Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte "dukanky" ;-) , tak som sa vcera po precitani väcšiny vasich prispevkov rozhodla, ze sa k vam pridam aj ja a konecne nieco so sebou od porodu urobim :-D ...... dnes mi konci prvy den a chcela by som poprosit vas skusenejsie, aby ste "skontrolovali" moj dnesny jedalnicek......activia biela s otrubami, kuracie mäsko uvarene vo vode, jeden platok sunky a pol kelimka cottage chess biely, a na veceru o pol siedmej 3 activie(bola som fest hladna :-( ) .....a este by som sa chcela opytat, ci mozem pit rano kavu s mliekom bez cukru .....dakujeeem :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja som si urobila tu tvoju zmrzlinu,uz je v mrazaku:)ale supla som tam aj tvaroh,lebo mi to z toho suseneho mlieka,prislo moc praskove :-) :-) :-) :-) uvidime co z toho vznikne :-) :-) :-) :-) apropo:blond ti sekne! :-) ozaj a kolko merias?lebo na foto vyzeráš byt neuveritelne chuda,ba až sucha :-) :-) :-)
Odpovedať
@lilkam ahoj :-) dovolim sa vyjadrit k tvojmu jedalnicku :-) podla mna v pohode, aj ked musim povedat, ze ak si budes masko len tak varit vo vode, zachvilu ti bude z tej diety zle , nebude ti chutit a vykasles sa na to... treba trosku fantazie a pojde to lahsie.... ked ide o kavu, ja som kavoholik , pijem aj 4 za den :-N vzdy s mliekom a sladidlom Baby, dnes sa preklinam. vazim o 3 kg viac teraz pred spanim ako ked som sa rano zobudila... mozno kvoli tomu,ze som vypila necele 4 litre tekutin, a pojedla som vsetko mozne ]-( ale iba povolene potraviny... Zajtra sa vytrestam hned rano hodinou na biku a hned nato dam Jillien. som zvedava , kolko budem vazit rano...zase budem chodit celu noc na wcko ach jaj, tak mi treba :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa mam knihu tam sa pise,jedzte povolene potraviny v akomkolvek mnozstve a kedykolvek chcete!!!!!!!!!!!!!! takze to je blud,ze len urcite mnozstvo mlieka,v knihe sa nic take nepise!!!!!
Odpovedať
@panthera haha to nie, to si pretri monitor na pc :-D mam 165 cm a rano 63kg :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lilkam Ahoj,vitam ta ,mam dojem že si aj málo jedla...pointa tejto diety je nehladovať,kludne mozes vecerat aj hovadzi steak o pol noci ak mas chut :-) :-) :-) :-) netreba sa obmedzovat,lebo ak sa budes,telo si bude ukladat zasoby a neschudnes....papaj,telo sa nastartuje,bude rychlejsie spalovat a kilecka poletia :-)
Odpovedať
@panthera a inac tvarohom v tej zmrzke urcite nic nepokazis, mozno bude taka lepsia , kremovejsia, daj potom vediet! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja robim presne to iste,vazim sa aj vecer,potom penim,vlasy mi stoja ,vsetko uteka predomnou a rano je vaha zase ok ak nie nizsia :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@panthera urcite nie sme jedine :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne vaha teraz stoji,mam 168 cm a 58 kg,co je ok ale do ciela este aspon 5 kg :-) :-) ja mam teraz asi nie dukan dietu ale melon dietu :-) :-) :-) :-) :-) vcera padol jeden a dnes tiez :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@panthera inak to s tym mliekom som nikdy nepocula, tiez viem tak, ze povolene potraviny kolko chces a kedy chces...
Odpovedať
@panthera ooo a nebudes chuducka? alebo si tolko kedysi vazila? ja ked budem mat 58 tak asi koncim 2.fazu uvidim....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
už sa tu splieta barsčo a nakoniec z toho vznikne nejaká iná dieta :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no pred 5 timi rokmi som mala 52...pred tehotenstvom 58-takze tak jak teraz a rodila som 72 kg :-) do mesiaca od porodu som mala 57 kg,ale teraz cez zimu sa to na mna nejak nalepilo,tak som si povedala,že to dam nižšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko - no teda Cherymania aj Panthera, vy ste obe kočeny a podľa mňa máte super váhu,... byť vami, určite sa takto netrápim prísnou diétou ;-) ...že 52...60....to u mňa bolo tak dávno, že už si na tie časy ani nepamätám :-p dnes ráno som sa zasa vytešovala, vždy skáčem od radosti, keď to druhé číslo na váhe je opäť nižšie :-D takže dnes ráno 70,7 .........juuuuj, a keď sa zmení aj to prvé číslo na 6, to bude radostiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
včera som skúšala spraviť cuketovú kašu na spôsob zemiakovej, aby som na dnešný BZ deň mala niečo - ale som si to trocha upravila po svojom, teda nerobila som to z tofu syrom, bo ten mi akosi nejde dole krkom :-p , tak som si na kocky uvarila cuketu, dala som k nej asi 4 strúčiky cesnaku (celé, tie som potom vytiahla), torcha vegety, a uvarila do mäkka. Vodu som potom zliala, a pridala som 2 trojuholníčky syrokremému Karička light, trochu mlieka a rozmixovala - poviem vám, mňaaaaaamka to je, už sa teším dnes domov, ideme grilovať, tak si k mäsku dám akože zemiačiky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lilkam ahoj a vitaj - tiež si dovolím reagovať na tvoj príspevok - presne, ako ti napísala cherymania - jedlo si urob troška pestrejšie, lebo ťa rýchlo začne táto diéta otravovať a znerovózňovať - hovorím zo svojej skúsenosti :-p A častejšie papaj, nie len 3 x za deň, to je málo, bielkoviny telo spracuváva najdlhšie, preto keď ich stále dopĺňaš, žalúdok pracuje, a tým chudne ;-) Ale potraviny, ktoré si mala, tak tie sú všetky OK ;-) Držím ti palce.
Odpovedať
dakujem vam vsetkym za rady a slubujem , ze posluchnem x-) akurat pijem kavu s mliekom a chystam sa dnes nehladovat, lebo vcera som toho mala zo strachu, ze nieco pokazim ozaj malo :) tak vecer napisem, co som mala - dufam, ze vsetko bude spravne....inak ked som si tu citala vase ciele juuuuuuj......to mne asi ani nehrozi ja mam teraz 75 a keby sa mi podarilo ist na 65 asi by som skakala 3metre do vysky :-D
Odpovedať
a este by som sa chcela opytat, ci je prehresok ak nepouzivam nizkotucne potraviny,lebo do kavy davam polotucne mlieko a activia biela tiez nie je nizkotucna ( a ci mozem aj activiu bielu sladku).....preco sa vlastne musia nizkotucne veci, ked su to bielkoviny..... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilkam dobrá otázka :-D ...keď si do kávy cvrkneš 1,5% mlieko, isto ťa to nezabije, neboj...ale ber to tak, že čím menej tukov do seba dáš, tým viac tukov zo seba stratíš :-p Ja sa snažím tieto potraviny kupovať nízkotučné, papáš a budeš ich papať každý deň, tak asi je to lepšie, ako s vysokým podielom tuku ;-) Je inak aj Activoa 0%, ja ju kupujem v Tescu. No, a ja si idem spraviť kávičku s mliečkom..nadišiel ten správny čas ;-)
Odpovedať
a este jedna otazocka- ci musim dodrziavat nejake casy alebo je to jedno o ktorej sa najem? dakujem vam kocky ;-)
Odpovedať
@panthera no z 52 na 72 to by nastvalo aj mna, ja deticky este nemam, ale viem, ze tiez budem potom bojovat spat o svoju postavu, dnesna ranna vaha 64kg, nevadi, staci , ze som v noci vyurala a vypotila aspon 2 kila :-D snad uz dnes pojdem na wcko a zajtra to bude zase menej :-) :-D pekne ranko ti prajem , aj vsetkym ostatnym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilkam no, ak som dobre čítala, je to jedno - jedno koľko, jedno kedy, len aby to boli povolené potraviny ;-)
Odpovedať
@zuzana018 ahoj , no ja som na zaciatku diety tiez videla na vahe prvu sedmicku :-) ale super postupujes , zachvilocku uvidis prvu 6 a to bude potom radosti :-) Babule, este ma nepadlo, kolko litrov tekutin priblizne za den vypijete?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania noooo, sú prípady, ktoré v deň pôrodu vážili menej, ako v deň keď sa dali na DD - to hovorím o sebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panthera bodaj by to bol blud...nepise sa ale v tej knihe ze mlieko je pochutina,odtucnene aj odtucnene susene a mozes s nimi zlepsit chut omacok,kavy...takze neviem...lebo ked som prestudovala vsetky stany tu aj na modrom koniku bolo to tam dokonca s vykricnikmi napisane co baby pisali co dietu drzia uz dlho...tak som z toho zmatena....ale ja som aj tie dni co som pila stale mlieko alebo zjedla vela jogurtov isla hore s vahou...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no lebo aj na tej broninej stranke som nenasla medzi povolenymi potravinami nizkotucne mlieko...len jogurty a tvarohy...faktuz som dili z toho...:)
Odpovedať
@arwikaaaa vies, mozno tam proste nenapisali kazdu jednu jedinu vecicku, moja, ja pijem aj tristvrte litra mlieka za den 1% tuku , dam si aj tvaroh kludne aj jogurt a schudla som uz 8 a pol kg, takze kludne pi mliecko ;-)
Odpovedať
@lilkam ahoj, viem ze plnotucne potraviny su chutnejsie, ale s tym to podla mna daleko nedotiahnes :-( zaklad tejto diety je obmadzit tuky a cukry na minimum a prijmat co najviac cistych bielkovin ... preto tak dobre tato dieta funguje... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no dufam,lenze mne sa zda ze ked dam velky prijem tych mliecnych vyrobkov tak z toho mi ide hore vaha...aj mam hned veacsie stehna ked to dam niekolko dni po sebe a ked to strazim a dam fakt max ten lite-kilo tak hned je to lepsie...ach...uz mi zadrbkava:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?