Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, nepojdeme tento rok nikam, budeme v LM, aby bol Tomo s rodicmi, no mozno po bakalarkach alebo medzi 4 a 5 rocnikom... dovtedy sa skusim naucit po anglicky a potom pojdem a budem rozumiet, nebudem sa tam rukami nohami dorozumievat 8-)
Odpovedať
Ahojte, v marci mi spolužiačka zo strednej oznámila, že bude mať svadbu týždeň po mne. dnes som si od nej prečítala mail, že bude mamina. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... ericca: waaau to je super :-D nepoznám ju a aj tak sa teším ;-)
Odpovedať
nikitkad, je registrovaná, zatiaľ sem moc nechodí. ale dobré prekvapko!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, konecne som nasla "club" do ktoreho patrim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ericca, gratulujem kamaratke, a samozrejme ticho zavidim :) Ved nech sa zastavi... Ahoj Minnie, co nove? Tinulka, vitaj, krasny albumcek, gratulujem k svadbe. Pochval sa :) Ja sa musim ucit, tak strasne sa mi nechce :-| Este aj Tomo isiel domov, tak sa budem musiet sama nutit. Ale dnes som bola nakupovat cele dopoludnie, tak mam nove paradajky :) teda rastlinky, do kvetinaca :)
Odpovedať
Ahojte kocky. No ja som dnes taka vytocena... Som bola s drahym v obchode a som mu dala bozk a predavacka - veduca na nas vybehla, ze co si to dovolujeme, ze mame ist vonku, ze tu sa nakupuje.... a takto. Som sa citila ako kreten. Som normalne nevedela, ze co mam na to povedat. Taketo spravanie... Som sa citila ako decko pod zakonom.. Stalo sa uz aj vam nieco podobne? t1nulka: vitaj medzi nami :-) Dalsia co sa ide vydavat. Srdecne gratulujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, mne sa take stavalo len na strednej :) inak uz davno nie :) Mna neskutocne vytocil jeden profak, co mam u neho (snad) skusku, lebo dal pre dva odbory + externistov 4 terminy (cca 300 ludi?!) a z toho 2 pre dennych (kapacita 20 ludi) 12 a 13 maj, 13 maj mam skusku....nechapem, zase budu starosti, kym to obeham, zistim, vybavim, a to este ani skusku mat nebudem, a potom cakat kym mi ju da, bude na mna za to zly a tak...nenavidim skolu. Boze, ako rada by som ja nahanala svadobnu vyzdobu alebo vyberala po nete plienky a postielky :-( Tomo siel na vikend domov, tak sa tu budem rozculovat aspon sama, nebudem ho deptat.... :-|
Odpovedať
ahojte :) prisla som vas pozdravit :) pozeram ze vsetky toho mame teraz tak akurat dost....uz nech je po vsetkych maturitach a skuskach a pridu zasluzene prazdniny :) ja sa uz tak neuveritelne tesim, sak si asi viete predstavit :) zajtra sa idem ucit k drahemu na intrak slovinu, v piatok so spoluziackou biolu a tym by som mala mat tieto dva predmety tento vikend z krku....no a potom uz "len" noska a anglina do ktorych som este ani len nekukla...ach jaj...nevadi, sak zvladame :) a inak co mate nove? :-)
Odpovedať
ahojte, ja mám nové jedine stresy. hospodárskej geografie viem iba USA a to tiež nie celé a do utorka mám vedieť ďalších 9krajín, Afriku a SNŠ. :-S :-S :-S
Odpovedať
hm.. ja som mala hospodarsku geografiu na strednej.a som rada, ze ju mam za sebou :-D
Odpovedať
aj ja by som ju mala rada za sebou, a nevadilo by mi keby to bolo len na E. by som bola šťastná ako blcha. :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute, ja som dnes nasprtala 5 kapitol z uctovnictva, takze uz viem uctovat vacsiu polovicu pripadov, co budu na skuske :-D a som z toho happy, zajtra zmaknem druhu a potom si to prejdem este raz, skusim stihnut aj nejaky dalsi predmet... :-) Viete, nad cim som zacala uvazovat? Ze sa odstahujeme do LM po skole. Co vy na to? Urcite tam tolko nezarobime, ako v BA, ale urcite by sme tam vedeli mat skor dom a bolo by tam dobre detickam podla mna... Ericca, ty posud, odisla si z BA do mensieho, myslim, ze je ti tam celkom dobre, nie? Neviem, ci by to prezili moji rodicia, ale ked boli zmiereni s alternativou, ze odidem do Pariza, tak by mohli prezit aj LM, nie? Je to blizsie :-D
Odpovedať
Bea, ty si chcela odist do Pariza? To ja tiez do Pariza a do Bruselu 8-) Ale nevyslo to. Nastastie. Inak by som nebola s mojim zlatom. Mimochodom dnes isiel domov. A aj tak by som s nim nebola, lebo idem cez vikend makat... V kvetinarstve :-D No a moj nazor na stahovanie.. Myslim, ze to nie je zly napad. A to, ze tolko tam nezarobis sa ti zase vyrovna na inom. Tam je vsetko lacnejsie ako v hlavnom meste, takze to mas jedno. Len to ma same vyhody.. Cistejsi vzduch, krasie prostredie. No len ked sa chce clovek uplatnit a nabehnut karierul, tak neviem ci je to mozne v LM.
Odpovedať
Bea tak ako vsetko ma to svoje vyhody aj nevyhody. Kn je vacsi pokoj, cistejsi vzduch, tichsie prostredie. ale sluzby tu nie su non-stop, nie vsetko zozenies, nizsie platy, ale aj nizsia ceny realit. ked to tak vezmem mam sa tu fajn, je to otazka zvyku. nie su tu ufrflane babky a dedkovia z mileticky, nemusim sa trepat preplnenym busom.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, do Pariza alebo do Ameriky...tretia moznost Swiss, mala som tam vybratu skolu, chcela som po Bc ist, len sa tam treba skor zahlasit.... ale som rada, zmenila som sa z karieristky na spokojnu usadlu babu, co bude rada na materskej, piect kolace a obskakovat manzelika.... nebudem uz karieristka :) Tiez zatial vidim vyhody, teda hladam, celkom ma to laka, ta moznost lahsie mat dom, nebat sa deti pustit von na bicykli, pesi k starkym, do mesta... kruzky tam su, priroda krasna, ceny nizke... a vsetko co mi treba mozem kupit cez internet alebo skocim nasim do BA :)
Odpovedať
zas tie ceny nie su az tak niezky teda aspon potraviny urcite nie. ale konzumny tovar je lacnejsi.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, ceny sluzieb.... ja sa striham v BA za 790 - len striham....Svokra sa rozculovala, ze zdrazela jej kadernicka - na 120.... chodim cvicit do prakticky najlacnejsieho kvalitneho fitka - aerobik za 80, tehotne 120, v LM krasne nove fitko , 35 hodina, predporodna priprava 60/hod.... :-D pojde to hore, samozrejme...ale aj tu, aj tam.... a tu rychlo, tam pomaly... a fakt myslim, ze detom by tam bolo lepsie... :-D
Odpovedať
ja som mala na mysli cenu potravin, tie su vsade rovnake za rovnaku cenu. ja sa aj v Ba aj v Kn striham za 200. to kde si natrafila na taku drahu kadernicku. =-) ako nic v zlom ale to je palka za strihanie. fitko neviem, do fitka nechodim. :-x
Odpovedať
ani ja nechodim do fitka, tak neviem. ja za kadernicku platim 150 za strihanie, ale nie je v centre mesta. ked som chodila do znackoveho kadernictva, tak som platila 400 sk za strihanie.. ale som radsej isla odtial.. to sa mi naozaj neoplatilo...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa striham raz rocne a poriadne, konceky si aj doma...a nie je to znackove kadernictvo :-) ale mne to raz rocne nevadi no... a teraz som len tak nahodou natrafila na stranku, predporodna priprava 40 sk, he, no akoze uvidime, je to este tak daleko... musim dako prezit tuto skolu strasnu nudnu. Ja by som chcela uz aby bolo aspon leto, ked ne leto po skole :-D
Odpovedať
Bea mala si povedat ned ja sa chodim davat strihat tak 3-4 krat do roka naposledy som dokonca platila len 200, za spol uces 300-400 co si myslim ze sa da v pohode zvladnut. do fitka chodis sama? a cvicis sama alebo mas trenera, kamosku vysiel trener na 2600 za mesiac, tyzdenne chodila 3x na hodinu. :-|
Odpovedať
No to je pravda.. Uz aby bolo leto. Ak pojde vsetko tak ako ma, tak mam do konca maja vsetky skusky.. A som inak vytocena. Co mam robit ten rocnikovy projekt, tak dnes je termin odovzdania..Ale som to nestihla pretoze moj "uzasny" konzultant mi to ani neskontroloval. Proste sa na mna vybodol. Tak si idem dat ziadost o predlzenie a napisem si to sama. Ja ho dlabem. Som mu to v sobotu posielala, stacilo povedat mas to ok, alebo mas to zle, toto a toto prerob.. Ale nie. SOm mu poslala 3 maily a neodpisal vobec... Spoluziacke ano, mne nie.. Divne? Radsej sa nad tym nepozastavujem... ]-( ]-(
Odpovedať
Adi tak to je blbe :-| fakt ti mohol dat vediet vcas. ja budem cez leto kaprit doma zas som nezohnala brigadu, sice mozno sa este nieco najde. Viliho sa mi nepodarilo prehovorit. chcela som ist na brigadu do Ba, mi povedal, ze nechce manzelku na dialku, ze radsej ma bude zivit. =-) no som zvedava co z toho bude. este skusim ist do Nokie na brigadu.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, ja som sa dnes nadrvila skoro vsetko z uctovnictva :-D normalne by si trufam ist na skusku :-D este teoriu dako a bude to ok. Neratam asi 30 otazok, co si nechavam na Toma ked pride... ozaj, dnes mame vyrocie, 1apol roka sme spolu. Ako to rychlo utieklo. Ericca, chodim sama, niekedy na aerobik, taky posilnovaci, moc sa tam neskace a obcas do posilky, tam chodi Tomo s mojim bratom, tak niekedy cvicim pri nich, ked sa mi nechce "skakat" na tom aerobiku.... Tomo je skoro trener, takze to mi platit netreba... ked tak mu to splatim dako v naturaliach 8-) Adi, to je teda pekny mantak! Mne profak, co som ho ziadala o terminy, neodpisal...dal 3 pre 300 ludi, kapacita 25 ludi... co uz, so skolou je skoda sa rozculovat, sa na to mozem... budem si robit stresy, ked som uz raz zmaturovala :-D ked bude najhorsie, pojdem na matersku a skolu dorobim...no,... inokedy :-D drzte sa, ja sa idem este drvit tu teoriu, mam dake poznamky v pc....
Odpovedať
Bea. No ten profak je iny tlk... Boze a potom sa nemame stresovat. Ked oni robia hentake hnusne veci.. Ved to je strasne to skolstvo nase. A ty si sa aspon stihla zapisat na ten termin, ci ani nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, nemohla som sa zapisat, jeden bol plny, jeden pre dialkarov a na treti mam skusku z toho ucta...a to by som sa aj tak nestihla naucit uz... oni su vsetci uplne vadni, robia stresy a pritom o nic nejde.... ale kaslime na nich, skusky spravime a bude pokoj.... :-)
Odpovedať
hej, to je pravda ;-) len, aby to uz bolo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak my sme dnes boli na vylete vo Vojke... si neviem predstavit, ze odtial dochadzaju ludia rano do BA do prace, strasna dialka...krasny vylet, ale dalekooo... Naucila som sa hadam to uctovnictvo, no nejsom este ista, zajtra dojde Tomko, doucime :) Juj a spravila som si album na streche :) ozaj, a kuk aj tento, dohadzala som tam uzasne vecicky, skoro slintam...a mame typ obrucok, co sa nam obom paci, Tomkovi sa pacia, sme sa o tom rozpravali, chapete 8-) ja som bola taka happy, pisali sme si o takychto veciach cely vecer :-D no, len skoda, ze stale nic realne z toho nemoze byt...
Odpovedať
Bea super album na streche ;-) my sme mali tiež menší výlet. obehali sme našu rodinu s oznamkami od kn po ba za pol dňa. predtým sme sa pohádali kvôli kravinám aby sme sa nenudili, ale potom bola fajn pohodka. geografiu ešte stále neviem, kašlať na to spolieham sa na seba a na opravák. :-N nebudem kvôli tomu stresovať. mamka si kúpila krásne šaty na svadbu. ale nepáčia sa jej moc tak možno ešte neaké pozre. no čo už. ja som zas lamentovala, že vymením moje rezervované za tie s maxi vlečkou čo som skúšala. veď uvidím, ja musím furt vymýšlať. :-D 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?