Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi a ked to je este tak dalekoooooo
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - mne to až tak nevadí :-) ja už plánujem aj obnovenie sľubu za 10 rokov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi ty koki, ze jaka "patrocnica" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - super nápad, aj po piatich niečo zorganizujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi ty si ale osobka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi vcera som mala neprijemnu SMS vymenu nazorov s mojou mamou...ja z tej osoby fakt nevladzem
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - a prečo? kvôli bratovi?
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi ale coby...znadala mi, ze som im skor nedala vediet o narodeninach mojho muza...pricom ja som presvedcena, ze som im to hovorila (dokonca muz bol pri tom)...nakoniec to skoncilo z jej strany SMS-kou, ze ona si uz asi ulohu v rodine skoncila a moze ... (aj tie tri bodky tam boli)...ja som bola vynervena, unavena, neskoro som isla domov, pre muza som mala akurat tak kupovanu minitortu z Carrefouru + nejake sladkosti (nestastna som, ze sa mi nepodarilo zohnat aj nieco ine :-( ) a ona este doraza...chuda jedine na svete 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - to mi je ľúto, že ti deň nevyšie podľa tvojich predstáv. tvojmu manželovi želám všetko najlepšie aj keď sa nepoznáme. :-) tvoju mamu asi prepadol pocit zbytočnosti. to vieš, do teraz sa o všetko starala ona, ona bola tá najdôležitejšia a teraz si samostatná jednotka rozhodujúca o svojej vlastnej rodine.
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi dakujem, zelanie odovzdam...kauza mojej mutter - posielam do IP
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - ja som úplne zabudla na meniny môjho drahého :-| budem musieť niečo romantikuš dodatočne vymyslieť
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: tripplebi ja mam, nastastie, na stole kalendar :-D a vsetko si don zaciatkom roka zapisujem ;-) ...len po obchodoch nestiham chodit...resp., drahy si vyberie veci, ktore sa v SR nedaju zohnat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - no ja mám tiež kalendár, ale ja si tie mená, kto má meniny nikdy nevšímam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi toto mam nejake nastastie naucene :-D :-D :-D ...horsie su narodzky, ale tie si zas pamatam (mama ma vycvicila)...ja len mam blby zvyk kupovat darcek na poslednu chvilu (ked som kupila skor, tak bud som nevydrzala, alebo si ten clovek dovtedy tu vec kupil 8-( ), takze ja skor nestiham ako zabudam
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - darčeky aj ja kupujem na poslednú chvíľu, poprípade, keď je už neskoro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi mno veru - to mi pripomina, ze este by som chcela draheho niecim prekvapit...horsie je, ze aj draheho mama bude mat narodzky a v sobotu u nich oslavujeme (aj narodzky jeho tatka)...maaaarnost, ja fakt neviem, co tej zene...
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - kúp jej knižku :-) ja som bola včera s kamarátkou, čo mala narodky a chcela som jej dať ako darček krém, ale za ten svet si neviem spomenúť, kam som ho doma odložila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi ked ja ju este tak nepoznam - ona sa stavia do takeho "nature" stylu, ale na svadbe prekvapila uplne komercnymi satami...takze som "confused" :-D ja tiez nachadzam darceky po Vianociach :-D ...niekedy aj 1/2 roka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - tak jej kúp nejaké exotické čaje aj s hrnčekom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi tak ten hrncek by som si netrufla vybrat...ona kupuje tak rozny styl veci, ze by som sa urkite netrafila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
práveže trafila, keď to má rôzne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi hehe, ale ktorym systemom - co sa mi nepaci, ci co sa mi paci? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - hm, dobrá otázka :-D :-D :-D treba obkukať, čo má doma
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi shak to - ze porozne...ja ked to vidim, padam do kolien...ako som pisala - ked si uz myslim, ze viem, co sa jej paci, vytiahne vec, co by som na nu absolutne netipovala =-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - máš to ťažké. čo jej kupováva tvoj manžel?
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi tak rozne...ked boli mensi, tak stacili vlastnorucne vyrobene darceky...ale maju aj zvyk davat si peniaze...nakoniec dostala od nas nadhernu jesennu kyticu - myslela som si, ze sa jej bude pacit...na to, ze ja nemam rada jesen, tak kytica bola fakt nadherna...ked ju dostala - nevyzerala, ze by nou bola nejako nadsena...a este manualy pre zaciatocnikov na word a excel (kupoval manzel, tvrdil, ze ona sa chce ucit pracu na pocitaci) - tiez bola z toho rozpacita... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - vidíš to, dajte jej peniaze a hotovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi no asi budeme niekedy riesit tak, ako si povedala...zatial by som chcela poskusat ine napady :-D ...ozajky, preco nemas svadobny album? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - lebo nechcem, aby moje fotky videli všetci a hlavne pre to, že som lenivá ich zmenšovať. :-D vhodné darčeky sú kozmetika, hrnčeky na kávu a čaj, bombonierky a už ma nič nenapadá :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?