Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
nutela je taká - čojaviem, jej chuť závisí od sladidla, ktoré použiješ. Mne tiež moc nechutí, ale čo človek nespraví pre ukojenie sladkej chuti.....xi xi a zachovanie línie ha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja dnes robím do 14tej, neviem sa dočkať kedy vypadnem, v lete chodím na šiestu, aby som bola doma skôr. stráááášne teplo mi je. miešala som ju ako o život a proste hrčky tam stále boli...ale však nevadí :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 dnes si idem konečne kúpiť stéviu, tak hádam mi bude chutiť :-)
Odpovedať
som urobila zmrzku podľa Cherry, už mi tuhne. Dala som tam Xylitol, tak uvidím. Je to dosť podobné cukru, aj štruktúru má kryštalickú, len je teda dosť drahý. Daj vedieť koľko si dala za Stéviu. U nás ju majú, len ak jej treba dať viac, tiež to bude o pomere: množstvo/cena :-p
Odpovedať
Včera som piekla žemle, myslím že na stránke je na ne recept : 8 lyžíc ovsených + 8 lyžíc pšeničných atď......... no sú fantastické..... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee baby....chcem saspytat...pie sa ze mliecnychvyrobkov za den max.liter-kilo...ale to ja mam v sebe hned,ked zratam tri kavy,dva tvarohy a pul cottage ked si dam k mlieku alebo rano kasu z mlieka,takpotom preco sa aj pise ze povolene veci neobmedzene ked pritom to je obmedzene?????????????????????????dakujem za odpovede
Odpovedať
Čaute ja držim dietu už týžden a schudla som 3kg a teraz to stale stojí a som stoho už nervozna že sa to nehýbe
Odpovedať
@kvet001 a koľko by si chcela preboha za týždeň schudnúť aby si bola spokojná ? Všetko s mierou ... Netreba prehanat ... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kvet001 ahoj - ber to tak, že tvoje telo je rozumné! -3kg za týždeň je viac ako dosť. zdravé je - 1 / 1,5kg. Ale neboj, to sa zasa rozbehne a pôjde to dole, len buď trpezlivá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa a kde sa to píše?
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 tak za Stéviu som dala niečo cez 5 €, je tekutá, a úplne som zabudla koľko má ml - ale veľa toho nie je, ale je vraj veľmi sladká, tak asi bude stačiť dať menej. Ešte som ju neotvorila, tak ti neviem viac poradiť. Xylotol mal tiež, mala som 1 vrecúško na skúšku a chutilo mi, dal mi k tomu letáčik, tak o oboch sladidlach píšu fajn, dokonca, že sú pre zdravie prospešné :-) Mali tam aj rôzne majonézy a jogurty zo sóje, tofu so zeleninou, ale som si nevzala, ako sa poznám, zasa by som to ani nedojedla a skončilo by to v koši :-x :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
dnes podľa dátumu je to mesiac, čo držím DD. Dnešná váha o niečo vyššia ]-( ]-( ]-( ]-( = 71,2 kg, úbytok -7,8 kg, zaokrúhlila som to na -8kg, lebo to skáče hore dole. včerajšie menu BZ deň: R: biely jogurt + otruby D: káva s mliekom, neskôr dve paradajky O: grilované prsia kuracie, zeleninový šalát Ol: gumené medvedíky x-) , káva s mliekom V: prívarok so žltej fazuľky, kúsok kur. mäsa V2 : biely jogurt + müsli zapekané s kúskami čokolády :-x :-x :-x (neskutočná chuť mi na ne prišla, pritom ja jogurtová moc nie som, ale tie müsli zbožňujem)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobre ranko baby, zajtra to budu 2 mesiace co dietujem, davno som sa nemerala , tak dnes rano som to vykonala a toto som pozistovala... Vaha - 8.5 kg Brucho -6 cm ( som nafuknuta mam svoje dni ) :-D Stehna -5 cm kazde Zadok - 7 cm Ludia si vsimaju a nechapu , ja na sebe ale stale vidim, ze este by som mohla dat... neviem , zostavam v druhej faze. uvidime ako to pojde... A viete co ? este vcera o 22hej som tlacila tu moju zmrzku ked som prisla z prace a vypila pol litra mojeho home made milkshaku :-) Baby, ktore robite moju zmrzku, dajte vediet ci chutila! ;-) :-p krasny den prajem, ja mam 2 dni volna, tak sa tesim :-) 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania jej, zasa nová fotečka, si kočka, si kočka, si kočka :-D :-D :-D gratulujem, krásne výsledky :-)
Odpovedať
@zuzana018 ále, taká normálna baba :-D ale ďakujem :-) Aj ty máš krásne výsledky , len tak ďalej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no baby to pisali aj tu,aj na modom koniku,mam to prestudovane....
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa hm, ja fakt neviem, ja osobne som to nečítala....možno je to obmedzené kvôli množstvu bielkovín..predsa len je to záťaž na obličky..... ale ja tiež pijem mlieko ako vodu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no, ale ja som ešte stále riadna baba, tuku mám na sebe na rozdávanie a nedarí sa mi zhodiť brucho, to mám proste mega veľké. Merať som sa nemerala asi 2-3 týždne, tak neviem - ako na veciach to už cítim, len to brucho :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no zevraj kvoli mliecnemu cukru,takze max davka je kilo -liter,ja dam bezne litr mlieka a ked mam ratat jogurty,tvarogy a podobne tak som prekrocila davku aj dvakrat:(
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa hm, fakt neviem a asi by som si mala niečo zistiť, keďže mám zvýšenú citlivosť na mliečnú laktózu, že?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ved to a moze to byt dovod preco niekto nechudne,lebo baby pisu ze ved jem same tvarohy,jogurty a mlieko a acidko a nechudnem....tak tomoze byt dovod,lebo v podstate mozes styri vanicky tvarohu a denna davka je fuc a plus fakt ked das dva deci mlieka do kase,do kavy,tak ta davka je prekrocena stale....
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa 4 vaničky tvarohu ja nezjem aj keby som bola ako koľvek hladná :-p ja tak 1 jogurt a to mlieko, to je tak všetko ;-)
Odpovedať
@cherrymania krásne pokroky :-) a prosím ťa ako robíš ten tvoj milkshake ? ;-)
Odpovedať
@15nisa dakujem , dam si tak 250 ml odtucneho mlieka, sladidlo a usypem trochu (cca 2-3 polievkove lyzice) odtucneneho suseneho mlieka, trosku pretrepem a je to , je to take mnamkove, s penou a nachvilu aj zasyti :-) pijem ho bez vycitiek aj v neskorsich vecernych hodinach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania waaaau aka fotečka :-) :-) :-) :-) :-) kočka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kvet001 ja som schudla za 3 tyzdne 3 kg :-) ale zavisi,kolko teraz vazis,ci mas v sebe viac vody,ak ano tak tá ti odisla skor a tuky pojdu za nimi....
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 @zuzana018 ved nie naraz ale ked to tak zratas clkovo,ked zjes jeden jogurt tak mlieka uz mozesnapriklad len tristvrte krabice alebo ak zjes auz by si si nemohla datnvyse ani dalsi jogurt ani dokase mlieko,ani dresing z jogurtu..
Odpovedať
@panthera co tam po mne, ale kuknime sa na teba , hmmm :-) ;-) ty si krasna :-) ja som kedysi mala tiez cierne vlasy :-) potom som presla na toto, no ale aby sme neodbocovali do temy dieta :-D prave som dorobila tiramisu , len tak na maskrtenie :-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to ako pisem????s krpatym na rukach a nepozerala som na klavesnicu a nedala som poriadne ani medzery,tak dost nezrozumitelne:)chcela som tym napisat zeked si dam dvajogurty za den a napriklad ochuteny cottage ako prilohu k masu tak mi ledva vyjde mlieko na dve kavy aby som neprekrocila dennu davku mliecnych vyrobkov o liter-kilo...ja sa do tej davky mliecnych vyrobkov nezmestim....:(lebo len za den dam tri velke kavy co uz mam dva deci mlieka len v kave..dnes mi dosli konecne aromy-kokos,banan,med a pudingy bez skrobu,cukraloza aj stevia....
Odpovedať
Čaute do koľkej večer môžem jesť lebo som večer strašne vždy hladna.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?