Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@tinaa vitaj medzi nami!Ja som na diete treti den a isla som 2 kg dole, no to len sama voda predpokladam, no nerobim si iluzie, viem,ze to takto moze byt aj o 2 tyzdne. Myslim,ze kilecko za tyzden je tak akurat, ved za 2 mesiace je to spolu 8kg, co povies? Musime len vydrzat, ja sama som zvedava, kedze som este nikdy na nicom podobnom nevydrzala. Momentalne neviem,co si mam navarit, ked mam este len tie prve proteinove dni a ciste maso mi uz nechuti. Vacsinou sa vsade pridava skrob a ten je az neskor povoleny, nemate niekto nejaky napad?Dakujem a drzim prsty!
Odpovedať
@aeneas Taka rychla polievka :-) V tejto zime mozno dobre padne nieco teple a tekute:http://www.forum.dieta-protal.sk/viewtopic.php?f=25&t=64
Odpovedať
Ahojte dievčatá - chcela by som sa spýtať či je sladidlo Xylovit nejako obmedzené množstvom na 1 deň? Myslíte si, že keď sa najem v noci cca 23.30 hod, alebo po polnoci je to zlé? Dodržujem presne všetko čo sa v 1.fáze môže a nemôže? Aký je Váš názor? díky za Váš názor
Odpovedať
@aeneas ahoj ja som tiež tretí deň, ešte dám zajtra jeden a prejdem na 2 fázu. Tiež som dala dole 2kg zatiaľ. Najlepšie sa nevážiť a postaviť sa 1krát do týždna - to stačí. Psychika je velká vec pri chudnutí. čo sa týka jedla tak momentálne si pečiem rybu. Osolila, dala rascu dala do zapekacej misky , obložila cibulovými koliečkami, podliala trochou vody. a kým sa mi to upečie som teraz zjedla jogurt s OO,pridala trochu cukru Xylovit a 2 kvapky vanilk.aromy. Polievku som si robila včera. Kuracie mäso dala variť do vody s bujonom slepačím, pridala vegetu a nakoniec 1 vajíčko. Bola super. Skús.
Odpovedať
Ahojte, tak dnes som sa rozhodla, že sa na to dám aj ja... No mám trocha strach, či to zvládnem...
Odpovedať
@gabi1176 zvládneš neboj - hlad pociťovať nebudeš, sladké v jedálničku sa tiež dá - je to len o presvedčení. držím palce.
Odpovedať
@pitynka ak sa môžem spýtať kolko si dala doteraz dole? teraz máš 57 som pochopila a chceš ísť ešte viac? Nemáš už strach? Mám kamošku, ktorej jeden chlapec povedal, že je stlstá, tak sa sekla a išla schudnúť. Ano schudla to je pravda /videla som fotky pred a po/. Mala 58 strašne chcela 55kg a stalo sa jej to, že jej metabolizmus sa tak sekol, že teraz má nohy také ako ja ruky - no niečo strašné. Ani za svet pribrať ani kilo. Trpí jak svina teraz. Bola to jej chyba. Čo už. Mne osobne sa tvoja váha teraz velmi páči. Mala som ju cca 10 rokov po svadbe pri výške 170cm. Ale držím ti palce, aby si bola spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
a mam to uz viem preco mi vaha isla hore o 0,5 kg. zacala som si tak priblizne pocitat kalorie ze kolko prijimem za den a kedze jem vela vajicok a asi 7 krat denne, moj denny prijem je az 9000 KJ a podla mojej vysky by som mala zjest najviac 7000Kj. takze kocky pozor aj na kolorie :-) odones vajicka nejem aspon par dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka ja mám posunuty rezim o 15 ranajky :) a veceriam tak o 1 az 2 rano ale to idem spat o 7:)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte dukanky :) dietu drzim uz mesiac a som spokojna, nakolko nemam nejaku potrebu porusit ju, lebo nemam pocit, ze by mi nieco chybalo, popravde naposeldy som sa vazila v sobotu a bolo to minus 7 kg :) taaaak som velmi tesiva :) Doma mam cuketu a viem, ze existuju aj nejake cuketove placky, vedeli by ste mi dat nejaky dobry recept? Za radu dakujem a drzim prstiky, aby na sme na konci boli vsetky velke kocky :)
Odpovedať
@rriana Ahoj - prosím ťa a ako striedaš, alebo ako si striedala 2.fázu? Zajtra na ňu nabieham a názory sú rôzne. x-) Díky za radu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dukaduka ahoj :) no ja som zacla striedat 3/3, ale nakolko som sa potom docitala niekde tu na strankach, ze podla Dukana je najlepsie 5/5 ale, ze to je narocne zvladat, tak potom, ze je najlepsie 1/1 , tak som sa dala na 1/1 :) co mi uplne vyhovuje, lebo mam pocit, ze fakt mi nic nechyba, aj ked mam trebars cez bielkovinovy chut na zeleninku, tak proste viem, ze uz dalsi den sa jej dockam :)
Odpovedať
@rriana ďakujem, tak to skúsim aj ja. A 1. fázu si kolko držala? Ja dnes budem mať 4 deň za sebou a od zajtra by som prešla do tej druhej. Zatial to zvládam ok, jediné čo mi strašne, ale strašne chýba je jablko. Roky som naučená jedno jablko určite počas dňa, alebo večer /asi mi to robí dobre na trávenie/ a teraz nič. Hrúza !!!! Toto mi naozaj strašne moc chýba. Asi najviac zo všetkého čoho som sa zriekla. A sladidla kolko denne spotrebuješ? Alebo nepoužívaš? Ja zatial do bieleho jogurtu, tvarohu a pudingu.Kávu a čaj nesladím už roky. 8-)
Odpovedať
@ankon díky za ten odkaz! už pár dní to pročítám a je to velice motivující, už jsem během čtení kilo shodila a to nejsem ani v polovině knihy... :-D Překládám si to přes google. někdy vylezou hrozné bludy, ale 99% se dá rozluštit... ;-)
Odpovedať
@dukaduka ja som drzala 1.F 8 dni,lebo potrebujem zhodit okolo 25kg,teda uz len 18kg :-D sladidlo rano do kavy,caj nesladim a inak iba do kolacov,tvarohu alebo tak..a nemam nejak urcene,ze kolko denne,lebo nemam nejak velmi chute na sladke a ked mam tak si sladidlo dam normalne :-) a ty kolko chces dat dole? Ja by som chcela ist na povodnu vahu 60kg,uz sa tesim ked to dosiahnem :-) ale to este chvilku potrva :-) ale paci sa mi tato dieta,lebo nikdy som ziadnu nedrzala,vedela som,ze vzdy by som nieco porusila alebo by mi nieco chybalo a pri dukanovi je super,ze sa da kadeco vymysliet,takze nemam ani pocit,zeby som drzala dietu,az na uvolnujuci sa opasok :-)
Odpovedať
@rriana Tak ako píšeš - chcela by som aj ísť na pôvodnú váhu 59-60kg aj ja. Ešte rok a pol dozadu bola váha ok a teraz strašné. 10kg navyše. Niečo strašné. Nikto mi neverí, že tolko mám, ale váha ťa nepustí. Asi to nie je moc vidieť, ale ja viem ako som sa cítila s menej kilami a ako teraz. Osobne si myslím, že aj vek hrá určitú úlohu a kilá idú pomalšie dole. Mám 37 rokov. Ale výhovorka to nie je. Bola to moja pohodlnosť, mám 18 ročného syna takže behať za deťmi nemusím, pracujem z domu a všade kde idem samozrejme na aute. Lenivosť jak vyšitá. Už mám aj permanentku do fitka, takže oprášim po roku aj to cvičenie. Minulý rok som aj cvičila 3xdo týždňa, držala delenú stravu a váha išla dole. Ale prišlo leto, dovolenky, potom vááánoce a je to tu zas.Manžel a syn sú mäskový a koláčikový takže sa u nás klohnilo do hrncov. Dnes som mala kuracinku so šunkou zapečenú a večer sa chystám na tú otrubovú placku asi. Ozaj ovocné čaje sa môžu dúfam či? Nemôžem si zvyknúť na ten zelený - mne moc nechutí neviem prečo. Mohla by som napr. hruškový, čerešnový? Aký používaš tvaroh a kde kupuješ? Ja kupujem v tescu ten nízkotučný a nepáči sa mi moc, lebo nie je hrudkový, ale taký mazglaví. A ešte ťa chcem pekne poprosiť napíš mi prosím ťa aké syry kupuješ a kde. Ďakujem moc krát. papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ktorá z vás by mi vedela poradiť? je to pre mňa dôležité.. som v druhej fáze a pondelok idem na operáciu, avšak budem dva dni v nemocnici a musím byť po operácii na diéte to znamená len polievky.. a potom keď sa vrátim môžem pokračovať v 2 fáze normálne ako som prestala? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka ahoj no mala som 59,3 viem asi to nie je až tak veľa, ale nikdy som nemala tak "veľa" a necítim sa dobre.. rozmýšľam nad tým, že ešte aspoň kilo dám dolu a potom by to mohlo stačiť a pôjdem do tretej fázy.. ale nechcela by som dopadnúť nijak zle, len mi začali dosť padať vlasy, a pokožka ma svrbí.. ale dúfam sa to dá do poriadku :)
Odpovedať
@pitynka chápem ťa a ja na tvojom mieste by som počkala čo urobí tvoje telo teraz po tej operácií - tam budeš dietovať to kilo dáš dole - na 100% a išla by som na 3 fázu ak nechceš pokračuj podla mňa. Pribrať určite nepribereš a aspoň nedáš telu facku a dopraješ mu viac. Uvidíš váha ti hore nepôjde. Budem na teba myslieť a držať palce. Neboj - výsledok bude ok.
Odpovedať
zdravim vas,prave som si dopiekla cibuloveo placky a vyzeraju celkom dobre, tak nieco bude na ranajky a nieco zamrazim. Chcem sa este spytat, ako a kde si grilujete maso? V mikrovlnke, ci rure na nejakom specialnom programe a na roste, ci mate elektricke grily?
Odpovedať
@dukaduka dakujem za napady na varenie a tiez si myslim,ze raz do tyzdna sa povazit staci, no zatial som neodolala. Ja som dnes spravila brokolicovu polievku, kt. budem sice jest az zajtra,ked mi zacne zeleninovy den a skusila som do nej nahadzat aj halusaky z ovs.otrubov,vajca, vody a korenia, no dost sa to rozvarilo len na taku mrvenicku, tak som este pridala kukuricnu muku, dufam,ze sa to smie, ci nie? Ak by mal niekto nejaky dobry recept na halusky do polievky, rada privitam, drzte sa vsetci!
Odpovedať
Profilova fotka
@dukaduka ďakujem za podporu, to som chcela vedieť či by som mohla ísť do tej 3 fázy, si mi pomohla .. :)) uvidím ako to celé dopadne.. ale nebudem trápiť ani svoje telo .. prepáč, ak som si to nevšimla ale ty koľko chudneš? alebo z akej váhy na koľko?
Odpovedať
@aeneas ahoj - halušky som ešte nerobila, ale dobré recepty sú na tej Broninej stránke. Môžu sa jesť kukuričná múka? asi nie podla mňa. Ja som si kúpila na zahusťovanie kukuričný škrob ak si tento myslela. Ale asi nie, že? Ja som práve dojedla otrubové placky so škoricou na sladko s tvarohovo-vanilkovou náplňou. Výborné!!! Zajtra sa chystám na zapekanú brokolicu /idem na 5 deň/ a paradajkovú polievku. Večer ešte nemám naplánovaný.
Odpovedať
Profilova fotka
@aeneas 2 PL ovsennych otrub, 1 PL maizeny, 1 vajce, soľ, trocha mlieka.. všetko zmiešaj dokopy a dať do vriacej vody.. Tieto si skúšala?
Odpovedať
@pitynka nie neskusala, ta maizena, to je ako Gustin? Ale urcite vyskusam, len asi vo vacsom mnozstve, kedze chcem zdravymi haluskami nakrmit aj deti a manzel si asi neda, alebo zeby?Ty si ich uz skusala?
Odpovedať
@pitynka v knize píše: buď zase nasadit první fázi, pak druhou, dokud nejsi na váze, kterou jsi chtěla nebo rovnou přejít do 3. fáze.
Odpovedať
@dukaduka Ďakujem za prejavenú dôveru...dnes je to druhý deň a váha ukázala o 1kg menej.No len neviem či je to tou diétou, alebo mojím cvičením...Už tretí týžďen chodím 2x v týždni do posilovne a 2x v týžni na zumbu, a aby toho nebolo málo, tak kažé ráno 20min. točím na bicykli. No musím povedať, že to kilo šlo dole až keď som začala držať diétu. Prvý bielkovinový deň prelomil ľady..... :-)
Odpovedať
@gabi1176 No tak to je super. S tým cvičením si fakt dobrá - ja sa len ,,vyhrážam,, môjmu telu, že ho začnem trízniť a ešte som stále nezačala. Ale čas príde.... Potrebujem sa poriadne nas......, ked uvidím, že sa váha pozabudla. Ale pozooor! Chodím so psom von na prechádzku a ideme na týždeň na lyže, takže asi ma to nakopne. Tak prajem pekný a úspešný deň ďalší a DD zdar!
Odpovedať
Profilova fotka
@aeneas ja som ich skúšala a mne chutili aj sa mi vydarili.. takže vyskúšaj odporúčam :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?