Máte už termín svadby na rok 2014 v Dóme svätej Alžbety?

Mate uz termin svadby na rok 2014 v Domne sv Alzbety?
Odpovedať
@zuzankake Mne odpisali pred par tyzdnami ze este neberu datumy na 2014
Odpovedať
to fakt a do kedy teda treba cakat
Odpovedať
@zuzankake to mi neodpisali...
Odpovedať
no hadam to vsetko postihame a daju nam termin zhruba ako chceme...a dakujem ti za info ;)
Odpovedať
@ksebea a kedy si planujete svadbu ?
Odpovedať
Povodne Maj 2014 ale uz zvazujeme ze prelozime na tento rok - len sa bojim ze uz budu plni... Nevies ako to tam chodi? Ci mame sancu?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankake my sme sa ozvali na začiatku roka a svadbu mame v oktobri . Len treba davat pozor o koľkej sa prídeš nahlásiť. Prišli sme aj so snúbencom trištvrte hodiny pred koncom otváracích hodín a kaplán nás doslova poslal: dovi dopo :)) ale nejako sme to ustali
Odpovedať
@danyllka ja som tam uz raz bola a pozerali na mna ako by som mala 15 rokov ze co vlastne chcem a neviem ako by sa to dalo lebo ja dalsi rok budem mimo ke a bude to tazko riesit a teraz dost stojim na jednom mieste
Odpovedať
@ksebea no myslim ze mame sancu lebo aj mi tak chceme a ja im budem vyvolavat ja musim cakat
Odpovedať
@zuzankake a ja som bola tam v januári a davali terminy na september tak neveim ako to tam funguje
Odpovedať
@zuzankake tak sem pls napis ked sa nieco dozvies :) @danyllka ja s nimi riesim vsetko cez email, kedze byvame v BA ... tak dufam ze aj rezervacia terminu sa da...
Odpovedať
no ja cez telefon so snubencom sa striedam :D ked by som sa nieco dozvedela hned napisem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte no ako to vyzeras terminy v Dome ? mame neco nove?
Odpovedať
baby, ja nerozumiem jednej veci....preco je taky problem rok do predu zarezervovat najziadanejsie miesto na sobas...stale nas odbiju so slovami, ze este terminy nedavame a bla bla bla...ale ved aj oni si musia uvedomit, ze musime oslovit a zarezervovat si x inych "malickosti". Ked chceme najkrajsiu salu, najlepsieho fotografa, najziadanejsiu kapelu tak tí mavaju aj rok a pol dopredu zarazervovane datumy a co potom...?? jooj stve ma to..budem tam chodit kazdy mesiac a uvidim ci sa mi podari vybavit nieco.... :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankake Terminy v Dome je umoznene rezervat pre rok 2014 od Septembra.
Odpovedať
@marekjanicko preco od septembra potom ja uz som mimo to ako preco robia
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankake Som svadobný fotograf a na takúto konkrétnu otázku by najlepšie odpovedala minimálne farnosť.
Odpovedať
tak to je "super" do vtedy bude fotograf, kapela a mozno aj hotel rezervovany niekym inym kedze nam ide prave o Dom.. ...kua ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@kikuballa, nemal by to byť problém , nás tiež všade odbíjali s tým, že máme času a to sme zajednávali všetko vo februári (svadba teraz v októbri). Netreba sa nechať odsúvať a povedať, že v septembri tu už nebudete...
Odpovedať
@kikiballa nedajte sa odbit, my sme boli s priatelom v stredu na fare a uz mal rezervacky na nas termin na dom, tak sme vzali len kaplnku sv. michala, sice neviem ako sa do nej pomestime, ale tak co uz
Odpovedať
faakt ?? a na kedy ste boli objednat sobas ?? lebo ja sa bojim,ze mi povedia ze oktober 2014 je este daleko :D
Odpovedať
joooj ved pockajte...tam nabehnem v pondelok a neodidem kym mi nedaju datum :DDDDD
Odpovedať
kocky, tak ja som bola vcera na farskom urade...sice este oficialne nedavaju terminy na rok 2014 ale som nejako ukecala kaplana aby nam rezervoval "nas" datum a cuduj sa svete uz dve svadby su pred nami :P a to som bola rezervovat datum 4.10 !!!!!!! ale zase na druhej srane robia sobase od 12.00 v 45minutovych intervaloch do 17 takze miesta dost :)) Takze kocky, kto ma svadbu 4.10 v Dome ozvite sa :DDDD
Odpovedať
ahojte. Len sobas alebo sa da vybavit aj s omsou? dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame termin v Dome od maja 2013 na jul 2014 :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?