Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka prepáč že ťa stale otravujem, ale zda sa mi že si pekne informovaná :) chcem sa spytať niekde osm videla že Krupicova kaša tiež patri k jedlam, ktoré možem raz do týždna v 3.faze :) je to pravda?
Odpovedať
@atlantida krupicová nie, ale z otrub
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.dieta-protal.sk/hlavne-pra... a pozri sa tam dole kde je 3 faza tam piše: 2 porcie výrobkov obsahujúcich škrob týždenne (cestoviny, šošovica, krupičná kaša, …)
Odpovedať
ahojte baby, co to som si precitala o dukanovej diete tu - http://www.topdieta.sk/dukanova-dieta/ chcem sa spytat, dodrzujete ten jedalnicek na 100% alebo si mozem dovolit aj male prehresky? :)
Odpovedať
@barracudablur ja dodrziavam, prehresky spomaluju chudnutie....
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka no tak toto je uz fakt vysoka matematika. ja jem tie otruby, ktore zozeniem, vaha ide pomalicky dole, tak snad je to dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
po týždni 2kg dole... spokojná :) vážiť sa budem zase za týždeň...
Odpovedať
dneskaj na olovrantík pribináčik už sa teším :)
Odpovedať
@atlantida Tak asi můžeš - jestli je to zařazené mezi škrobové výrobky... Já bych to tedy osobně řadila mezi obiloviny, ale to je jen moje soukromá logika... Na druhou stranu špagety jsou taky z mouky... Víš co? - dej si ji až budeš mít hody namísto dezertu a máš vystaráno.... :-D Ale je fakt, že ta otrubová je jí dost podobná - já osobně tedy krupicovou nemusím, ale otrubovou si dělám denně... :-) btw: v nějaké diskuzi o DD padla otázka: "těch 225g těstovin je v suchém stavu nebo vařené?" a odpověď odborníka: "no, většinou se dávky uvádějí v syrovém stavu, takže asi v suchém". Chudák baba tlačí do sebe skoro půl balíčku špaget a říká si: "to je dobrá dieta, vůbec netrpím hlady..." :-D :-D
Odpovedať
baby tie hody su az v tretej faze ?
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ja som si tú krupicu urobila včera na obed, ale to som rátala v rámci tých škrobov :D tak neviem, okrem toho som v tom týždni nemala iné škroby, žiadna ryža, žiadne zemiaky, a ani cestoviny... no ano, otrubovu si robievam aj ja, tú s tým pudingom , tiež mi velmi chutí :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D D: D :D :D :D teraz si ma rozosmiala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe ano, to je až 3 faza :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, zacala som rozmyslat o diete a nasla som dukanovu len neviem ako a s cim zacat ,potrebovala by som radu, domace take bezne jedla z coho sa da aj doma navarit, pracujem v jednote takze potraviny mam pod nosom ,ale neviem ako zacat mam z toho mis mas, Mam 45 r a vahu 75 po 2 r som pribrala 12 kg a potrebujem ich zhodit na tych 60-62 poradi mi niekto? dakujem
Odpovedať
@ivana2411 precitaj si dukanovadieta.com :-) je tam vsetko co potrebujes vediet, pred zaciatkom odporucam nakupit povolene potraviny :-)
Odpovedať
@atlantida Dneska mám hody (jak říká manžel "festival" :-D ): předkrm: Mc Donald Big tasty (bez hranolek, dietně... :-D) hl. jídlo: Studentská pečeť (celá) :-N dezert: linecký řez jablečný Takhle si to asi ujo Dukan nepředstavoval... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@miskaf ako zavidim, ja len kilo
Odpovedať
Profilova fotka
takze dnes R: zemlicka natrena tvarohom, s cibulkou a platky vajca + redkvicka O: kuracie grilovane a uhorkovy salat V: neviem je to sranda, ale ked som doma tak nevymyslam s jedenim, davam si kolu light. No v praci musim mat aj desiatu aj oovrant. Dobre co?
Odpovedať
Obedik na zajtra - spagety s kuracim mäskom - B den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ejha :D normálne ti závidim teraz a slina mi tečie, asi sa pojdem napiť mlieka :D :D ujo Dukan sa o tom ale nedozviee :-P už sa tešim na moje dalšie hody :D len neviem ktorý den si ich dám, musim si to premyslieť a zásobiť sa nejakým chutným meníčkom ;) PS: údená ryba je v tolerovaných potravinách, alebo nie? :) asi sa neskoro pytam, teraz to je už bezpredmetné ked som už polku zožr...papala :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
Môj dnešný jedalniček :) RANAJKY: Pudingovo-otrubová kaša OBED: Mäsko pečené v alobale s cibulkou + zeleninová obloha OLOVRANT: kávička, nízkotučný jogurt 0,1% tuku, ale bol ovocný, čiže véééééééla cukrov :// VEČERA: horúce mlieko s troškou kakaa, údená ryba
Odpovedať
@atlantida ja viem, ze udena makrela sa moze uz aj v prvej faze, ci sa mylim?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake a ktorá si faza? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake aj ja som to niekde čitala, len sa uisťujem, lebo sa mi zdala dosť slana, neviem, ale to ma tie zase omega mastne..... takže asi preto sa može :))
Odpovedať
@atlantida ja som druha faza, zacala som dietu 6.marca... :-) , vcera som sa vazila, minus 7kg :-p
Odpovedať
@atlantida hej je trocha slana, ja som uplne vylucila som, a ta makrela mi pride slana, ale ked si ju dam raz za dva tyzdne,. tak hadam to neni take tragicke...
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake :) gratulejšn :-P ja osm začala tiež nejak tka ako ty, tiež som dala dole skoro 7 kg, ale šla som už do 3.tej :) a z akej ideš váhy? :) a inak tie špagety to ideš papať aké? v 2 faze sú ešte zakázané nie?
Odpovedať
@atlantida idem zo 72, teraz mam 65,5 kg, chcem mat 60 :-D , takze este zopar kil a ide tretia faza, ale oblecenie uz brutal volne...a spagety su dukanovske, urobila som si palacinky a narezala na tenucke slize, vyzeraju ako spagety...ja moc neporusujem tu dietu...snazim sa dost poctivo...a tesim sa na tretiu fazu, tipujem, ze niekedy ku koncu maja by sa mi to mohlo podarit.... :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake paráda, uspešná si :) ja som nemala prehrešky tiež som dodržiavala poriadne, akurat velka noc bola mi osudová, zobla som par veci kt. som nemala :( a potom o tyžden som rpešla do 3 fazy radšej :-P a presne ako pišeš, oblečenie.. ojojooj velke všetko skoro, hlavne nohavice :-P aha, takto som robievala si rezance do zeleninovej polievky, a chutilo to super :-P dobra nahrada za cestoviny, to je pravda :)
Odpovedať
Ahojte, chcem sa vas spytat kolko mozem vypit za den mlieka? je to nejak obmedzene? Lebo ja si ho robim tak, ze ho zohrejem a dam do neho kavu...tak mi to chuti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake a odkedy drzis tu dietu? Ja som isla z 71 kg teraz mam 69kg(ale to som sa vazila v piatok) a cielova vaha 58-59. Dietku som zacala minuly utorok...dufam, ze to pojde lahko dolu :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?