Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Ja mam tiez nizky tlak,no pokial mam v sebe len bielkoviny vo forme jogurtov a pod.riedke potraviny,tak mi nie je dobre ani po kave a nieto este po redbulle.Bolel ma zaludok,tak som kavu vynechala a radsej skusila spapat masko a nejake to dukanovske pecivo a hned mi bolo lepsie. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 mne bolo brutalne zle treti den..ale az tak, ze som nevladala vstat z postele..mala som pocit, ze nedozijem druheho dna..ale na dalsi den po nevolnosti ani stopy..vydrrrrz, bude lepsie..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak toto bol dnes moj obedik...pizza s domacou sunkou,vajickom,tuniakom a mozzarelou light.Bola to mnamka a ani som ju celu nezvladla spapat.A pak som piekla tento tvarohovy kolacik,odporucam pokial vas honi mlsna :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 no a recepty k tomu su kde ??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka :-D Ta pizza je z Dukanovej stranky .No a kolacik tu uz tusim tiez niekde bol.,,Strúhaný,, tvarohový koláč cesto: 1 hrudkovity tvaroh NT , 5-6 lyzic ovsene otruby (moze byt v kombinacii s psenicnymi), pol teglika jopgurtu alebo odtucnenho makkeho tvarohu , 3 lyzice suseneho mlieka,2 lyzice skrobu, 1 zltko, 1 pdp , sladidlo podla chuti , 2 lyzicky kakaa, 1 lyzicka kavy - nemusi byt plnka: 1 tvaroh odtucneny, 1-2 zltka, sneh z 2 bielkov,sladidlo podla chuti,citr.aroma Postup: Vsetky komponenty na cesto zmiesame dohromady a dame do mraznicky tak na 30 minut vychladit(moze byt aj dlhsie potom sa lepsie s nim pracuje). Vychladene cesto rozdelime na 2 polovice a jednu cast ,,nastruhame,, skor pretlacime ako halusky na struhadle s vacsimi dierkami. Ide to trosku tazsie,lebo cesto je mazlavejsie a lepi sa na ruky.Takze sa toho netreba bát a pokracovat, vsetko je ok.Jemne utlacime na plechu. Potom navrstvime tvarohovy krem, cesto mozeme potriet aj marmeladou z rebarbory , pripadne pridat gaji do plnky. Na vrch znovu nastruhame zvysnu cast cesta a dame piect. Pecieme cca 20minut,kym to nie je jemne chrumkave zvrchu.
Odpovedať
@bambi2424 ako sa da z toho receptu urobit pizza, z ktorej sa dosyta najes a neporusis tym dennu davku 2 lyzic otrub? Ja som si ju musela rozdelit na dva dni a ta cast urcena na jeden den mi nestacila...som bola hladna :-( ako to robis bambi?
Odpovedať
ahojte, pozorne tu študujem už niekoľko dní vaše príspevky, strašne túžim zhodiť zopár kíl. trošku sa obávam toho, že mám problémy so žalúdkom (vredy, preliečený helicobakter). neviete, či je možné túto diétu držať pri takýchto problémoch? ďakujem a všetkým držím palce
Odpovedať
@leni1414 ja by som sa bud o tom poradila s lekarom alebo mozno by bolo dobre vediet, ale to uz asi vies, ze co nesmies jest ked mas vredy a potom preskumat zoznam povolenych potravin a uvidis.... ci? ale zbytocne by som neriskovala....
Odpovedať
@trupkake ďakujem, skúsim a uvidím, táto diéta sa mi páči
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake moja ja to az uplne do bodky s otrubami nedodrziavam.Aj ked ani to nijak nephehanam.Do tejto mojej pizze som dala 3lyzice otrub a sama som mala naozaj problem ju zjest celu. :-p DD som zacala drzat aj s maminkou a ani jedna nemame pocit hladu.
Odpovedať
Mám ďalšiu otázočku? užívate pri tejto diéte chitosan?
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 jee tak to sa tešíím že niesom sama kto sa na to práve dal :) som zvedavá čo to urobí...lebo by som chcela do svadby dať aspon 10 kíl dole :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby a to stačí jesť od tej prvej fázy každý deň iba 1 až 2 lyžice ovesných otrub ? :)
Odpovedať
@wedding_girl ...a uz si zacala,,,,,lebo ja to tu sledujem,,,,,no este som sa neodlhodlala,,,,,,raz som drzala podobnu dietu a slo to super dole, len ti poviem stalo to vela sil,,,,,,,,v tom je vyhoda, ze mozes jest kedykolvek,,,,,a vraj len 1-2 lyz otrub,,,,,
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 jo dneska je môj prvý den :D tak zatiaľ s tým bojujem :D ale tak verím že sa to poddá a pôjde to :-) a keď uvidím na váhe že to má fakt význam tak ma to len povzbudí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jooj, dnes to bolo este horsie ako vcera. Varila som malemu kuracie masko vo vode, ... az som nemohla zjest svoje kuracie v alobale ani lososa co na mna cakali hotove v chladnicke. Isla som sa prejst s malym do mesta a kupila som si cisty kuraci kebab bez zeleniny. A hned mi bolo lepsie :-) :-) :-) Dufam, ze som to velmi nepokazila, lebo ich upodozrievam, ze tam davaju aj tuk, neviete? @bambi2424 Ta torta vizera uzasne, urcite vyskusam. Dik za recept. Ktora si faza?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake No to by zaujimalo aj mna, ze ked si nieco upecies, ako dodrzis tie 2 PL otrub. Dokonca niekde pisu 1,5. To je napr. 1 muffin na den a uz ziadne pecivo :-(
Odpovedať
@daniela_7 ved to je na tom to divne, co sa tyka otrub...skoda...pecivko mi trosilinku chyba...ale inak sa to da zvladnut...necitim sa byt nejak obmedzovana 8-)
Odpovedať
@bambi2424 ja to nie ze do bodky, ale tak snazim sa byt poctiva a dari sa mi to...a tiez nebyvam hladna, ked som si dala len polku pizze,m za tym jogurt, alebo acidko, tak mi to bohate stacilo...skor som len reagovala na to, ze ak pouzijes viac otrub, musis si to rozdelit. Chudnem od 6. marca a mam dole 5 kg plus minus nejake gramy.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Pekne, a kolko este chces zhodit? Ja som len 3. den, nemam to dochucovanie velmi premakane :-( , chcem aspon ten zaciatok uplne poctivo, nech kila idu rychlo dole. Asi si treba zvyknut na tie chute.
Odpovedať
@daniela_7 ja chcem zo 72 na 60, prip. na 62, menej asi nie, som dost vysoka a uz by som vyzerala divne... no a dochucovanie, ja som uplne vynechala sol a nepouzivam ani umele sladidla, nikdy som moc nebola na sladke a teda mi to ani nechyba, takze ziadne palacinky ani kolaciky ani nutela ani nic take....bleee....nemam na to chut, skor mi chyba fajne pecivo a olivovy olej a ovocie :-( a si predstav, ze minuly tyzden som bola cely tyzden na dovci v prahe a jedla som vsetko :-D a vsetko, t.z. vypr. syr, hranolky, hermelin, klobasy, zmrzlinu, salat s dressingom a pod. ... a kazdy vecer vino alebo pivo :-D a bala som sa, ze to bude masaker, v nedelu a vcera som si po tom vylete dala 2 brutal bielkovinove dni a v pohode....nepribrala som, ale ani neschudla...
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Joj, brutal dieta :-) Inak, nie ze by som chcela aj ostatne v tom podporovat, ale napr. dieta sacharidove vlny z Muscle and fitness spociva v tom, ze raz nejes vobec ziadne sacharidy a inokedy praveze az musis vela a organizmus vraj reaguje velmi dobre, viac spaluje. :-D
Odpovedať
@daniela_7 u mna to bol extrem posledny tyzden ...a to som si vzala so sebou aj otruby, upecene zemlicky...zial, priatel ked videl, ako po oficialnych ranajkach jem tie svoje hluposti v izbe :-D tak povedal ze nech si doprajem...nemalao by sa to a uz to nebudem skusat...uz sa tesim na tretiu fazu...snad do maja dam tych zvysnych sedem kg dole...a jj, sacharidove vlny poznam, aj 30dnovu ocistnu, aj 90dnovu rozlisovaciu aj atkinsovu aj delenu stravu...ja dietujem cely moj dospely zivot mam pocit...a chodila som aj do fitka, aj behat som skusala, aj tae bo aj zumbu aj brusne tance ...mna to nebavi... zial....ja mam strasne rada kuchynu, vela peciem, aj profesionalne, varim tiez rada, preto mam radsej diety, kedy si viem sama vymyslat a varit kadeco ine...dietne...a co ja viem co este :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Takze ty si skusena dietarka ;-) To si vsetky tie diety drzala? Ake si mala skusenosti? Ja som drzala dietu predtym iba raz, teda taku vlastnu upravu stravy, ktora skoncila na dovolenke svedskymi stolmi, to som sa potom poriadne rozjedla... :-) No a teraz, vlastne prvy krat drzim dietu podla presnych pravidiel, pretoze poporodne kila akosi nemiznu. Mne to praveze na tejto diete vadi, ze si vsetko treba pripravovat doma. Nic sa neda kupit hotove v potravinach, ani velmi v restauracii. Mna sice tiez bavi varit aj piect, ale nemam na to vela casu, mam dieta aj pracujem.
Odpovedať
@daniela_7 ja som skusala len atkinsona a tu 30dnovu, trocha som si to prisposobila, ja ked nemam ziadnu dietu tak sa nudim alebo co, stale potrebujem byt v nejakom strehu, co sa tyka mojho jedalnicka...no a nikdy som nebola tucna, ale po poslednom lete a dovci all inclusive som pribrala asi 6 kil a potom zvysne 4 prisli ani neviem ako... a nechcem si zmenit satnik, a citim sa zle, ked nosim 40tku velkost...potrebujem byt do leta opät ok...no a byvam s priatelom, ten je velky gurman a kritik jedla, teda jemu varim zvlast a sebe tiez...no a nosim si to do prace...tiez si neviem celkom predstavit spolahnut sa na restiku alebo obchod...v obchode tak maximalne nizkotucny jogurt alebo acidko...mas pravdu, ze tu je clovek odkazany na kreativitu v kuchyni...
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ja mam tiez cely satnik nakupeny v cisle 38 a nieco aj 36, doteraz som kojila, takze mam velke prsia, uvolnene brucho po tehotenstve... :-( a je mi velmi luto, ze nemozem tie veci nosit. Pocas tehotenstva som vobec necvicila a rada papala, takze som poriadne pribrala. Takze som sa do toho pustila radikalne, normalne sa z toho tesim, ze drzim taku prisnu dietu, podla pravidiel, aspon presne viem, co mozem a co nie. Inak by som si povedala, ved toto mozem, aj to, aj to... a ono sa to pekne nazbiera. Chcem este zacat cvicit, asi ked prejdem do 2. fazy.
Odpovedať
@daniela_7 drzim Ti palce a aj sebe, ja fakt verim, ze to dame, uz len ta disciplina sa vyplaca a aj sa aj citim dobre, bavi ma to zatial...ja este nepomyslam na dietatko, ale bojim sa tiez, ze ak to pride, tak budem ako taky knedlicek vypaseny...moja rodina neni obezna, ale nie su to ani koncentrakovi ludia...taki normalni, teda kvazi mam nabeh na nieco take byt trocha objemnejsou.... ale DD je fajn celkom, asi najlepsie co som kedy drzala...kolko dni chces drzat prvu fazu?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Uz len zajtra, teda 4 dni. Chcem dat dole 10 kg, z 68 na 58kg. Vlastne mne ani tak nejde o kila, ked to bude aj 60 kg, ale nech som skor svalnata. Preto chcem cvicit, nech nevyzeram ako chuda po chorobe ;-) Aj ked mne to velmi nehrozi, lebo predispoziciu mam na skor oble tvary a ked cvicim lahko naberam svaly, len tie su teraz obalene tukom :-S Vazim sa na specialnej vahe - svaly, tuky, voda,... tesi ma ked vidim zmeny. Hlavne ked vidim kolko kil cistehu tuku som schudla, to je najlepsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake @daniela_7 Dievcence ja som v II.faze a zatial sa mi dari celkom slusne.Dala som dole sice len 3 kg,no som velmi malinka a ani nemam nejaku nadvahu,ibaze pre moju vysku by sa mi pacilo vyzerat trosku inak ]-( Dodrziavam v podstate vsetko podla planu,no otruby sa mi podari niekedy o jednu lyzicu spapat naviac =-) Ja som ani pred DD nejak nemala zle navyky.A ani som sa radikalne neprejedala,no stres v praci som ventilovala sladkostami a tak sa mi stalo,ze namiesto ranajok som si dala tortu 8-( Teraz mam presne urcene co a kedy a som nutena jest.Nikdy som nijaku dietu nedrzala a vlastne vela bab v mojom okoli s DD schudlo velmi pekne,tak som sa na to dala aj s maminkou.Drzim nam naozaj palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 Ano, ano, drzim nam aj ja palce :-p Ved uz to je cast uspechu, ze sme sa odhodlali, nie? A nie je to az take strasne, ta dieta, je tu vela receptov, co je super, fakt sa da vybrat a nehladovat. Uz sa tesim na druhu fazu, velmi mi chyba zelenina. Ja velmi mliecne vyrobky nemusim, mlieko vobec nevypijem, takze je to tazsie. Tesim sa na salatiky. @trupkake Baby zmeni vsetko, bolo mi jedno ako vyzeram, len nech tehotenstvo prebehne dobre a maly je v poriadku. Ale teraz som uz dokojila, takze prisiel rad mysliet aj na seba, uz nie nechcem byt len mamka, ale aj znova pekna zena. Takze hura do diety, nech sme sexi cice!!! :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?