Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
letusik nezavidim.... ;-) ja mam tiez vitaminky ale s jogurtom rano...a koktejl konecne na veceru.....a na obed este neviem...... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som tu nova. Svadba je sice este v nedohladne, ale preventivne potrebujem zhodit nejake kila. Citala som tu, ze niektora z vas ma knihu 90-dnova dieta v elektronickej podobe. Bola by som velmi vdacna, keby ste mi ju mohli poslat na mail: luciaporosinova@gmail.com. Moje momentalne miery su 170 cm a 72 kg. Vysnivana vaha je pod 60 kg, ale na zaciatok by mi urcite stacilo 65 kg. A ked vidim ako sa tu navzajom povzbudzujete a prezentujete vysledky vasho snazenia, som rozhodnuta to skusit.
Odpovedať
Ahojte babenky, ja sa len chcem spytat ohladom tej 90 dnovky, ci zhodim aj ked berem hormonalnu antikoncepciu..? Akonahle som zacala brat tie tabletky, dost som nabrala na vahe a moja postava sa zagulatela. Chcem s tym skoncovat, len neviem ci tato pomoze, lebo ked som skusala ostatne zhodila som 2-3 kila a to bolo vsetko. Tak co, mam sa na to dat? Ma niektora z vas s tym skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, skuste napisat aj priamo do temy 90dnovka. Ja tiez beriem horm. antikonc. a ide to dole.Za pokus nic nedas:-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cice! Nebola som tu uz sto rokov,mnohe z vas tu ani nepoznam,ale to nevadi, nedalo mi,aby som vam sem nedala jeden link! http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id... Je to moja sestra a pozrite sa ako neuveritelne schudla.Pekne to vidno na fotkach a vobec som tomu nechcela verit.Ja len tolko,ze naozaj kto ma velmi silnu a pevnu volu,da sa to....Skoda,ja asi nie som z tych... :-( :-( :-( Tak Vam drzim palceky pri vsetkych moznych dietach,aby ste schudli na vysnivanu vahu!!! ;-)
Odpovedať
Baby 90-dňová mi pomohla len som ju nevydržala držať celých 90dní ale za tri týždne čo som ju držala som schudla 7kíl a to som nešla presne podla tých receptov ako sú tam, len som dodržiavala pravidlá a tvorila si aj vlastné recepty, čo mi chutilo, etnies myslím, že ti to aj tak pomôže ale u každého je to individuálne, treba to určite vyskúšať a už prvý týždeň uvidíš či to funguje prvý týždeň som totiž zhodila hneď 4kilá
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, ved podte rovno do temy 90dnova dieta a tam Vam skusenejsie radi poradia ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
uz by sme mali aj tuto temu znova rozbehnut...atinka, kde si?????????????? a ostatne cice???????????? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu som mojik cakaam na zaciatok novembra a zacinam nanovo ;-) daako sa mi zaciatok v septembri nezadaril :-N :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
veru, aj ja mam uz dlhu pauzu :-x este jedna party a zacinam... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zacinaj az prveeho ;-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
V piatok chcem este zacat 7 dnovy detox a 7ho zacnem proteinky x-) ak zacinas 1ho proteiny, tak mozem zacat 8ho proteiny a pridat sa k tebe ;-) hm?
Odpovedať
Profilova fotka
jojo..to bude supeer ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
OK, tak 8ho ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, tie ktore drzite 90 dnovku neviete mi poradit nejeke jedla na ovocny den. Ak to jem s surovom stave tak mi to velmi nestaci, radsej mam ak je to aspon trosku tepelne spracovane..teda uvarene. 90-dnovku som uz zacinala viac krat ale moja pevna vola je onicom a akosi mi chyba aj podpora okolia. Je tu niekto kto schudol inak ako s 90-dnovkou? Pekny den :-)
Odpovedať
ahojte baby vidim ze tu uz davno nikto nepisal tak neviem ci sa dockam odpovede ale aspon to skusim. chcem sa spytat aka je ta octova dieta ci je dobra alebo nieč lbo z 90 dnovkou mam len a len dobre skusenosti ale moja pevna vola nie je stale dostatocne pevna na to aby som to vydrtala... tak ak by ste mohli prosim napiste nieco viac o tejto diete a nemusite ani tu mozte mi rovno na email 91martinka63@azet.sk budem velmi velmi vdacna |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
Ahoj holky, prosím, někde tady jsem četla, že uživatelka Adela28 uveřejnila svůj jídelníček, díky němuž zhubla 12 kilo před svatbou právě tady na Cica nezer....Bohužel to nemohu najít. Chtěla jsem na to mrknout ze zvědavosti ;-) Neumíte mi některá poradit, prosím :-) Děkuji ;-)
Odpovedať
ahojteeee, baby ,dostala som sa k vam ,poslal ma sem googlik,lebo hladam vaflove cesto :-) ak mate,neposlete mi do ip,prosim??danke fanke :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte dievčata, dnes som zacala drzat 90 dnovu dietu. Za pol roka som pribrala 7 kg ;-( , pretoze som sa zacala prezierat. Teraz sa ich chcem zbavit, a zaujíma ma, ci sa rovnako rychlo zhadzuje dievcatam, ktoré chcú zhodit viac kíl, ciže tym objemnejším alebo tým, čo maju zauijem zhodit len takých 5 kíl? Rada by som zacala aj cvicit. Mojimi problemovymi partiami su hlavne brucho a boky, trci mi to vsetko z rifli a ja nemam ani veci, ktore by to zakryli, pretoze som bola zvyknuta na fajn telo... :-( och ale ma to mrzi. Chcem to spat! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky cice. graylovers: mam ten isty problem. posledy pol rok je hrozny. presne ako ty som pribrala asi 7 kg (ak nie aj viac), je to hroza. citim sa ako hrncek var, co kypi, ale neviem sa nakopnut. chabe pokusy su zatial o nicom.Twiggy som teda nebola ani pred tym, ale chcem spat!
Odpovedať
Profilova fotka
a co s tym mieni robit Helabela? Uz druhy den som schomolila dietu a na obed som si objednala salat, nevedela som ze tam bude tona majonezy ale itak som ho zjedla, ved ked som si to uz zaplatila.. Cvicenie je beznadejne, mam po vsetkom strasnu svalovicu. Teraz byvam v BB,lebo tam chodim do skoly, posilky su tam dost drahe a ked sa uz aj vyberiem, samu ma to nebavi. Doma sa tiez neviem nejako donutit, kedysi som cvicila kalanetiku- to bolo perfektne! Lenze teraz to ani nemam kde..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby..Som tu nová,niektoré ste si ,ako čítam posielali knihu o 90-dňovke cez mail,bola by ste niektorá taká zlatá a poslala mi to tiež?Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby. chcem sa spytat, ci neviete niektora z Vas nejaku dobru ale hlavne rychlu dietu??? 15.augusta budem mat svadu ale moje vysnivane saty maju len cisle 38-42 a po porode mi ostalo 20kg navyse a teraz uz to musim zhodit do augusta! Vopreda dakujem :D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte, tak orsika14 ja mam jednu dietu, prave ju držím spolu s kolegyňami v práci, je to presný rozpis jedla na celý týždeň, nie je finančne náročná, držíš ju 2 týždne, potom týžden ješ normálne a tak zase 2 týždne a mala by si zhodiť okolo 10 kg, no sama ju držím ešte len týždeň, takže ti to neviem 100% zaručiť, ale tak za týždeň som schudla 2kg, neviem,či ti to je malo alebo veľa, ale tak môžeš skúsiť, ak budeš chcieť pošlem ti niekde na mail...
Odpovedať
Babenky, na mna sa to tiez nejak hrozne nalepilo, mohli by ste mi prosim poslat nejake recepty na 90 dnovu dietu, alebo na tu dvojtyzdnovu? Chcela by som zacat v stredu (dnes a zajtra mame velke rodinne oslavy a varim pre vsetkych). Leto sa blizi, zijem v Spanielsku, toto tu nezakryjem, chcem sa konecne zbavit tych kil navyse! Mam minimalne 8 kg viac, nez je ziaduce :)
Odpovedať
Profilova fotka
to graylovers: ved to, ze ani neviem.... ako zacat, co robit, ale hlavne, ze sa mi zda, ze nemam na to sily, ze je to prilis vela kg a ze to aj tak neschudnem. no proste depka. :-( ale uz ma par dni pokusa ta 90 dnovka, i ked sa mi zda, ze 90 dni nie je mozne na diete vydrzat. vam sa vsetkym dari schudnut? poslite prosim niekto tu dietu do ip. dakujem.
Odpovedať
Helabela, co keby sme to skusili spolu? Mne sa tiez zda, ze to nedokazem vydrzat, ale ked sa podrzime, bude to lahsie :) Hm?
Odpovedať
Profilova fotka
hodobnicka budem velmi rada ked to skusime spolu. ja mam dnes prvy den, ty si uz tiez zacala?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?