Prekladáte svadbu na budúci rok? Na aký mesiac?

Ahojte dievčatá, tak ktorá prekladate svadbu? My sme ju preložili zo 17.10.20 na 15.5.21...snad už bude lepšie, a hlavne voľnejšie 🤔
Odpovedať
@dana90 Ahoj my mame naplanovanu svadbu na 1.5.2021, ale ja mam skor strach ci ju neprelozit az o rok neskor na rok 2022. Neviem ci buduci rok budu dovolene svadby bez rusok a vsetkych tych opatreni. Dost som z toho na nervy.:/
Odpovedať
my máme tiež ten termín a neprekladáme. Už nemám nato nervy zas polroka čakať čo bude a či vobec bude... neviem si to síce vobec predstaviť a v kútiku duše si prajem dostať koronu 😄 ale vezmeme sa budeme konečne svoji
Odpovedať
Musíme len dúfať ze to už bude lepšie....
Odpovedať
Profilova fotka
@dana90 my sme preložili z júna’20 na máj’21 a dúfame, že bude lepšie. Keď nie, zoberieme sa aj tak, čo sa bude dať využijeme, prípadne prepadnú niektoré zálohy, už nebudeme zas niečo meniť 😕 dnes je to už 2 roky od zásnub, nemáme načo čakať...
Odpovedať
@nikiki29 tak my sme chvalabohu neplatili nikde zálohy,takže nám nemá čo prepadnúť....
Odpovedať
A bude posielať aj nové oznámenie, pozvánky?
Odpovedať
My sme dnes preložili, nemali sme odvahu na jarné termíny, tak sme si dali 23.január a dúfame, že z toho bude pekná zimná svadba. Ak bude situácia stále zlá v decembri, tak zrušíme aj tento termín a preložíme na neurčito 😬
Odpovedať
@oveska1 Jeej o zimnej svadbe som vždy snívala, ale dátum nášho prvého stretnutia (1.8.) vyšiel tento rok na sobotu, tak sme to brali ako znamenie, hoci leto neznášam. 😂 Držím palce. 😊
Odpovedať
@redzmen ďakujem, dúfam že takéto situácia sa už nebude opakovať a v 2021 to výjde všetkým 🙂
Odpovedať
@dana90 my sme mali mať svadbu tento víkend 3.10. ale rozhodli sme sa preložiť až na jún a dúfame, že tá situácia bude lepšia 🙂 a ak sa nezlepší sobáš bude už ďalší krát by som prekladanie nedala 😒 😞
Odpovedať
Profilova fotka
My sme preložili na 15.5.2021 .. z 10.10.2020 .. a dúfame že už to tentokrát výjde všetkým a že v máji už nebude žiadna 3 vlna ani nič podobné 🙄
Odpovedať
Profilova fotka
Z 10.10. Na 10.4.2021 dúfam ze toto je posledný krát čo takéto niečo zažívame a už to vyjde tak ako ma
Odpovedať
Článok sa načítava...
Sme spravili malu svadbu len na úrade a ze budúci rok spravíme veľkú v kostole a no zatiaľ sme nezačali ani plánovať keď pozerám co sa deje nechcem zas rušiť a presúvať cize veľkú svadbu spravíme keď to bude všetko ok ale isto a dlhší čas ok...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme prekladali z 2.5.2020 na 30.10.2020 a teraz do tretíce prekladame na 5.2.2021 a už to sa zoberieme aj keby mali traktori padať, ja dufam že sa to v decembri unormalni a začiatkom februára nam to už vyjde. už som z toho všetkoho unavená
Odpovedať
My sme z 12.9.2020 preložili na 5.6.2021. Prekladali sme už skôr, lebo sme netušili aká bude situácia. Teraz trochu ľutujeme, lebo sme to mohli mať za sebou. Žiaľ niekto nevedel ako bude. Hádam to na rok výjde. 😉
Odpovedať
My prekladáme z 31.10.20202 na 19.6.2020. A som presvedčená že budem mať tento deň svadbu, takú ako si plánujem už viac ako rok 😊
Odpovedať
@chelsey987 Ahoj, a prečo ste prekladali?? Veď v auguste boli svadby v plnom prúde...Všetko vyzeralo o.k. Ja som mala svadbu 12.9.2020 a som taká rada, že som to stihla...Manžel je z ČR a polovicu hostí sme mali z Moravy..mali sme 80 hostí.... Kedy ste to prekladali??
Odpovedať
@silvelie Ahoj, my sme svadbu prekladali ešte v máji a to sme netušili aká bude situácia v septembri. Najbližšia rodina žije v ČR a všetci sa báli prísť. Svadbu bez rodiny sme nechceli. Stalo sa aj dobre, pretože moja svedkyňa je tehotná a vzala s náš termín. 🙂
Odpovedať
Ahoj, no my sme si práveže v máji vraveli, že ako dobre, že to máme až v septembri...Ešte sme uvažovali nad 10.10.,ale všetko už bolo obsadené.. Vtedy mi to bolo ľúto, ale teraz som tomu rada. Ani počasie nie je dnes ktovie čo. A nakoniec sme to ledva stihli, ale našťastie z ČR sa nebáli prísť.. Sú to Moraváci a sú v pohode. Báli sa len toho, či nezatvoria hranice. Počas korony sme totiž boli 3 mesiace odlúčení. Od 8.marca do 8.júna. Nakoniec by bolo najlepšie mať svadbu v júli alebo v auguste, ale kto to mohol vtedy vedieť? A tá Tvoja svedkyňa rodila akurát v tento termín? A to ste nevedeli dopredu? Bolo by dosť blbé, keby kvôli pôrodu nemáte svedkyňu...
Odpovedať
Čítam tu komentáre a tu medzi nimi môj, že neprekladame ani keby neviem čo 😄 hm, budúci týždeň svadba dnes brat vola, že má koronu. Tak prekladame 🙈 ale na žiaden termín, podľa situácie hneď ako to bude možné sa vezmeme, nemusí byt ani veľká svadba, hlavne nech sme tam všetci a zdraví 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?