Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
aha takže preto nejde ani mne váha dole :-( asi som to s vypekaním prehnala... ale asi hladovať tiež nieje OK ? kolko teda môžem za den zjesť?
Odpovedať
Dakujem moc za radu, upiekla som si len tie buchtičky, a max tak rybu na obed, inak som jedla tvarohy a nizkotucne jogurty, piekla som tak vacsinou len aby som mala nieco k obedu. ale asi som to teda vazne prehnala vdaka ti za usmernenie. len teraz neviem ci mam prejst uz na zeleninu alebo stale drzat este teda tie bielkovinove dni. a zelenina mi velmi chyba aj predtym som sa stravovala zdravsie, ale tiez kila nechceli ist dolu, brucho mi trochu padlo ale kila vobec.. :-|
Odpovedať
@kloby no, veď práve - že sme naučené jesť zbytočne a ešte raz zbytočne veľa. Na začiatku je ťažké odhadnúť "hlad" a odlíšiť ho od smädu a chúťok. Navyše, biely cukor je ako droga, ktorú sme teraz uťali a telo si pýta pýta... proste deficit :-) Dukan.d. nás má naučiť jesť, odučiť nás od závislostiach na cukre a ukočírovať chute, ktoré sú rokmi fakt rozpašmané :-) dosť je toľko, aby si uspokojila hlad. a pravidlá sa tuším pohybujú niekde okolo známej frázy: jesť porciu zaťatej dlane každé cca 3 hodiny :-) vlčiemu hladu predchádzať (aj tak že necvičíš odušu, ale iba v zrýchlenom dychu a pod. ..) a piť preventívne. a na druhej strane, nie sme kone, takže keď príde pohnútka o prídavok, tak si daj bez výčitiek :-) občas proste máme nárok ♥
Odpovedať
@bambulka_9 kľudne choď, po čase je 1.fáza i tak kontraproduktívna. a vieš čo, ja som prišla na to, že niekedy to jedlo staviame až príliš vysoko na piedestál. možno aj v tom je chyba, treba sa trocha preorientovať a vypekať radšej pre rodinu a priateľov :-) ja neraz pečiem pol dňa a všetko ide het, a ja si dám na tanier za 10 min. pripravenú jednoduchú stravu a vytešujem sa. ono to ide s takýmto prístupom o dosť jednoduchšie. pred mimčom som bola tiež inak naštartovaná, teraz krotím divého leva v sebe (som sa rozpašmala a už som nevedela čo do úst od dobroty :-)
Odpovedať
@ankon mne ten cukor nechýba vobec, ja zasa rada skor slane veci :-S tak pokracujem teda dalej a ked budu bielkovinove dni budem teda iba na tych jednozlozkovych potravinach :-) ale ta zelenina chybala a velmi :-) dufam ze to pojde, na postave je to trosku vidiet mam mensie brucho aj faldiky na chrbate sa trosku zmensili ale hneva ma ta vaha, stale sa nehybe.. dufam ze to pojde, uz som bola aj zufala ze skoncim ked to neslo ale tak snazim sa vytrvat,. dakujem velmi pekne za rady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak konecne po 10 dnoch stagnovania a posunu vahy o pol kg hore, mozem povedat ze sa konecne moja vaha umudrila a zese klesa :-) takze dnes 29. den, vaha 51.5 kg do ciela 3,5 kg. celkovy ubytok 3,5 kg tesim sa moc moc
Odpovedať
Profilova fotka
:-) hlasim 2,5 kg dole dnes17 den do ciela este 7,5 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 gratulujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ywaywa dakujem aj ja tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :) @liliana0000000000000
Odpovedať
baby,mozem si dat v cinskej restauracii tu ostrokyslu polievku?
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vsetky chudnutia chtive kocky. Rozhodla som sa pridat sa k vam a skusit tolko ospevovaneho Dukana aj ja. Kolegyna ma motivuje, za prvy tyzden dala dole vyse 3 kg, tak si vravim, preco nie? :-) Po Via nociach som vazila 72kg, tak som sa rozhodla nieco zo sebou robit. Zacala som si chystat jedlo do prace a jest 5, 6 x denne, vynechala som uplne pecivo, ryzu, zemiaky, vyprazane a vaha sla dole na terajsich 68,6. za 4 tyzdne. Teraz uz tyzden stojim, tak sa musim nastartovat ]-( Zacinam od utorka, na zajtra som si uz nachystala avokado a jahody a je mi luto to vyhodit :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ak vam naozaj zalezi na tom ako vyzerate kupte si knihu *STIHLA POTVORA* a zacnite uvazovat logicky ci mozete schudnut z masa a tucnych mliecnych vyrobkov (ci uz nizkokalorickych, v tych su tuky tiez)... Akurat stratite vodu v tele a po..... si svoje zdravie... Vela stastia pri rozmyslani nevesty.
Odpovedať
Vždy potěší návštěva samozvaného mesiáše, který neví o čem mluví.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pralinkaaaa ahoj tu knihu som necitala len recenzie na nu, neviem ci som to spravne pochopila ale napisali ju 2 americke modelky? je to kniha ktora pise o novom zivotnom style, ktorym je ziadne mäso a mliecne vyrobky? je pokracovanim je kniha Stihla potvora vari (veganska kucharka)? v knihe doporucuju davky jedla na den ktore nesplnaju ani potrebu bazalneho metabolizmu dospeleho cloveka, niektori citatelia ju nazvali vo svojej recenzi ,,návod na anorexiu alebo bulimiu´` neviem ci je to pravda, ale ak ano a jedna sa o vegetarianstvo tak maximalne s tvojim prispevkom nesuhlasim. mas vobec pojem o tom ake cenne latky obsahuje mäso a zivocisne produkty? co je to veganstvo? .....
Odpovedať
Profilova fotka
@pralinkaaaa a este som zabudla povedat ze uz len ten obrazok na obale knihy dost vypoveda : anorekticka modelka tak chudnime aby sme aj mi mali pas 10 cm hahaha
Odpovedať
Profilova fotka
@pralinkaaaa Živočíšne potraviny poskytujú zložky výživy, ktoré človek nemôže získať priamo z rastlín, napríklad vitamín B12, vitamín A, vitamín D, koenzým Q10 a ďalšie dôležité zložky. Tieto prvky sú pre telo tak dôležité, že si ich ľudský organizmus dokáže ukladať pre prípad hladovania. V rôznych stresových obdobiach sú však nároky na organizmus rapídne zvýšené a vtedy dochádza k spotrebovávaniu zásob týchto prvkov. Medzi tieto obdobia patrí aj tehotenstvo a kojenie. Matky vegánky majú mlieko s nedostatočným obsahom vitamínu B12, ktorý je nevyhnutný pre dobrý vývoj nervového systému dieťaťa. Vegánske deti majú zväčša nižšiu pôrodnú hmotnosť a častejšie sa rodia s poruchami reprodukčného traktu. Vegánstvo nemôže byť trvalo udržateľné po viacero generácií, pretože každá nasledujúca generácia vegánov sa stáva slabšou a menej plodnou. a takychto clankov najdes na nete tisice, ale nepisu ich anorekticke modelky alebo byvale majitelky modelingovych agentur ale lekari a odbornici na vyzivu....
Odpovedať
@pralinkaaaa ahoj - ja by som chcela vedieť, aký je tvoj názor na schudnutie napríklad 10 kíl, aby to neublížilo nášmu telu. Len tvoj názor. Díky za odpoveď. Cica - nežer ! to mi je jasné, ale niečo treba určite!!!
Odpovedať
baby, načo jej to vysvetlujete, veď keď chce byt niekto agent provokater, nech si svoju funkciu užíva. :-) čo po tom... ine som chcela. ako tu bolo niekolkokrat prezentovane, treba sa vraj vyhybat prehreškom. ja som ale po 7 tyzdnoch diety bez prehresku musela zhresit kolacom, uz 2-3 krat. myslela som, ako z toho bude zle, no opak je pravdou. velmi to pomohlo a telo sa akoby nastartovalo. akoby si unavene oddychlo a teraz ma opat chut bojovat. ja som to už niekde davno citala, pisala baba, ktora tvrdila ze s prehreskami jej to ide ovela lepsie (v zmysle sem-tam zahryznut do niecoho "nelegalneho") :-) a musim potvrdit ze funguje! mozno je to placebo, alebo sa telo muselo psychicky uistiť, že je všetko ok, no obcasne zahryznutie je len a len k dobru. tot moj osobny poznatok a skusenost (nie je vseobecny, je len moj a podla toho s nim aj nakladajte) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nedržte to! Akurát čo vám zhnijú črevá zaživa. Skúste radšej 90-dňovú diétu. Po 2dňoch mi splaslo nafúknuté bruško a za týždeň som mala 1kg dolu. A nemusela som sa vôbec trýzniť!
Odpovedať
@ankon mně se to taky osvědčilo. Ale nesmí se to zneužívat aby se to nezvrhlo. Musíte vědět, kdy přestat. Chce to v té nekázni přecejen trochu kázně... :-D Jednou se mi váha zastavila asi na 3 týdny pak jsme měli oslavu, tak jsem na ten den dietu vypustila (víno, dort...), nejdřív asi 0,5 kg ještě přibylo, ale pak šly 2 kg dolů a od té doby to zase pomalu plynule klesá.... :-)
Odpovedať
@micak já jsem měla za 5 dní dole 3 kg... tady jsou baby, co chtějí držet Dukana, založ si svoje forum na 90 dňovú, tam můžeš dávat rady těm, koho to zajímá.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka nechcem dávať rady, každý nech si robí čo chce. Len nechápem ako môže niekto riskovať zdravie kvôli mieram. Nemusíte písať sem, ale odpovedzte si v duchu - keď ste začali držať túto diétu, netočila sa vám hlava? Nebolo vám zle? Nemuseli ste sa strániť namáhavejších prác, len aby vám nebolo zle? Toto sa pri diéte, pri ktorej sa zbavíte škodlivín a zlého tuku nestáva. Človek sa po takejto diéte má cítiť super. NIe kvôli menšiemu číslu na váhe, ale kvôli zdravšiemu organizmu. AK sa chcete prizabiť, nech sa páči. Mne je to jedno :-) chcela som len aspoň jednu žienku zachrániť. P.S. tiež som túto zdravú diétu chcela držať minulé leto. Mala som povytláčané recepty, zvýrazňovačom zvýraznené dôležité veci. A potom som sa dozvedela, že to držala jedna moja známa. Úplne zdravá, trošku pri sebe. Do mesiaca sa ocitla v nemocnici so strašnými kŕčami a neustálzm vracaním. Výsledok - hnijúce črevá v dôsledku jednostrannej stravz a ešte k tomu bielkovinovej. Pomalá smrť.
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana0000000000000 k tomu to sa ti vyjadrovat nebude, tiez by som dokazala dalsich 100 viet napisat o tom ako nemas pravdu ze tieto vsetky vitaminy sa do tela zvierat dostavaju cez surovu stravu a okrem toho tato strava nema v sebe antibiotika hormony a podobne veci o tom tu ale vobec nehovorim. Ja neodcudzujem ludi ktori jedia maso, ak sa vam paci jest mrtvoly zvierat nech sa paci jedzte ich, hovorim ale o tejto nezmyselnej NEZDRAVEJ ZDRAVIU SKODLIVEJ DIETE. A ak chces nieco kritizovat na zaklade recenzii precitaj si tu knihu a urob si recenziu svoju. Potom sa budeme mat o com porozpravat. Prajem ti pekny den.
Odpovedať
@micak ja som mala tendenciu tuto dietu vyskusat. sama od seba na nu prisla aj moja mamina... ja som mala kontrolu u nefrologicky, nakolko mam poskodene oblicky a robila mi odbery po niekolkych dnoch diety... mala som otrasne pecenove testy, vystrelene leukocyty... a moja mamina? skoncila s krvacanim z... ved viete... nevedela ist na zachod x dni... podla mna je tato dieta velmi nezdrava... trosku pohybu a viac zeleniny a ovocia a kila idu dole aj same... ale to by sme museli zdvihnut rit od compu a premoct lenivost.
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka Ahoj :) Ja nie som ziadna vystudovana dietologicka, ale logicky ked prestanes do teda davat tuk v podobe masa syrov mlieka jogurtov cukru a mastnych jedal prazene oriesky cipsy....... a nahradis to zdravou stravou ako je ovocie zelenina celozrnny chlieb tofu syr orechy vlasske a vela dalsich dobrot telo sa ti ocisti budes mat viac energie na sport na pohyb, nebudes mat depresie ani zlu naladu a svet bude hned krajsi :) Najlepsie na tom je, ze si mozes dat tolko zdraveho jedla do seba kolko budes len chciet a neublizi ti to ani vecer o 10tej. Dufam ze som apson trosku pomohla? .)
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka a zabudla som na to najhlavnejsie nepit kavu alkohol nefajcit a dodrziavat pitny rezim vody, minimalne 1,5 l vody denne zlepsi sa ti tym travenie a vylucia sa ti skodlive latky z tela
Odpovedať
@pralinkaaaa Ahoj ja tiež nie vyštudovaná, ale pohybujem sa v tej sfére cca 8 rokov a dokonca mi aj za to platia. :-D Všetko je to v hlave !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Nie som za drastické týranie vlastného tela. To čo píšeš je naozaj pravda, ale chápem aj tých čo potrebujú zhodiť cca 20kg - nejde to - tak sa človek chytá všetkého čoho sa len dá, aby schudol. Tiež skúšam, pozorujem, sledujem svoje telo a jeho reakcie. Každý z nás je iný - 1000 ludí = 1000 názorov. Bez pohybu - minimum kíl dole a ked, tak len krátkodobo. O tomto ma skutočne nikto nepresvedčí že to tak nie je. Tiež som zlenivela a kilá stúpli a teraz by som sa ich rada zbavila. Ide to síce pomalšie ale ide.
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka Lepsie pomaly ako vobec drzim palceky :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, už som doma z nemocnice, mám byť na diétnych polievkach no môžem aj zeleninu, otruby, a vajíčka, takže skúsim do nedele potiahnuť takto a tým sa dosiahnem na svoju váhu a môžem ísť do tretej teda však?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?