Informácia o ,,zdravotnom stave,,

Ahoj, idem sa vydávať a moj nastávajúci nevvie ešte o tom, že som ešte pred ním podstupila plastiku prs, dala som si implantáty. A neviem či mu to povedať a alebo nie 😶 Ako by sa zariadili vy? Myslíte si, že by to mal vedieť? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
No to je ťažká otázka :D Asi by o tom mal vedieť, keďže svoj zdravotný stav nemôžte pred sebou schovávať a aj keď toto priamo nie je "zdravotný stav" môže sa v budúcnosti stať, že ti implantáty budú zhoršovať zdravotný stav (napríklad praskne alebo telo na ne začne zle reagovať) a to môže robiť problémy. Aj keď si nemzslím, že by ste sa potom hneď rozvádzali alebo niečo ale je blbosť takúto prkotinu pred partnerom zatajovať, dnes je to bežný zákrok.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lucyss:

No to je ťažká otázka :D Asi by o tom mal vedieť…
@lucyss ˇˇDakujem za reakciu. Popravde neviem či ano alebo nie, nikdy sme sa na tému plastiky nebavili, on ma berie ako prirodzenú :D (iné plastiky ani úpravy nemám), ale zase je pravda, že síce nikdy zle nehovoril o plastikách, v zmysle, že ,,fuj, hnus, umelyna...." ale vždy hovoril, že má rád prirodzenosť. Takže ozaj neviem....lebo zase rodičia to vedia, 2 kamarátky....a to len tie, ktoré viem, že by boli v pohode. Takže asi si za to, že by bolo lepšie povedať? Ale zase neviem ako :( lebo zase za tak asi 4 roky si nič nevšimol.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?