• fotoportrét
  fotoportrét
  majka0007
  5
  Registrovala sa 15. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 18 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Čaňa, okres Košice-okolie.
  Neskutočných 231 dní po svadbe? Ale kedy to zbehlo? :-) Každým dňom viac a viac spoznávam, že som si vybrala toho naúžasnejšieho človeka pre mňa! :) ♥
  Život v manželstve je napĺňajúci... nádherný... krásny... nerozumiem ľuďom, čo hovoria, že manželstvo je len papier, že ho netreba...
  Keď sa nad tým tak zamýšľam, som rada, že som nemala potrebu mať dokonalú svadbu a neminula na ňu obrovské peniaze, so všetkými tými dekoráciami, čo sú dnes in :-) svadba bola nádherná a peniaze sa samozrejme zišli po svadbe do budovania nášho hniezdočka :-)

  Rada si prezerám fotky, čítam blahoželacie, karty... všetkým nevestičkám prajem, aby si svoj svadobný deň užili a nenechali sa rozptyľovať takými hlúposťami, ako je napr. nejaký zádrhel, niečo nevyšlo podľa mojich predstáv a pod... nič nie je dôležitejšie ako vy a váš vyvolený :-) ani kapela, ani výzdoba, jedlo, zákusky... NIČ... Pretože od tohto dňa budete NAVŽDY a NAVEKY spolu :) ♥ prajem Vám prenádherný deň :-)