Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera som vytiahla z mrazaku krabie tycinky, vraj sa mozu jest neobmedzene. No udaje z obalu: rybie maso len 33% rastlinny olej! Hodnoty na 100g: bielkoviny 8,2g sacharidy 17,2g !!! tuk 3,9g Udaje su na 100g a kedze su dost tazke, tak to hned vyskocia vysoke hodnoty. Straaaasne vela sacharidov, dost vela tuku a minimum bielkovin, zla kombinacia! ]-( Vseobecne pre zdrave stravovanie by malo byt viac bielkovin ako sacharidov, nie este to pri DD. Asi ujo Dukan nekupuje krabie tycinky v Lidli, ale nejake kvalitnejsie, pretoze neverim, ze toto je OK. Takze ja obehnem obchody, ci aj u nas nie su kvalitnejsie, lebo tieto - moj nazor - vobec alebo len veeelmi obmedzene. Baby, vy mate nejake ine? =-)
Odpovedať
@daniela_7 ...JA TIEZ KUPUJEM V LIDL, ALEBO TESCO.......tiez ich jem,,ale zlozenie som nepozerala, kedze je povedane, ze sa mozu....daj vediet, co zistis... ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 Aj ja som uz parkrat jedla a nepozrela som, ale teraz mi napadlo, ze tie veci su prekladane a v inych krajinach potraviny pod tym istym nazvom mozu mat uplne ine zlozenie. Ale take prave krabie tycinky by som si fakt dala, z ozajstneho kraba :-p
Odpovedať
@daniela_7 jka si to tiež myslím......ale hovorí aj že sa nezhoduje s názormi iných vedcov pretože su to biele rybky lovené priamo na lodi a spracovávané a tie saxcharidy su nie pravé ale škorby takže surimi sa možu podla mna ja som ich včera jedla anič váha neklesla..ale zasa nebude klesať celý dentak teraz nevieem
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 Zaujimave =-) , to som nepocula, je to mozne, ale aj to, ze ujo Dukan pozna len krabie tycinky z praveho kraba nejakych 90% a nam do postkomunistickej krajiny vyrobia tycinky 33% z nejakej rybky :-D
Odpovedať
cau te caje, dnes opekacka...no uvidime, ako to cele dopadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Drzim palce, bud silna! :-D My sme boli vcera na Alpinke a mala som dost z tych voni ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky... rozhodla som sa ze od zajtra vyskusam tuto dietu do svadby mame 27 dni... myslite ze zdhodim do vtedy 10kg? ako dlho musim drzat prvu fazu? :-|
Odpovedať
@daniela_7 aj ty si kosicanka? tiez ideme na alpinku :-D :-D :-D
Odpovedať
@mimus265 ak ides z malej vahy, tak desat kil za mesiac tazko...ibaze mozno ak by si vela cvicila...ale neviem...ak ides z velkej vahy, dalo by sa to mozno... tu su informacie, ako dlho mas drzat prvu fazu: www.dukanovadieta.com
Odpovedať
@trupkake Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Jasneee, ;-) ved preto ti to pisem, mas v profile KE, tak som vedela, ze pochopis. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dnes obrovska radost po cca 3tyzdnoch DD -5 kg juchuu do ciela 10 kg ...
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Ja krabie tyčinky nemusím ale myslím si že ujo Dukan myslel pravé krabie tyčinky a nie tie čo u nás predávajú :-)
Odpovedať
Surimi=náhrada( z japončiny).Polotovar z rybieho mäsa. Typická ryba na spracovanie je treska, ale aj žralok a pod. Rybie mäso sa spracuje už na mori tak, že ostane biela proteín. masa. Tá sa dochucuje, pridá škrob a pod. Tvaruje sa do tyčiniek a mrazí. Našla som na internete.Ak je to tak, aj tak lepšie ako rezník alebo údeniny. Aspoń pre nás. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 ahoj tak ako to je s tými otrubami vlastne? fu.. by mi to riadne pomohlo, keby sa do toho množstva nezarátavali pšenične ...
Odpovedať
@daniela_7 takze uz doma z opekacky, prehresok dva hydinove parky a vino :-p :-D :-D inak som chrumala salat a dali sme aj prechadzku...a tie hydinove parky mali 80%masa plus skrob...a skrob mozme obmedzene...ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake myslim, ze v pohode, pokial to nebola slaninka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Sak prave! Aj mna to zaujima, lebo dalo by viac peciva :-) Prosim, vyjadrite sa niekto, kto sa do toho vyzna, nech sa konecne najeme :-D
Odpovedať
@daniela_7 OTRUBY PSENICNE sa nezaratavaju a možu sa 1PL denne:):) Ked chcete mat viac peciva tu je recept na 2 dni: 4PL ovsenych a 2PL psenicnych otrub,jeden tvaroh(davam hrudkovity), 2vajicka,pol prasku do peciva,bylinky podla chute...davam pizza korenie Ked je to velmi huste mozete trochu mlieka alebo jogurtu....cesto by malo byt take lahko rozotieratelne..plech vylozim papierom na pecenie a cesto rozotriem na velku placku ...upiect a potom nakrajam na kusky :):):..ja to rozotieram skoro na cely plech..mam radsej tensie:):)..je toho podla mna viac ako ked sa pecu zemle :):)
Odpovedať
OTRUBY PSENICNE sa nezaratavaju a možu sa 1PL denne ....tak nezaratavaju sa,????mozu sa neobmedzene????.......alebo sa moze 1 PL denne?????????????????????????????
Odpovedať
..dievcata ake mnozstvo nizkotucneho suseneho mlieka sa moze denne???vdaka ;-)
Odpovedať
@daniela_7 slanina nie, ale joj vies ako by som si dala, tak masakralne to rozvonniavalo :-p booze
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ved som ta varovala, ja som to prezivala vcera :-D
Odpovedať
@hokejka111 OTRUBY OVSENE musis 2PL a OTRUBY PSENICNE mozes 1PL denne....lepsie napisane????:)
Odpovedať
baby, viem, že sa tu veľakrát riešilo, že sa ťažko zháňajú ovsenné otruby......tak ak to tu už niekto medzičasom nenapísal, dajú sa zohnať v BA na hlavnej stanici v tom ochodíku, kde predávajú sušené ovocie.....75 centov za 250 gramov..... :)
Odpovedať
@daniela_7 tak to ne, pšeničné otruby jsou jako povolená potravina - určitě se jich musí konzumovat jen omezené množství (myslím, že to je 2 povolené potraviny po 20g, pokud jde hubnutí dobře).
Odpovedať
tak až teď jsem to dočetla do konce... vidím, že jste to už vyřešily...:-)
Odpovedať
Môžem v 1. fáze cottage chees ??? a ovocne jogurty s 0,1 % tuku????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, už som po chate, prehrešky biele vínko a kúsok torty, ale clekovo po chate -0,1 kg, až som sa bála odvážiť, bilancia po ôsmich dňoch - 2,2kg, supeeer. Trochu som sa tej chaty bála ale kamoška čo tam bola mi hovorila že jej kolegyň a schudla 12 kg, a druhá naša známa 25 kg. Čo ma samozrejme potešilo, ale dnešnej váhe sa to nevyrovná, hurá som nepribrala :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?