Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@locikaaa ,,ten tvarohovo podingovy krem a tvarohovojogurtova panacota......mozem receptik??,vdaka
Odpovedať
@locikaaa jajaja
Odpovedať
Ten tvarohovo pudinkový krém dělám stejně jako pribináček akorát místo škrobu dám PL pudinku podle toho na který mám chuť(nejvíc mi zatím chutnal pistáciový :-)) ten povařím do zhustnutí v tom mléce, vznikne takový řidší pudink a do něj hned vmíchám ten tvaroh, osladím a je to ;-) Dukanova dieta Pribinacek Suroviny: Nizkotucky tvaroh, 1 lzicka kukuricneho skrobu, 1 dcl nizkotuckeho mleka, sladidlo podle chuti, vanilkove aroma nebo kakao Postup Povarit skrob v mlece do zahusteni, ja davam tu trosku do mikrovlnky, v misce metlickou vsechno zamichat a mlsat. PANACOTA POTREBUJEME : *250 g odtučneného tvarohu 0,1 % tuku *1 biely jogurt 0,1 % tuku *želatínu *sladidlo podľa chuti *arómu podľa chuti POSTUP : 1. Rozmiešame tvaroh, jogurt, sladidlo a arómu. 2. Želatínu pripravíme podľa návodu. 3. Keď želatína trochu vychladne, zamiešame ju do pripravenej hmoty, vylejeme do vhodnej nádoby a dáme stuhnúť do chladničky. 4. Po stuhnutí sa dá krásne krájať.
Odpovedať
@hokejka111 Už jsem ti to hodila na forko
Odpovedať
@hokejka111 Jinak ten pribináček jen s tím kukuřičným škrobem je taky moc dobrý :-D
Odpovedať
Moj dnesny B den: R: 2 ks otrub. zemlicky s horcicou a kur. sunkou. jogurt Obed: grilovane kuracie prsia Olovrant: jogurt Vecera: kuracia pecen, acidko zajtra opät B den :-| , BZ dni mam radsej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa Mne varenie nevadí ale pečenie nemám rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, skutocne to funguje? Ako dokazete zjest tolko masa? Mne prisiel jedalny listok a mam mierny strach :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake ja moc zeleninu nemusím, takže pre mňa sú viac B dni, aj keď môžem zeleninu :D také koláčiky a lakocinky z tvarohu sú pre mňa vykúpením... síce sa snažím zeleninu jesť nasilu... ale tretia fáza bude už pre mňa vykúpením, lebo mäso mi lezie hore krkom....
Odpovedať
@alexandra Já taky moc na maso nejsem, jím jen ryby a kuřecí prsa jinak z masa nic.Takže se snažím aspoň jednou za den na ten oběd maso mít jinak přes den to kompenzuju mléčnýma výrobkama a občas domácí šunka na snídani nebo večeři :-) A to je u mě z masa vše :-| A jde to i tak, mám za tři týdny dole něco málo přes 6kg a to jsem z těch třech týdnů ještě měla jeden žrací :-D Tak teď už osmý den jsem znova v první fázi :-D @penelope111 Mě pečení taky moc nebaví, spíš teď to vaření.Ty mini porce pečiva bych musela vypékat každý druhý den, tak jsem to vyřešila tak že jsem si jeden den napekla do zásoby(chlebík, placky, kakaové sušenky)a mám to nasáčkované v mrazáku a vytahuju na co mám zrovna ten den chuť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa Dakujem... No vyskusam, ciel je 10kg, a uprimne si to neviem predstavit, pretoze som bola 4 mesiace na vitarianskej strave a dole islo mozno pol hila :-(
Odpovedať
baby je pravda ze pri tejto diete treba uzivat nejake vitaminy? a ake? dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mimus265 Hocijaké vitamíny kde máš veľa druhov vitamínu :-)
Odpovedať
@ncora Prosím ťa koľko tých šumienok Bolero by som mohla za deň?
Odpovedať
ahojte dnes som začala aj ja moja výška 176 váha 68,8 a moj cieľ zatiaľ aspon 3 kil a potom uvidim ci to poje viac dole aspon na 60. ...... Ranajky: jogurt a teraz pijem kavicku. :-)
Odpovedať
ahoj @majuska86 asi menovkina :-) ja som tiež dnes začala, držala som 90DD ale to nieje pre mňa, dúfam, že táto sa podarí, tak sa pridávam, nečítala som vaše príspevky od začiatku len tak zbežne, takže váha je 64, a môj sen je mať 50 - 52, takže bude makačka, som krpec a je to dosť vidieť na mne, aaa prvý deň jedálníček : R- neboli, vstala som na obed :D O- halibuk grilovaný na panvici O- dám si tie otruby troška V- plánujem puding s umelým sladidlom na zajtra ešte uvidím, ale mám chuť na praženicu, s ňou si môžem dať to otrubové pečivo však? samé by mi to nešlo :-| držím všetkým palce !
Odpovedať
@sindy411 Jedna sumienka je na 1,5l vody..a ked ju davas do jogurtu alebo ako prichut do tvarohu tak treba len trosicku...a pozerala som na zlozenie takze mozes ju neobmedzene:):): kedze neobsahuje ani tuky ani cukry :):):)
Odpovedať
@mimus265 Ahoj ano treba vitaminky..ja uzivam tie co su na obrazku a su fajn aj cenovo aj zlozenim:):)
Odpovedať
Ahojte Dukanky :) dnes s vami zacinam, pri vyske 162 cm som sa vyzrala na 68 kg (ako ma moja vaha dnes prekvapila). Ale uz mesiac chodim cvicit a nejaku zmenu som na sebe nepobadala, tak k pohybu pridavam zmenu jedalnicku. 1. fazu planujem na 5 dni, potom uvidim. Planovana vysledna vaha je (aspon) zacinajuca 5kou, resp. sa uvidi. Vcera som sa neskoro spamatala a otruby som uz nikde nezohnala. A dnes v Lidl, Tesco, Billa ich nikde nemaju, DM a BIO je zatvorene :( Tak pre dnesok nahradim OVSENYMI VLOCKAMI a zajtra utekam pre OTRUBY, snad to nebude katastrofa. Drzte palce :)
Odpovedať
@katkita radšej to nenahrádzaj ničím ako vločkami!!!...
Odpovedať
tak bude lepsie, ak dnes bude aj bez otrub aj bez vlociek?
Odpovedať
@katkita áno oveľa lepšie :) lebo vločky sú niečo iné ako otruby...
Odpovedať
Ahojte, baby , ktoré hľadáte ovsené otruby a ste z Bratislavy. Majú ich v Avione v Bioobchode. :-)
Odpovedať
www.topdieta.sk/dukanova-dieta/
Odpovedať
penelope111 - ahoj, prosim ta, nevies mi poradit - pomaly sa chystame s maminou do tretej fazy, ale nie je mi uplne jasny jedalnicek v tejto faze - dvakrat v tyzdni mozeme jest potraviny so skrobom, jeden den hody (podla novych pravidiel az ked budeme v polovici tretej fazy mozeme mat 2 hodove dni) a jeden den musi byt bielkovinovy. ale co tie zvysne 3 dni, ako sa mame stravovat pocas nich? bielkovina so zeleninou, ci ako? dik
Odpovedať
Profilova fotka
@lubenka1 ano, bielkovina zelenina v ostatne dni + každy den maš narok aj na jednu porciu ovocia, a 2 krajce chleba tmaveho a 2 platky syra, ale pridavaj to radšej pomalšie, nie všetko naraz :) istota je gulomet, aspon ja som prvy tyžden mala chlieb možno len 3 x, ovocie 2 a syr som si dala až v 2. tyždni a tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubenka1 Tak už ti bolo odpovedané :-) ja mám do 3 fázy ešte veľmi ďaleko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zenusky moje, rano ma caka kolonoskopia, tak dnes len na vode, vcera len tekuta strava. Aj to som sa snazila neporusit dukana, takze len biele jogurty a acidko....Drzte mi palce nech to prezijem. :-|
Odpovedať
@katkavanda ,,neprijemne , ale zvladnes,,,drzim palce,,,,
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby,tak dnes 1.BZ den, -1,4kg, baby prosim vas pocas BZ mozem zeleninovy salat papat aj viackrat za den lebo dnes rano som si ho dala z otrubovou zemlickou a chystam si ho dat aj na obed s gril. prsiami,a potesilo by ma keby som mohla aj na veceru tiez so zemlickou a tvarohom. Milujem zeleninove salaty :-D A este sa chcem opytat kde kupujete syr,ja som vcera obehala vsetky supermarkety a vsade mi ponukali len karicku light no ta ma 6% tuku takze nic a syr pierko ani nepoznaju....dakujem Prajem krasny a horuci den 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?