKOLADOVA TORTA dame roztopit 150gr ciernej cokolady(dobrej kvality)nad parou,z 3 bielkov vyslahame tuhy sneh,zltky vo vacsej mise vymiesame so 6lyzic sladidlom,miesame elektrickou miesackou az kym to nebude mat bielu farbu alebo bledsiu,potom pridame 200gr toffu a 1lyzicu maizeny,miesame do hladka aby neboli hrudky,dalej pridame roztopenu cokuladu,az kym nedostaneme formu mucnika,nakoniec primiesame tuhy sneh,a cesto vylejeme do muffinovych formiciek alebo do tortovej formy.Pecieme 20 az 25 minut pri 180-ke (pisu ze ruru treba nastavit pri peceni na grill) POZNAMKA velmi dobre je to s chladenym anglickym kremom(ked neviete recept,tak sa na to pozrem,dajte vediet) cokoladu si vyberte naozaj kvalitnu,nie prilis horku a nie prilis silnu,pretoze chut je naozaj zvyraznena s toffu
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania recept pre teba,a este idem sa pozret na tu slanu palacinku,plnku nebudem pisat,jak si pisala ze urobis to sama,aj ja si myslim ze je to ok :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 dakujem , vyzera mnamkovo, len to je asi povolene v tretej faze, nie? @alore ako je to prosim ta? podla mna ked som v druhej faze cokoladu nemozem... :-( ani kvalitnu horku... ci? idem si ten recept kazdopadne prepisat :-) a ten anglicky krem... ja som o nom este nepocula.. neviem co to je :-( mozno by som tu cokoladu mohla proste nahradit kakaom???co myslite? alebo by som spravila kakaove salko dukanovkse???
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no tu je recept na palacinku no mozno to uz poznas 1lyzica psenicnych otrub,2lyzice ovsenych otrub,5lyzic mlieka,1 vajicko pisu ze je to na jednu osobu,a ze sa to da plnit s besamelom a volskym okom
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no ja neviem ze v ktorej faze,no podla mna sa to da nahradit aj s kakaom,no nie som si ista(nemam az tak prestudovane dukan diet),anglicky krem je vraj puding a francuzky dost castu pisu tie recepty na dukanovsku stranku,tak idem sa na to kuknut
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?