Menu Forum

Den D 18.7. 2015

1. jún 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
nikus1907
2
Registrovala sa 10. júla 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 8 príspevkov. Má 3 priateľov. Lipany, okres Sabinov.
fotoportrét
fotoportrét
nikus1907
2
Registrovala sa 10. júla 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 8 príspevkov. Má 3 priateľov. Lipany, okres Sabinov.
 Ahojte milé nevestičky....
Tak konečne sa môžem pridať do diskusie aj ja emoticon So snúbencom sme si vybrali termín svadby, len pred 2 dnami. stihli sme si zarezervovat salu, hudbu, kameramana a fotografa. Je nutné ešte niečo riesit takto v predstihu. Mám ešte jednu otázku. emoticon Moja sala má zlté steny a na jednej stene je cervený záves ...celkom pekný emoticon Akú kombináciu farieb by ste zvolili na výzdobu? Dakujem emoticon
25. jún 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kikuska9935 (24 r.)
9
Registrovala sa 19. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 91 príspevkov a 11 inzerátov. Má 17 priateľov. Okres Galanta.
  • Svadba bola 4. júla 2015
    Dolná Streda , okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
kikuska9935 (24 r.)
9
Registrovala sa 19. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 91 príspevkov a 11 inzerátov. Má 17 priateľov. Okres Galanta.
  • Svadba bola 4. júla 2015
    Dolná Streda , okres Galanta
 Ahoj..mi budeme mat v july 2015 tiez ale4teho...to je uz potrbne vsetko teraz vybavit? My mame len salu rezervovanu a to len slovne.....
26. jún 2014 o 22:59  •  Svadba bola v júli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulik1986
18
Registrovala sa 21. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov. Má 27 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
katulik1986
18
Registrovala sa 21. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 61 príspevkov. Má 27 priateľov. Okres Bratislava.
 baby a kde v BA máte hostinu? ja teoreticky mám dátum, kedy by som sa chcela vydávať a kedy by nám to vyhovovalo, ale ešte som nenašla tú "pravú" sálu, kde by som si povedala, že toto áno, tu to bude!
teda, jednu som popravde našla, ale pre malý počet hostí mi nechcú rezervovať sobotu emoticon

@nikus hlavná je sála, potom obrad, fotograf, vizážistka, DJ a kameraman. Presne títo bývajú vychytaní ako prví. Zvyšok môže počkať podľa mňa
27. jún 2014 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikus1907
2
fotoportrét
fotoportrét
nikus1907
2
 Tak ja som tiez stale cakala a cakala ze mam cas vedela som ze to chcem v lete nakolko som ucitelka a nemusim riesit dovolenku okolo toho, nakoniec som zavolala do jednej saly kde som chcela mat svadbu a zistila som ze je na cely rok 2015 obsadena....tak som si uz rychle vsetko rezervovala....vizazistku mam kamaratku tak to este nejako neriesim viem ze ma vezme emoticon a ten obrad to ako uz mam ist do kostola? katulik1986 So salou v BA ti vobec nepomozem nakolko som z vychodneho slovenska emoticon
27. jún 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vemi12
16
Registrovala sa 29. júna 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
vemi12
16
Registrovala sa 29. júna 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
 @nikus1907 aj my budeme mat svadbu 18.7, a tiez sme sa tak rozhodli preto ze som ucitelka emoticon , pekna nahoda..no my zatial mame len fotografa a salu len ustne dohodnutu.... Postupne kupujem drobnosti..len nechcem este vela lebo zatial nie sme zasnubeni...ale svadbu planujeme...co narobime. tak budeme stresovat spolu emoticon na "moja svadba"
25. sep 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikus1907
2
fotoportrét
fotoportrét
nikus1907
2
 No to je super tesim sa na spolocne stresy a nakoniec spolocne zazitky. A co si uz take kupovala?
25. sep 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbie_22
1
Registrovala sa 23. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 136 príspevkov. Okres Piešťany.
  • Svadba bola 18. októbra 2015
fotoportrét
fotoportrét
barbie_22
1
Registrovala sa 23. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 136 príspevkov. Okres Piešťany.
  • Svadba bola 18. októbra 2015
 drzim palce je to najkrajsi den v zivote!!!!
25. sep 2014 o 21:03  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fantaghiro21 (25 r.)
92
Registrovala sa 5. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 170 príspevkov, 2 albumy a 2 články. Má 60 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 17. januára 2015
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fantaghiro21 (25 r.)
92
Registrovala sa 5. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 170 príspevkov, 2 albumy a 2 články. Má 60 priateľov. Okres Žilina.
  • Svadba bola 17. januára 2015
    okres Žilina
 Tak mi mame už toho vybavene hodne a mame svadbu 27.6... ale hlavna je sala, kameraman, datum ,dj/skupina a kolace. MY sme vyfukli termin u fotografa..mali sme stastie a so salou je to problem, V septembrii zacinaju objednavky na dovolenky , stužkove... zda sa to vela rok dopredu, ale zase ani nie....A je to lepšie si všetko rozložit počas celeho roku, aj z toho finančného hladiska. Potom jedna velka palka, ktora vas finance vycucia až na dno nie je moc prijemna emoticon
PS: dnes nam prisli svadobne pohare, a sme z nich neskutocne spokojní emoticon
25. sep 2014 o 21:05  •  Svadba bola v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vemi12
16
fotoportrét
fotoportrét
vemi12
16
 No ja sa takým ešte netrápim, keďže som z dediny, a aj svadba bude tu, tak my to nemame az take preplnené.... emoticon
25. sep 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vemi12
16
fotoportrét
fotoportrét
vemi12
16
 @nikus1907 môžeš si pozrieť co uz mame tento tyzden som si to pofotila a dala do albumu emoticon
25. sep 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 2 mesiacmi)

Dobrý deň, my zabezpečujeme svadobnú výzdobu. A všetko okolo svadby čo sa týka foto-video, dj, torty, zakusky, vino, kvety, osvetlenie saly...
Kludne nam napiste Vase poziadavky a urcite spolu vymyslime krasnu výzdobu. Budeme sa tesit emoticon
28. sep 2014 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vemi12
16
fotoportrét
fotoportrét
vemi12
16
 Ahojte ženičky, tak do "našej" svadby ešte zostáva nejaký ten piatok..ale naberať inšpirácie môžeme už teraz. Tak sa s vami chcem podeliť o jednu super vychytavku ktorú som zažila minulý týždeň na svadbe....veľmi sa tam uchytila krabička prvej pomoci pre damy, ktoru dala nevesta na damsku toaletu. vela ludi to vyuzilo, a ja si myslim ze to take nieco uvitali aj pani...takže ja to urcite vymyslim aj pre nich. emoticon
3. okt 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska24
2
Registrovala sa 30. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 647 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
maruska24
2
Registrovala sa 30. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 647 príspevkov.
 @vemi12 a čo v tej krabičke bolo? a pre pánov ešte k tomu?
12. okt 2014 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vemi12
16
fotoportrét
fotoportrét
vemi12
16
 @maruska24 ahoj, pre zeny tam bol :
- lak na vlasy, dezodorant - spey, tic-tac, zuvacky, lukoplasty, vlozky,
a ja som si premyslela ze to este doplnim o puder, lak na nechty, ihlu a nit, tampony
a pre panov mam naplanovane :
- žuvacky, tic-tac, leukoplasty, dezodorant - sprey, kondomy, cigarety, a gel na vlasy...no tie cigarety este zvazim....ale takto nejako by sa nám to pacilo..a mam to uz schválene aj od priatela..dokonca on tam doplnil ten gel...ja som zabudla na chlapske vlasy emoticon
12. okt 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka9488
1
Registrovala sa 2. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lienka9488
1
Registrovala sa 2. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Ahojte, tak aj nas den D je 18.7.2015 emoticon povodne som maly vybratý datum 15.8.2015, ale kedze sme zistili, že to je cirkevny sviatok, kedy budu u nas v kotole 3 omse cez den (nevedeli by sme vyzdobiť kostol, farar nemoze viac ako 3 omse v jeden den odslužiť ) tak som to vzdala emoticon vypísala som polovičke datumy, kedy je volna sala s hudbou v jeden den a moja polivička si z tých vsetkých vybrala tento emoticon .
16. okt 2014 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

Nevestičky, radi Vám ozdobíme Váš deň D, podľa aktuálnych trendov, vieme čo sa nosíemoticon
24. okt 2014 o 15:16  •  flover.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikus1907
2
fotoportrét
fotoportrét
nikus1907
2
 Ahojte ženičky, tak aj ja som sa pomaličky pohla dalej mam zajednany kostol, poháre, ozdobu na auto, a čo má najviac teší sú obrúčky, ktoré práve letia z turecka už sa na nich veeeeľmi tešíme, a aby som nezabudla sesternica ma uz pre mna prvé návrhy oznamenií :-* a vy ako ste na tom? saty uz mate ja som rozmýšlala ze az v maji pojdem na ukrajinu emoticon
28. feb 2015 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vydnik
7
Registrovala sa 22. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 1 priateľa. Vydrnik, okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
vydnik
7
Registrovala sa 22. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 1 priateľa. Vydrnik, okres Poprad.
 Ahojte aj my mame datum 18.7.Nasa svatbicka bude malinka.Mame uz vsetko hotove.Takze sa mozem venovat detom.A priprave 1 narodenin nasho Filipka ktore ma 13.7
13. máj 2015 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka9488
1
fotoportrét
fotoportrét
lienka9488
1
 Ahojte, tak aj ja som uz postupila emoticon. Zajednaný kostol, predmanzelská priprava absolvovana, sala, hudba, kameraman zarezervovaní, obrucky objednane, saty zarezervovane (1. 7. skuska), topanky zakupene, popolnocky objednane, krizik takisto objednaný, svadobne vankusiky cestuju postou. Fotograf , kadernicka su rodina - takže bez stresu emoticon kozmeticka zerezvovaná. zenichov oblek kupeny. Co nam ale chýba je kosela pre zenicha a topanky - dost velky problem, pretože je nizsi, trosku silnejsi a ma namensiu pansku velkost topanky , ktora mu je este niekedy aj velak - neviem co robit.... asi pojde v topankach ktore ma obute bezne v roku asi 4 x emoticon nepoznate nejaký dobry obcghhod, ci uz na východe alebo v BA a okolí? dakujem
21. máj 2015 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fantastikfoto (32 r.)
fantastikFOTO svadobný, módny a rodinný fotograf
fantastikFOTO PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3
fotoportrét
fotoportrét
fantastikfoto (32 r.)
fantastikFOTO svadobný, módny a rodinný fotograf
fantastikFOTO PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3
 svadobný fotograf, svadobný kameraman na termín 18.7.2015 sú voľní.
1. jún 2015 o 14:29  •  www.fantastikfoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to