Menu Forum

Vychodniarsky folk.subor na zacepcenie v DK v 2/2016

17. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
hatsep
Registrovala sa 3. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov a 5 inzerátov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hatsep
Registrovala sa 3. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov a 5 inzerátov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, rada by som mala na svadbe nase vychodniarske cepcenie...v kroji, aj s nejakym spevom, tancom atd. Zazila som FS Uzovcan, ti boli uplne top. Hladam niekoho podobneho, kto by bol ochotny zajst cepcit az do dolneho kubina. Vdaka za vsetky tipy.
16. sep 2015 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jankaabc
Registrovala sa 30. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
jankaabc
Registrovala sa 30. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 3 priateľov.
 prečo chceš na Orave východniarske čepčenie?? To len tak pre zaujímavosť emoticon
20. sep 2015 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hatsep
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hatsep
  • Nevie kedy bude svadba
 lebo som vychodniarka emoticon
20. sep 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
28. sep 2015 o 19:26 • bumima
fotoportrét
fotoportrét
hatsep
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hatsep
  • Nevie kedy bude svadba
 6.2. ... teda snad, ak sa vsetko zadari emoticon
28. sep 2015 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aklabeth
Registroval sa 18. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 10 príspevkov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
aklabeth
Registroval sa 18. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridal 10 príspevkov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 @hatsep folklórny kolektív Pristaše z Košíc vam čepenie urobí (robia zamutovské čepenie, s fľaškovým, lyžičkovým tancom, čardášom ).. jeden z členov je z Lúčok takže do Dolného Kubína je to odtiaľ naskok
18. nov 2015 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hatsep
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hatsep
  • Nevie kedy bude svadba
 @aklabeth jeeeej dakujem za tip, keby to vyslo, bolo by to uuuplne najviac. Zatial som komunikovala s dvoma subormi z Uzoviec a Levoce, ale je fakt, ze to maju dost daleko a aj keby boli ochotni prist, to dopravne by bolo strasne drahe.
19. nov 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
16. aug o 18:52 • alenkatomaskova
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
16. aug o 18:52 • alenkatomaskova
fotoportrét
fotoportrét
hatsep
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hatsep
  • Nevie kedy bude svadba
 @alenkatomaskova aj tak dakujem emoticon
17. aug o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to