Cena za sálu na Liptove pre 100 ľudí

Caute kocky. Tie co uz mate skusenost, mozete mi prosim napisat ako sa pohybuju ceny za saly a kde, pre zhruba 100ludi? Kedy bude svadba este sice presne neviem, no urcite v priebehu max 4r a tak si uz pomalicky davam info dokopy lebo urobit svadbu pre 100 ludi nie zrovna lacna zalezitost. Orientacna suma za salu a obcerstvenie mi v tom velmi pomoze lebo tak sa zda, ze vobec nemam prehlad. Dakujeeeem :-)
Odpovedať
ahoj Zuzka temu cien sal pre 100 hosti prave aktualne riesim. Je to dost pestre a aj celkom drahe :-). BYvam v Ke, ale svadba bude na Liptove v apríli. Co ma prekvapilo je to, ze v ke su lacnejsie prenajmy sal ako tu na liptove, proste asi vysokohorska prirazka. Vsetci vychvaluju Janosik, ale mne ich jednanie prislo velmi neprofesionalne. Bud tam ta pani vobec nebola, alebo ked bola, vsetko zhrnula do jednej vety a za tym nasledovala otazka ....Zajednam termin? Musite rychlo, aby bol volny termin...a pytaju štyridsať eur na osobu, co pri 100 hostoch je riadna palka. Na Mnichu bolo jednanie podstatne profesionalnejsie, ale pani nam nevedela povedat kalkullaciu na rok 2013 a mne sa zdal parket pre tolko vychodiniarov velmi maly. Tak sme hladali dalej. Pytala som sa v akvaparku, slecna mila, zial neposlala kalkulaciu jedla....a teraz je na dovolenke. A v sale je koberec, na co ma chvalabohu upozrnila vopred, takze na tancovacku neprakticke.Boli sme aj v Jane, na Maji, pekna velka sala, cenova kalkulacia prijatelna. A Dumbier, pan majitel velmi mily, kalkulacia este prijatelnejsia, ale vzhlad mierne komunisticky. Momentalne jednam s restauraciou Cierny otol, zatial najlepsie ceny, pristup, napady a ochota...uvidime, v septembri sa tam pojdem kuk na svadbu ako to vyzdobili, sama som zvedava
Odpovedať
Baby skúste este Borovu Sihot,jednanie na urovni,jedlo dobre.Jediná nevýhoda je,že ak chceš výzdobu inej ako marhulovej farby,tak Si ju musíš zabezpečiť sama.Cena za ubytko do 15 eur a sála oveeela väčšia ako v mnichu.Mních je na svadbu dosť drahý,pre 100 ľudí aj maly.
Odpovedať
@annieg Ty kokso, akurat riesim Borovu a ostala som milo prekvapena. ked si odmyslim komunisticky vzhlad, tmave prostredie zvnutra a tie obrazky vsade tak je to uplny ideal pre nasu svadbu. Obrovska sala, len neviem ci maju koberce alebo parkety, kachlicky ci co. Poskytnutne sluzby a jedlo na urovni a prijatelna cena. Blizko vsade kam potrebujeme a zaroven daleko od vsetkeho ruchu. Vyzdobu si chcem robit sama takze ich broskynova ponuka mi vrasky nerobi, jedine fakt len tie steny. Asi vyrabujem vsetku bielu z metroveho textilu aby som to poprekryvala :-D @vavricovamonika v ciernom orli mala svadbu sesterka pred asi 13r. a kamoska stuzkovu pred 7r. velmi si to nepamatam len viem, ze cast kde boli stoly bola s kobercami a oddeleny parket mal vcelku dost smiklavu podlahu co bolo na prd. mne sa na tejto sale najviac nepaci to, ze je tam krcma hned vedla a je to pri hlavnej ceste. no ved ked prides pozriet tak to uvidis sama. a ked uz tu budes, tak ako annieg pisala, zajdi sa kuk aj na sihot. je to pri L.Hradku. http://www.borovasihot.sk/sk/galeria kapacita 120, nizke ceny, menu od 18 na osobu podla poctu chodov, svedskych stolov, zahrnute su zakladne napoje, prenajom miestnosti najnizsi s akym som sa doteraz stretla. ubytko 10+miestny poplatok, cize asi tak od 12 do 15. s mnichom a janosikom suhlasim. sluzby nezodpovedaju cene. janosik je vytazeny takze pani vas dobre nahanala, ale mozno prave kvoli tomuto jej naliehaniu maju o biznis postarane. ale celkovo pristup vadi aj mne, pocnuc pani na recepcii, cez barmanov, casnikov az po slecnu veducu/prevadzkarku/manazerku ci asistentku ci co je jej uradna funkcia. v cene su sice rozne vyhody, ale nie vzdy komplet balicek za jednotnu cenu je to naj riesenie. ja mam velku rodinu ale tu polovicu, ktoru pozyvam su vychodniari, cize rozumiem tvojim obavam ohladom parketu a priestoru. preto sa mi sihot napriek tej komancovskej chybe krasy zda ako najlepsie riesenie. mas to blizko vsade, ubytovanie po ruke, cize nik nebude meskat, ked aj bude niekto unaveny, alebo mate deturence, iba si odskoci o poschodie vyssie a problem vyrieseny :-D ja sa tam idem pozriet v septembri a prehodit par slov s pani prevadzkarkou, skusit poriesit tie chybicky krasy :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ak to niekto cita, tak sa chvalim. Borova sihot jednoznacne!!!!! Super pristup, super cena, super prerobena sala. Uzasne porcie skvelej chuti. Tesiiiim sa ;-)
Odpovedať
Ahojte, tiez zhanam salu pre 100 ludi. Diky za tip - vyskusam Borovu Sihot, aj ked je to trosku od ruky. Som priamo z Mikulasa a chcela som nieco v meste alebo na okraji aby to bolo na skok domov a usetrili sme na doprave :-). Hotel janosik urcite nejdem ani skusat !!! verim vasim skusenostiam so strasnym jednanim ...Raz som tam bola so ziadostou o prijatie na prax, ktoru som musela mat aby som ukoncila skolu a bola som doslova obarena neprijemnou reakciu pani manazerky ze co po nich chcem.Asi si pani nie je vedoma, ze nespokojní zakaznici aj zamestnanci svoju negativnu skusenost siria dalej !! Mozno je to pekny priestor ale vzhladom k cene a pristupu personalu, o tom ani nepremyslam. Bratranec mal svadbu v Mnichu - boli spokojni, ale bolo to dost drahe.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@mikymina pre teba to uz bude asi bezpredmetne... :) no ti, co hladate priestor PRIAMO v LM skuste kontaktovat @mikapeter z Reduty - Reduta sa nachadza priamo v centre LM z kazdeho kostola je tam na skok, myslim, ze tam prebieha prave aj nejaka svadobna akcia 8-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte babenky, ak máte termín svadby v júni alebo v semptembri, odporúčam urobiť si svadbu v Maracampingu, rovno na Mare. Vedia to tam veľmi pekne pripraviť, ceny sú individuálne podľa požiadaviek :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?