Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak moc děkuji za radu ;-) moje adresa je zuzkazdeny@seznam.cz
Odpovedať
ahojkajte :-D tak ja som savratila k dr.struncovi.....citam zas jeho knihu,vzdy v kazdej vete sa superveci dozviem o vnutornom systeme vlastneho tela,ako zlucit vsetko,aby sa zacalo efektivne chudnutie...... tak teraz viem,ze pri zdravom cloveku je potrebne prijat 0,8mg bielkoviny na kilogram telesnej vahy...a pri cloveku,co ma slabsi imunitny system,alebo ma nejaku chorobu,ci nadvahu a stresy....potrebuje az do 2gbielkoviny na kilogram tel.vahy... to znamena,ze ak vazim 60kg-musim prijat 120g bielkoviny a to dokazem,ked budem 4 krat do dna jest po 30-40gbielkoviny. ja teraz kazde rano mam biely jogurt(1,5%tuku)asi 250-300g s jablkom a skoricou(pripadne ovocie ktore mam doma)na obed som dnes mala tuniaka bez oleja s 2 vajickami a zeleninou......a vecer rybku..... papapa zatial ;-) :-)
Odpovedať
ahoj smaily..len si davaj pozor na oblicky..bielkoviny vedia narobit kopec problemov..
Odpovedať
ahojkaj katka, akurat vcera som citala od dr.ze pokial ma clovek zdrave oblicky,tak moze zjest naraz do 40g bielkoviny,ale musi samozrejme aj dodrzat tekutiny tak 3litre denne.a aj 4krat do dna. ;-) ach ja som na nete uz velmi malo,nemame doma pc,teda je pokazeny,uz sa posiela tento tyzden prec..... Lea a tebe sa ako dari? prajem pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
baby a nemyslite si, ze je v tej 90 dnovke fakt malo proteinov? ale 90 dni je to asi ok....a aj pocas skroboveho dna sa urcite rastlinne bielkoviny prijmu....
Odpovedať
Profilova fotka
letusik..ja si nemyslim..mne sa popravil cely krvny obraz ;-) a babuchy 57,7 ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super atinka, aj co sa tyka KO a aj vahy x-) tes sa, zasluzis si to!na kolkych kg si zacala?a na kolkom si dni?ja meriam asi 161cm a zacala som na 66,6kg (wow,ale az tak to vidiet nebolo :-N ). Teraz som na 11dni a vazim 64,3kg.tak uvidim ako to pojde...dnes mam skrobovy den, tak si varim kyslu kapustnicu, samo bez klobasky a smotany...ale je v nej par zemiackov, tak ani chlebik nemusim...a ani ten vyvar, mam to 2v1 |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jesusii tak mi sme si podobnee :-N :-D :-D :-D :-D ja som 158-159-160 .....furt niekto odmeria inak :-D :-D :-D a zacala som na 65..aspon si myslim..nikdy som ich tam nevidela....vahu v posilke som nasla az pri 64...aale myslim ze 65 tam svietila ;-) vidiet ci to bolo nefieem...aale ja som to citila :-. 8-( 8-( a neviem presne ktory den som aale 3tiu 30tku som zacala :-) :-) taak 57,7 je zatial najlepsiii vyykon :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, tych 7-8kg by som prijala, realne som pocitala takych 7kg za 90 dni...aj ked najradsej by som zhodila 10kg...len to nemozem vyslovit nahlas, lebo su zo mna ludia zhrozeni :-D vraj to je uz na mna vela, lebo mam vela svalstva, tak to tak nevidiet, ja to samozrejme vidim....a ako vravis atinka, aj citim...za posledne roky som nabrala 10kg, tak by bolo na case sa ich zbavit ;-) na takych drobcoch ako sme my vidiet hned rozdiel, ja si vsimnem pri mojej vyske aj 2kg...okolo doktoranskych promocii som zhodila 3,5kg a hned mi vsetci vraveli aka som vychudnuta :-D sranda, skoda ze mi to nevravia teraz, lolololol.
Odpovedať
Profilova fotka
buduu..neboooj a z coho mas phd? ;-) hmm?
Odpovedať
Profilova fotka
mam len doktorat,PhDr...PhD sa mi uz nechce :-N aj tak mi je zatial na nic...cely zivot len studujem, a nic nepraktizujem...rozne univerzity,v SR, v zahranici a robim pracu uplne mimo mojho odboru...klasika, ze? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pisni ip..ze jake..ma nenatahuuj ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pohoda, nic vyznamne, v sr som studovala soc.pracu zameranu na psychologicke problemy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uf, z tej kapusty som ako balon....a zajtra sladkeeeeeeeeeeee, mnam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mas uhlohydraaty? ja vitamiinky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano...a priatel prisiel v noci zo sr a doniesol mi domace kolaciky, tak sa tesim...ja som maniak na sladke, tak v tento den papam cele poobedie dobroty, ale vynechavam hlavne jedlo, tak kaloricky by to malo byt to iste...vitaminky su ok, v ten den poobede papam salat, ale asi skusim aj tie banany na masle, alebo pecene jablko s orieskami, co tu babenky spominali....co budes mat dnes ty atinka? btw, som z tejto diety nadsena, fakt to super funguje...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej banaan je fajn ;-) :-) jablcka tiez :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ked nie celkom kosher, ked je to smazene na masle... :-D ale urcite vyborne, raz za cas...ja setrim kalorie kde mozem, aby som potom cez uhlo den mala vacsi kapital na rozhadzovanie... :-D :-p a to je dnes...jupiiiiiiiiiiiiiiiiii...prave sa ma kolegyna pyta, ci som schudla....uz mam dole skoro 3kg, za 12 dni...parada....God bless toho, kto vymyslel tento rozumny stravovaci program... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak ;-) ja sa snad dostanem na svoju vahu nazad ;-) vdaka tejto rezimovke
Odpovedať
Profilova fotka
supeeeeeeeeeeeeeeer ;-) pozeram, ze sa sem ostatne babenky neprisli vypismenkovat od zaciatku juna.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aale secki pismenkuju v 90dnovke...tuna ciham len na smailika a mimcu furt :-D :-D :-D :-D ozaaj kde ste? baby jedne neporiadne :-N kto ma bude chvaaalit, ha? :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D a my teraz hrame ping-pong medzi tymito 2 temami :-D 8-) uf, ci je teplo....53*C, brutaaaaaaaaaaaal...ako je v Prahe? cloveku ani nechuti jest... :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hej piseme lem my dve..aleee shaak uznaj, dakto to tu musiii tahat vpred :-D :-D :-D :-D a veru daktoriii musia byt i liidri, neda sa inak :-D :-D :-D :-p uff no ja dzusikujem ;-) :-) a zehliim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mas ty svatu pravdu dievca :-D :-D mna to caka zajtra...dzusiky a zeleninka....ale po takom dni vzdy klesne vaha...to ma drzi pri zivote v taky den...hlavne ak okolo mna vyvoniavaju dobroty od vymyslu sveta...a to doslovne... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
daj daaky ich recept ;-) fajnovyy
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som ani tak nemyslela kolegov, ale ked idem niekde do nakupneho centra a z restik citit jedla vsetkych kuchyn sveta....alebo uz len ta vona zo cinabonnu, ci donatkoveho coffee shopu...jaaaaaaj...je tu vela pokuseni.........ale zistim ti daco fajne aj od kolegov...chces nieco arabske, filipinske, juhoafricke, indicke, irske ci akeeeeeeeee? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
arabske...filipinske.....juhoafrickee...ano ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki, pozistujem a postnem ;-)
Odpovedať
jeeeeej atiiiinkaaaaaa :-D ;-) gratulujem!!! ja sa ale este nejdem chvalit...... :-N nebyvam vela na pc.....nemam cas... len tak dalej atinka,budem sa snazit od zajtra dobehnut ta..... :-D ;-) lebo planujem ist na gastofibroskopiu a musim si davat teraz pozor velky na stravu.... ;-) letusik prajem trpezlivost..... :-) ;-) papapa
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka smaily ;-) dnes vitaminiky... :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?