Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz tak straaaasne tesim na vikend
Odpovedať
Doobre ranko zajta som tu neni tak maaaaam dnes piatok
Odpovedať
Profilova fotka
provokater ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko zienky ;-) Qietok, co ta caka cez vikend?
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D jj provokujem :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, dufa, ze nic a na to sa tak moc moc tesim, padam na nos potrebujem nabrat sil skor nez sa zacnem ucit na poslednu skusku
Odpovedať
chudinka mala mala by si sa& vyhajat poriadne
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech ti nic do toho neskoci, Qietok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze v sobotu chcem byt doma, trochen debordelizovat bytik, vegetit nalicit kamosku na ples a zas vegetit a v nedelu by som sa chcela zacat ucit
Odpovedať
aj mna by si mohla prist namalovat ja sa vobec neviem slavnostne malovat
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja, ale na dedinsku plesozabavu to hadam zvladnem
Odpovedať
Profilova fotka
no kamoska sa nemaluje vobec, teda pouziva spiralu, takze nebude to moc vyrazne, bude to take jemne :-) uz som to bola skusat, len uz dost davno nebola na obocuku takze mi ten porast zavadzal...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte x-) Ďakujem qietocek za rady ;-) x-) No včera to bolo hrozné s tým netom... ]-( mne nielenže nešla táto stránka,ale žiadna... :-S asi tu niečo na závode robili so sieťou alebo čo...lebo potom aj prúd vypli a teraz nechcem zakríknuť ale všetko fachčí :-N ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lubka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na dake velke vecerne licenie by som sa nedala :-N podla man je to ples takej strednej triedy, ma tu urcite vysiu uroven ako dedinska zabava ale zas to nie je ples v divadle ci inych reprezentacnych priestoroch
Odpovedať
Profilova fotka
aaa sakla ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ekolu tesim sa ze aspom dakomu to fici ;-) mne to zas blbne a hadze ma na prvu stranu
Odpovedať
Profilova fotka
vazne Qietok? :-N ved si dnes najukecanejsia
Odpovedať
aj ja sat uplne jemne malujem
Odpovedať
ja podľa nálady ;-) :-D
Odpovedať
a podľa toho koľko mám ráno času... :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, vies kolko krat ma to svihlo na prvu stranku ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
qietocek,mne to robilo včera...a potom sa už vôbec ani nedala otvoriť stránka :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, mne to robi, len ked dam do odpovedi iba smajliky
Odpovedať
Profilova fotka
ma vytaca ked pisem, pisem a potom mi to sem nevlozi a hodi na zaciatok
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, je to dost na nervy ]-( :-( ja som to niekedy vezmem do "schranky" ako ked chces nieco kopirovat a vlozit
Odpovedať
Profilova fotka
a o5 ]-( ]-( ]-( mirka, to ja ked napisem /dobre rano, ranko ci uz so smajlom ci bez/ tak ma na prvu stranku hodi zarucene ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to uz s normalnym textom dlhsie nestalo... tozvie kde je chyba, ked niekomu to ide a niekomu nie :-.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to od urciteho caru robim aj ja :-) napisem text potom nalseduje dvojtah "ctrl+c" a az potom dam odoslat
Odpovedať
Profilova fotka
idem skusit cistych smajlov ze co sa bude diat =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?