Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
priatelov otec je tento typ. vždy si mysli, že len on ma pravdu, len to je dobre, čo on urobi. a nikdy si nepripustí svoje chyby a nazory druhých. a priatel sa na to strašne hneva.
Odpovedať
su ludia a ludia ale hlavne je to aky clovek je ten, ktoreho mas rada kazdy ma nejake chyby, len niekto ich ma take, ze to by musel byt super odolny typ, ktory to s nim vydrzi ;-)
Odpovedať
ešte som nestretla super odolny typ človeka :-D dokedy dnes pracuješ?
Odpovedať
myslim, ze super odolne typy ludi neexistuju robim kazdu druhu sobotu od 7,00 do 12,00 inac dobre ranko prajem ;-) aj ked pocasie nam velmi nepraje (v noci bola poriadna burka), teda aspon v TV 8-(
Odpovedať
dobre ranečko, prave som si fenovala vlasy, chystam sa doobeda do mesta za krstnou mamou do práce. poobede musim variť, lebo to, čo som včera varila, sa napočudovanie zjedlo. ostala sice polievka,ale brat príde domov z práce hladny ako vlk a pochybujem, že mu bude stačiť iba slepačia polievka. u nas sa dažd vyšantil v sobotu, teraz len fuka, už tretí den
Odpovedať
to fuka aj tu, tiez uz od soboty, cely vikend bol totalne na figu. cely tyzden co som v robote, tak svieti slnko do zblaznenia a cez vikend, ze by clovek niekam vytiahol paty z domu, tak je take otrasne pocasie, ze psa nemozno vyhnat :-(
Odpovedať
tomu sa hovori zakon schvalnosti. jun je označovany ako monzunovy mesiac, a monzuny so sebou prinašaju vlahu - dažd. snad sa to zlepší onedlho ;-)
Odpovedať
to dufam, lebo toto pocasie ma zacina deprimovat. :-(
Odpovedať
a ked bude moc teplo tak budeme zasa na to nadavať :-D
Odpovedať
to ano, ale ja nadavam iba vtedy, ked je teplo a ja musim trcat v robote ;-)
Odpovedať
jaaaaaaaaj, takto je ina reč. ;-) bola som v meste, zmokla som, vlasy mam vyfukane a strapate jak einstein.
Odpovedať
tu dnes zatial neprsalo, napocudovanie vyslo slnko, ale asi iba na hodinu a teraz zacalo zase fukat ako najate :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
rodičia odišli v piatok do chorvatska na dovolenku, a tiež nemaju bohvieake počasie. varim obed, či skor už večeru
Odpovedať
ja som pred chvilou volala muzickovi, aby uvaril aspon zemiaky kym pridem, lebo si zmyslel na veceru lokse, takze ma este dnes caka zabava ;-)
Odpovedať
no tak to ta ešte čaka dobra zabava. ja už mam chvalabohu navarene a dufam, že ostane aj na zajtra
Odpovedať
dobre ranko no tak veceru sme vcera zvladli spolu na jednotku, len mam dilemu, co budem dnes varit :-p
Odpovedať
dobre ranečko, nam ostalo ešte zo včera, ale dilemu mam, čo variť zajtra. dnes ma braško volno, aj zajtra, doma je. tak zas bude vyjedať chladničku. pri tímovej spolupráci sa všetko podarí ;-)
Odpovedať
to áno, len musia všetci z tímu vedieť, čo majú robiť. :-) len včera som to s tou večerou trošku prehnala, ešte aj dnes mi je zle :-( už od neviem kedy chudnem a tak som sa včera "prežrala" :-S
Odpovedať
to poznam, aj ja chudnem a sem-tam sa prejem ako kôň :-D večny boj s kilami
Odpovedať
to je pravda, len škoda, že sa neviem prinútiť chudnúť, vždy ma všetko drží maximálne týždeň. asi potrebujem nejakú motiváciu, ale zrejme pekná postava ňou nie je :-(
Odpovedať
ja by som tiež potrebovala motivaciu. teda ta by aj bola, už len odhodlanie chudnuť
Odpovedať
no ja sa sem tam aj odhodlam, ale to sa stava velmi malo :-)
Odpovedať
presne ako ja
Odpovedať
ako Ti dnes beží deň? :-)
Odpovedať
doobeda otrasne. rano som obrala ribezle a hned, ako som prišla dnu, začalo strašne pršať a pršalo cele doobedie. upratovala som skrine :))) bola som v obchode a teraz sedim tu. chystam sa napisať motivačny list do 1 firmy
Odpovedať
tu sa od rána ukazuje slnko a teraz je pomerne dusno. ja o chvíľu končím v práci, prídem domov, vyvenčím psa, navarím večeru a budem čakať na mužíčka, kým príde z dennej. :-)
Odpovedať
akeho psika mate?
Odpovedať
yorkshirský teriér, teraz má niečo vyše 9 mesiacov, ale je strašné šidlo :-)
Odpovedať
xe, oni byvaju take šidla. my sme mali shi-zu 4 roky, ale ukradli nam ho :-(
Odpovedať
moja kolegyňa ma shi-zu, ma necely rok a je veľmi zlatý a teraz máš nejakého psa? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?