Svadba 7.9.2013 verzus 14.9.2013

Prosím vás, poradte mi, na buduci rok sa chceme brat, zajtra si ideme zajednat salu, ale stale sa hadam s drahym na datume, on chce silou mocou 14teho a ja 7meho, ja som chcela aj skor, ale rodicia nas presvedcili aby sme si to dali na neskor, tak som pristupila na september, ale co si myslite 7 alebo 14 september? :-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
myslím si že toto nie je téma v ktorej by sme ti vedeli poradiť :-) je to iba na vás dvoch, aký dátum si vyberiete :-) každá jedna by ti určite povedala taký, ktorý je bližší jej :-) a tiež napríklad nechápem, prečo ste sa nechali presvedčiť rodičmi, veď je to predsa váš deň, my sme to našim proste len oznámili :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
JA Ti poradím :-) . Daj si 14teho vted& máme aj my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ja by som ti poradila siedmeho :) Lebo vtedy máme my :D
Odpovedať
Presne toto iste som riesila aj ja :-D Ci 7-meho alebo 14-teho :-D A nakoniec sme sa rozhodli pre 7, takze ja radim siedmeho ;-) :-D
Odpovedať
@tinulikpn @adka90 baby, mame nakoniec 7.9.2013, uz zajednana sala takze to uz nezmenime :-)
Odpovedať
My mame 14. lebo tyzen predtym je u nas odpust a vtedy sa svadby nerobia :-)
Odpovedať
@1danuska66 tak super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
7 je šťastne cislo , ale my sme sa neriadili podľa toho ake čislo ale skor co ten datum pre nas znamena naš datum vyročie chodenia. ak pre vas nieco znamena cislo stych dvoch tak vam to moze napomoct .
Odpovedať
Aj my máme 7.9.2013 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@1danuska66 pridávam sa na 7. 9., aj my máme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme sa rozhodli ze svadba bude 7.9.2013, je to stastne cislo... :-)
Odpovedať
@alyrka @ceresnicka10 @nadika8 jeeej baby tesim sa, coskor 365 :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-) aj mne sa páči dátum 7.9.2013 .. aj my by sme chceli mať vtedy :-)
Odpovedať
A nie je to jedno ci 7 alebo 14? Ved predsa najdolezitejsie je, ze sa mate radi a chcete sa vziat. A ked uz tak dlho budes cakat tak ja myslim, ze ten jeden tyzden je uz len malickost.
Odpovedať
my budeme mat 7.9.2013 :) drahy to nechal na mna a mna to nejak tahalo k tomu 7.9 a ked sme volali kapele kedy ma volno a 14teho boli uz obsadeny tak bolo rozhodnute :)
Odpovedať
daj si ako my, piatok l3. september :)
Odpovedať
My budeme nať svadbu 14.9.2013:-)
Odpovedať
my budeme mat 14.9.2013 a v polke septembra je aj ustalenejsie počasie tak snáď to vyjde :D
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme tiež chceli svadbu 7.9. aj sme mali zaplatenú už zálohu u fotografa a nakoniec sme museli kvoli sále preložiť na 14.9. lebo 7.9. už mali obsadené... takže už dátum ani neriešim... hlavne nech všetko dobre dopadne... a už by mohlo byť aj po nej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme 7.9. :) tak počasie sa podľa mňa nedá odhadnúť, už ani v auguste :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
aj my mame 7.9.2013 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 7.9 :*
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my sme sa len nedávno dohodli na 7.9.2013 Zatiaľ mame vybratu len tortu, obzeram sa po satach a zvazujem ze si ich dam usit. kedy by asi trebalo zajst za krajcirkou aby sa to stihlo. mate skusenosti s objednanim obrucok cez net? ci lesie ist osobne?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Jeeeej dievčatá.....my máme zase/tiež 14.9. :)))) už sa nám to kráti..... :) ;-) len mám pocit, že to strašne rýchlo uteká :) a my sme s mojim drahým len v polke príprav :D
Odpovedať
Ja by som sa v tomto pripade rozhodla hlavne podla toho, ktory termin maju volny moji dodavatelia (fotograf, starejsi, kameraman, atd. - hlavne ak chcete konkretnych ludi)
Odpovedať
Profilova fotka
@phototuti_sk ja uz mam poo svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my máme 7.9 :)
Odpovedať
Ahojte kočeny,my máme svadbu 14.09.2013,myslím,že to je ten najlepší datum na svete,aspon pre nás,lebo v ten den mám zároveň aj narodeniny :-p a kedže to vychádza na sobotu tak nebolo o čom premýšlať :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?