Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
ono to chce v postielka aj buvat nie len do nej zaliezt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok :-D :-D to je fakt
Odpovedať
veď ja som zaspala hneď ako som do nej ľahla ;-) :-p :-D :-D :-D spala som ako polienko ani raz som sa v noci nezobudila...a to ja sa zvyknem dosť budiť,skoro zakaždým keď sa manželík prevalí z boka na bok...ako tuleň :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
he he ja zaspavam
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes strasna lemra |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ani otvorene okno nepomaha :-| :-( :-N |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ste tuuuuuuuu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ci uz ste setky pospali =-) |-| =-) |-| =-)
Odpovedať
Profilova fotka
len mlcky citam ;-) dokedy budete?
Odpovedať
Profilova fotka
15:30 ani sekundu viac :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co dobreho citas miruska
Odpovedať
tvárila som sa že pracujem,veľa ľudí sa tu premávalo... =-) :-N A kolega každému vykladá ako ma včera zamkol... 8-( :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vas, Qietok
Odpovedať
Profilova fotka
to tak pomaly cictas ci mne nenaskakuju setky prispevky?
Odpovedať
Profilova fotka
ste tu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, zeby tvoj pc uz triedil prispevky? :-D :-D len sem-tam si otvorim stranku, lebo poobede tu je rusno... takze nestihnem popisat, len mlcky precitam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, mne sa uz dnes nezda nic nemozne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok :-D :-D hi hi
Odpovedať
juuuuj...asi sa tu niekto s niekým pohádal... :-N =-) =-) =-) po sebe fajne kričali...a pri odchode odtiaľ jeden "pán" ešte pri dverách zakričal na môjho kolegu,že len sa neobes..... :-N :-N :-N |-| :-p
Odpovedať
Profilova fotka
juj, trosku dusna atmoska |-| Lubka, neviem, ci stihnem odpisat
Odpovedať
v pohodke mirka...ja sa už aj tak pomaly chystám domkov...asi pôjdem k našim...manželík končí až o piatej...potom pre mňa príde ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme k rodicom na sisky :-) so slahackou
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som uz sla domenko |-|
Odpovedať
Profilova fotka
zeby som aj ja skocila k nasim co dnes dobreho varili =-) :-D
Odpovedať
ja som včera piekla žemľovku...vybrala som sa do obchodu na tvaroh a zastavila som sa aj u sesterky čo býva pár brán od nás...zdržala som sa tam skoro 2 hodiny :-N =-) |-| a tvaroh som ani nekúpila lebo nemali poblízku v žiadnom obchode... :-N |-| ale teta mi aspoň nabalila zaváraniny a srúhané jablká do žemľovky :-D :-D :-D
Odpovedať
a strýko srandista si spomenul na moje narodky a vytiahol fľašku,tak som si popýtala iba štamperlíček likéru,no strýko ho za chrbtom zriedil s nejakou slivovicou,takže ma za tým likérom len tak zatiahlo :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chodievas casto Qietok?
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, mala si lepsiu nadielku ako z obchodu :-) hlavne, ze sa mohla zemlovka konat, hoci bez tvarohu nezbednik stryko :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi ze co je casto mirkuska? 2-3 do tyzdna
Odpovedať
robila som žemľovku 1x v živote sama :-D no je jedlá ;-) manželík ma toľko chválil až mi bolo trápne...taký bol zlatý x-) majte sa krásne,dúfam že sa mi zajtra podarí doniesť nejaké fotky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?