Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 SUPER DE LUXE LIEVANCE -dve cele vajcia sa vymiesaju s vanilkovym pudingom (tristvrte sacku, najlacnejsi z Lidlu) -prida sa pol tvarohu odtucneneho -sladidlo a 2 kvapky vanilkovej prichuti ak mate po ruke Lyzicou som davala na horucu panvicu a vyslo mi ich 15 ks :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dukanky moje objavila som tieto chipsy u nas v Bio obchode.Papavate ich niektore???Fakt neviem ci sa mozu ale na Dieta-protal pisu,ze ano :-S http://www.dukan-shop.sk/mrkvove-chipsy
Odpovedať
@bambi2424 dakujem pekne,,,a klasicky puding z lidlu,,,,ci nejaky dia??..vdaka,,pekny den,,,,, ..ja dnes zacinam:)).....prvy den:)
Odpovedať
@bambi2424 chipsy jedavam taketo bezne,,,,,,len su z inej zeleniny:))....cenovo su rovnake,,,,,dostat ich v hyperno.....a tesc,,,,,,,okolo 1 € stoja,,,,,viem, ze su z cvikly, petrzlen,,,,,,,, ,
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 Uplne klasicky puding alebo ak nemas postaci aj Zlaty Klas ;-) Tie chipsy maju naozaj velmi vela variant .Predavacka ich tam mala na kostovku pootvarane a naozaj mi chutili.Niekedy sa mi ziada nieco podobne,tak sa tesim,ze to mozme :-N Naozaj dnes zacinas?
Odpovedať
@bambi2424 ..no veru,,,citala som to tu ,,,citala,,,az som sa rozhodla,,,,,, raz som drzala podobnu ditetu,,,tiez bielkovinovu,,,,,,len s tym rozdielom, ze tam tuky boli,,cize cim viac ,,tym viac si odburavala,,,,ale bol to zaberak na zlcnik:))....vydrzala som mesiac, viac sa nedalo:)...
Odpovedať
Ahojte baby, túto diétu som náhodou objavila práve tu :) Už som pár vyskúšala a tak som si povedala, že už nebudem dodržiavať žiadnu diétu, ale skúsim upraviť stravu. Ale aj tak sa mi moc nedarilo. Keď som si to tu začala čítať, nejako som sa zasa nadchla a teda 13.03. som začala aj ja chudnúť pomocou uja Dukana :) V prvej fáze som bola 7 dní, teraz som v druhej, striedam 1B s 1BZ a darí sa. Dnes som sa vážila a schudla som už 10,4 kg. Samozrejme idem z veľkej váhy (99,1Kg) ale ten pocit, že som už o desať kg ľahšia je neopísateľný :) S diétou som fakt spokojná, nie som hladná, jem 5x denne a mám veľa energie a stále som motivovaná k dosiahnutiu ešte lepších výsledkov :) Každý deň som tu na fóre a teším sa na Vaše príspevky, ktoré mi taktiež dodávajú veľkú silu a chuť pokračovať. Takže baby, zvládneme to :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba Drzim prsteky...je to krasne motivujuce x-)
Odpovedať
@bambi2424 Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba fantastickee! drzim palceky!!! :))) len tak dalej 8-)
Odpovedať
@lajba ...ahoj,,,tesim s as tebou,,,ja som dnes aj s komaoskou zacala,,,,,,zaciatocnu vahu mame skoro rovnaku,,,,tak verim, ze mi to pojde tak ako tebe :-) ;-) ...chcem sa ta opytat kedy si zacala vidiet prve vysledky??na vahe.....tak za 3 tyzdne si dala kolko dole??..dakujem,,a pekny den prajem,,, ;-)
Odpovedať
@bambi2424 ...mozem este otazocku??tie lievance mozem aj v 1 faze???
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hokejka111 Zdravím Ťa a držím palce :) Nuž prvé výsledky som videla už po týždni. Za prvý týždeň som schudla 4kg. Tá prvá fáza je najúčinnejšia, lebo je to pre telo šok a zároveň sa aj odvodňuješ. Po troch týždňoch som dala tuším šesť kíl :) Ešte ma napadlo, že s cvičením som sa neponáhľala a ani sa nejako neponáhľam :D Snažím sa chodiť pešo čo najviac. Pridala som si už aj posilňujúce cviky (nohy, brucho, ruky) a ešte by som chcela pridať nejaké kardio (aerobic alebo zumbu), ale tak musím sa donútiť. Podľa mňa čím viac schudneš, tým viac sa Ti bude chcieť aj cvičiť...už to začínam pociťovať, že sa chcem viac a viac hýbať :)
Odpovedať
Profilova fotka
DNES: ranajky: jogurt+káva desiata: acidko obed: zeleninová polievka, pudingovo-otrubova kaša olovrant: škoricové mlieko s čokoladovou buchtičkou večera: zel. polievka Pekný dník prajem :)
Odpovedať
baby ja sa musím asi takto pochvalit :D ja som takto celkovo začala dietovat v momente ked mi váha ukazala 80kg, to som si vravela že už dosť to bolo 5.3.2012, vtedy som obmedzila stravu prestala papať vela sladkeho, jedla viac ovocia a zeleninky, za mesiac to kleslo na 75,2kg, no potom sa to už nehýbalo, tak 16.4. som začala s dukankov, čiže pred týždňom a to šlo dole šte 2,3kg, to znamená, že do dnešného dňa za 7 týždňov išlo dole 7,1kg, myslíte, že je to dosť? :) o dva týždne budú presne dva mesiace čo na sebe makám tak dúfam, že pôjdu ešte aspoň dve tri kilá :)
Odpovedať
@lolitqa Podľa mňa je to akurát. Netreba rýchlejšie chudnúť. Pridaj si nejaký pohyb a bud to úplne supeeer :)
Odpovedať
@lajba no pohybu mám až až :) chodím na zumbu dvakrát do týždňa, taktiež na plaváreň a keď je pekné počasie tak aj korčule :) uvidím ako to pôjde môj taký fest sen je tých 58-59, ale ujo Dukan mi vravel 64, tak som si to spriemerovala na tých 62 :) inak mám 170cm :)
Odpovedať
@lolitqa tak to Ti ten pohyb závidím :D ja až taký nemám, ale už plánujem s tým niečo radikálne robiť, lebo už sa mi samej od seba žiada :) ja mám tiež rovnakú výšku a mne zasa povedal, že 70kg, ale ja chcem 65, tak uvidíme :D tie posledné budú asi najhoršie :))) ale to dáme :)) Teraz si verím viac ako inokedy...už som si povedala, že keď teraz neschudnem, tak už som stratený prípad :D
Odpovedať
@lajba :D heh noo tak ako ja ratam že do konca júna som v cieli lebo ak nie budem zlá na samú seba...takže treba poriadne zabrať, dnes som akurát tretí deň v druhe fáze čisto bielkovinový :) inak sa opýtam, bude vadiť ak budem striedať dni kúsok inak, žee dva dni bielkovinovo zeleninove a tri čisto bielkovinove proste v pomere 2/3, lebo všade čítam len rovnaké počty 1/1, 2/2 a 5/5 no ja by som tých čisto bielkovinových chcela viac...najmä kvoli tomu, že v zeleninove dni jem dosť vela zeleniny.
Odpovedať
Profilova fotka
SPANIELSKE VTACKY :-D hovädzie nakrajane na kocky, podliate vodou + trochu soli, b. korenia, 1CL horcice, 1 kysla uhorka nakrajana na kocky a 1/5 na stvrtinky nakrajaneho parku z Lidla (86% masa) udusene do makka, stava zahustena kuk. skrobom a pridane na kocky 1 vajce na tvrdo. Chut ako normal len bez oleja a slaninky a prejdene cez ventilator :-D
Odpovedať
@lolitqa Tak na toto Ti neviem odpovedať, teoreticky by sa nemalo nič stať. Možno Ti poradia staršie dukanky, keď si to prečítajú. Ja sa tiež snažím jesť veľa zeleniny, keď mám BZ deň. Ja striedam 1a1. Je to vraj účinnejšie ako keď si dávaš 2a2.
Odpovedať
Profilova fotka
PRAZENE MANDLE PRE DAMY S VELKOU FANTAZIOU ;-) udene tofu (bio z Billy) nakrajane na hranolceky a prazene na teflonke bez tuku az kym vsetky strany nezhnednu a tak trosku neztvrdkaveju.Nasypat na tanierik, posolit a k filmu ako stvorene. Pripadne si naliat pohar coly light (akoze cervene vinko) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@adaja neboj, ja som toho názoru, že čím pomalšie, tým je to prirodzenejšie.. takže siliť to nechcem, každý deň si dávam kocku horkej čokolády aby som mala dosť cukru a nevyšla z cviku.... :-D lebo ja čokoládu ľúbim =-) takže potom aj ten návrat postupný nebude taký úder pre telo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sa mi konecne podarilo kupit OTRUBY... pre tych co bývajú v zapadakove ako ja.. daju sa kúpit v DM drogerii... ;-)
Odpovedať
@ledu21 od 6. marca, idem zo 72, v sobotu som mala 65...ale tyzden som mala prestavku, lebo sme boli na dovolenke, a vtedy som jedla vsetko...moj ciel 60-62 kg...ja som vysoka 175cm
Odpovedať
Dnesny jedalnicek *B den: Ranajky: 3 ks otrubove zemlicky s horcicou a vajcom na tvrdo, jogurt Obed: Kuracie s palacinkovymi spagetami Vecera: grilovane udene tofu Vecera II.: podla potreby ked budem hladna, ale asi acidko :-p
Odpovedať
....tak a prvy den mame skoro za sebou:))),,,,, ;-)
Odpovedať
@slimme cca 1 litr
Odpovedať
už mám knihu, ale zatím mi mé zlobivé děti nedopřejí ani chvilku na studium... ]-(
Odpovedať
@9ka dakujem, tak to je v pohode, dneska mi prisla aj kniha ale ziadnu info ohladom mlieka som tam nenasla, ale je pravda, ze som ju len tak narychlo prelistovala...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?