Menu Forum

Svadba 4.4.2015??

1. nov 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
alexa111
Registrovala sa 11. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alexa111
Registrovala sa 11. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Čo hovoríte na tento dátum? Mám pocit, že sa hovorí niečo zlé na svadby v takýchto termínoch..Či sa mýlim?
31. okt 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom

25

(Pred 1 rokom)

@alexa111 urcite sa mylis ... preco zle ;) ????
31. okt 2014 o 21:09  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexa111
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alexa111
  • Nevie kedy bude svadba
 ja neviem..niekde som niečo o tom čítala emoticon) podľa nejakých numerologických kravín...keď som to povedala priateľovi, tak ma vysmial, že či som normálna..:D a tak som sa kukla sem, že koľko ich má svadbu v tom dátume a nikto :D tak preto som spravila diskusiu :D
31. okt 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom

25

(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom

25

(Pred 1 rokom)

@alexa111 tak necitaj kraviny a vsetko bude fajn emoticon ... nejde o datum, ale o to, ci a ako sa milujete emoticon ... takze sustred sa na Vas vztah, nie na datum...to si myslim a radim ja, Miro z Fantomu emoticon
31. okt 2014 o 21:30  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gertie
17
Registrovala sa 3. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 117 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
gertie
17
Registrovala sa 3. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 117 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Poprad.
 @alexa111 No a nebude to, ze nikto vtedy nema svadbu, skor tym, ze to bude Velka Noc? Na Bielu sobotu sa zvykne krstit, ale neviem, ci aj sobasit a aj na urade by s tym mohli mat problem - oddavat cez velkonocne sviatky.
31. okt 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexa111
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
alexa111
  • Nevie kedy bude svadba
 gertie tak to si trafila...tak to bude tým :D ani mi to nedošlo..dnes sme volali o sálu a hovorili nám voľné termíny a bolo len 4.4. a potom až končom roka..tak už to chápem :D :D ďakujem za pripomenutie emoticon) a Miro z Fantomu ďakujem emoticon
31. okt 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gertie
17
fotoportrét
fotoportrét
gertie
17
 @alexa111 emoticon no ja mam tie sviatky v merku, lebo vsetky terminy a stretnutia planujem okolo sviatkov, kedy prichadzam zo zahranicia domov, inac by som tiez nevedela emoticon
1. nov 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to