Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

susana28 Neaktívny

Svadba bola 22. augusta 2008 v Spišskej Novej Vsi, okres Spišská Nová Ves  • 

  • Deň sa začal úplne úžasne, lebo už od skorého rána svietilo slniečko, čo nás napĺňalo neskutočnou energiou, ale hlavne nám to dodávalo odvahu a presvedčenie, že všetko sa vydarí podľa našich predstáv.
    Na pár "udalostí", ktoré nás trochu priviedli do "mierne korenistých" stresových situácii to skutočne dopadlo nad naše očakávania. A ani sme si to nestihli uvedomiť a boli sme "svoji" a ruka v ruke sme opúšťali obradnú sieň. Síce trochu roztrasení ale predsa šťastní. Po gratuláciach sme sa presunuli do reštaurácie Venuša v Spišskej Novej Vsi, kde nás privítal veľmi milý personál, ktorý bol pozorný počas celej svadobnej hostiny, ktorá sa niesla v kruhu najbližšej rodiny.
    A čo povedať na záver? Hádam len, že....... Bol to krásny deň. Plný nádherných okamihov, ktoré si navždy zapamätáme. A hlavne, bol to "DEŇ", ktorý sa v našich životoch viac krát nezopakuje, pretože........ JE TO NA CELÝ ŽIVOT. S touto myšlienkou sme do manželstva vstupovali a verím, že nás bude sprevádzať životom nielen v pokojných dňoch naplnených šťastím, láskou, porozumením a pokojom, ale aj v časoch keď medzi nás vstúpi nedorozumenie nás opäť spojí tak ako 22.augusta 2008.
Zuzana Kollárová a Ján Mihaľov - 22. augusta 2008 - v Spišskej Novej Vsi, okres Spišská Nová Ves - 50 fotiek
susana28
Zuzana Mihaľová - 40 r. Ján Mihaľov
Registrácia: marec 2007
Bydlisko: Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
Príspevkov: 47
Inzerátov: 0
Priatelia: 4