Menu Forum

Ušitie šiat na mieru do 500€ v okolí BA

27. aug 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
Registrovala sa 23. júna 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, mám konkrétnu predstavu o šatách, ale nepoznám žiadnu krajčírku v okolí Bratislavy alebo na záhorí. Myslíte, že by bolo možné nájsť niekoho, kto mi je schopný ušiť do 500€?
24. aug 2015 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
salonmg
Salón MG, s.r.o.
Marek Móza PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Bratislava
17
fotoportrét
fotoportrét
salonmg
Salón MG, s.r.o.
Marek Móza PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Bratislava
17
 @marlenedietrich Salon MG, Stupava
24. aug 2015 o 19:38  •  www.salonmg.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
llabello (28 r.)
46
Registrovala sa 19. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 32 priateľov.
  • Svadba bola 23. mája 2015
    Sladkovicovo, okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
llabello (28 r.)
46
Registrovala sa 19. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 32 priateľov.
  • Svadba bola 23. mája 2015
    Sladkovicovo, okres Galanta
 Skus kontaktovat www.suzybridal.sk emoticon
24. aug 2015 o 20:14  •  Svadba bola v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salonlilihurbanovo
Svadobný salón Lili
Ľudmila Gerencsériová PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Komárno
PRO Shop: 1 inzerát
19

“Ak máte záujem o šaty z výpredaju, pošlite nám email s veľkosťou akú potrebujete, obratom Vám pošleme fotky:-)”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
salonlilihurbanovo
Svadobný salón Lili
Ľudmila Gerencsériová PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Komárno
PRO Shop: 1 inzerát
19

“Ak máte záujem o šaty z výpredaju, pošlite nám email s veľkosťou akú potrebujete, obratom Vám pošleme fotky:-)”
(Pred 10 mesiacmi)

skúste nám poslať Vašu predstavu emoticon
25. aug 2015 o 06:39  •  www.salonlili.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fiancee19
6
Registrovala sa 13. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 190 príspevkov a 7 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
fiancee19
6
Registrovala sa 13. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 190 príspevkov a 7 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Nové Zámky.
 salon Renky priamo v BA emoticon
25. aug 2015 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kleio
Registrovala sa 28. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov.
  • Svadba bola 22. augusta 2015
fotoportrét
fotoportrét
kleio
 Ano, salon Renky je je velmi dobry. Mala som od nich nadherne saty, presne take, ake som chcela a potrebovala. Je to kosicka firma, ak budes hladat na nete. Maju myslim promo aj tu na mojasvadba.
25. aug 2015 o 09:21  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
 dakujem emoticon pozerala som na ten salon Renky, ale neuvadza na stranke kde v bratislave maju pobocku
25. aug 2015 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
 @fiancee19 prosim ta, nevies kde v bratislave maju pobocku?
25. aug 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fiancee19
6
fotoportrét
fotoportrét
fiancee19
6
 @marlenedietrich to neviem ale na stránke mali moznosť aj skúšania v BA, tak žeby tam nemali salón ale len niečo ako dielnu? neviem :/
25. aug 2015 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
 @fiancee19 skusim sa spytat cez kontaktny formular asi
25. aug 2015 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anelli_sk
Anelli-Šitie svadobných a večerných šiat na mieru. Šaty k vašej dokonalosti...
Irina PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Dolný Kubín
PRO Shop: 42 inzerátov
71

“Mile nevesty! Pozrite si novú kolekciu svadobných šiat Dianelli 2016 na našej stránke http://anelli.sk/?vyhladavanie,19,2&sPhrase=&iProducer=&iCategorySearch=207&aSearch[0]=&aSearch[1]=2016&aSearch[2]=&aSearch[3]= Aj ceny Vás potešia :)”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
anelli_sk
Anelli-Šitie svadobných a večerných šiat na mieru. Šaty k vašej dokonalosti...
Irina PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Dolný Kubín
PRO Shop: 42 inzerátov
71

“Mile nevesty! Pozrite si novú kolekciu svadobných šiat Dianelli 2016 na našej stránke http://anelli.sk/?vyhladavanie,19,2&sPhrase=&iProducer=&iCategorySearch=207&aSearch[0]=&aSearch[1]=2016&aSearch[2]=&aSearch[3]= Aj ceny Vás potešia :)”
(Pred 8 mesiacmi)

@marlenedietrich Skúste nám poslať foto šiat a my Vám spravíme cenovú ponuku emoticon
26. aug 2015 o 17:06  •  www.anelli.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veverickav (27 r.)
30
Registrovala sa 8. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 122 príspevkov, 1 album a 3 inzeráty. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Svadba bola 14. novembra 2015
    okres Žarnovica
fotoportrét
fotoportrét
veverickav (27 r.)
30
Registrovala sa 8. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 122 príspevkov, 1 album a 3 inzeráty. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
    okres Žarnovica
 @marlenedietrich salon Renky-- pani z Kosic dochadza do Kvetoslavova pri BA. Odporucam emoticon
26. aug 2015 o 20:10  •  Svadba bola v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
 @veverickav dakujem 😊 tento salon ma dobre referencie, tak ho beriem ako moznost. Pani mi ohladom tej Ba asi nestihla odpisat, alebo jej moj mail cez kontaktny formular neprisiel, neviem.. Mozem sa este spytat, kde tie saty siju? Lebo tu na jednej diskusii som postrehla nieco ako Honkong, co sa mi ale nezda, pokial mozes chodit na skusky siat.
26. aug 2015 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veverickav (27 r.)
30
    okres Žarnovica
fotoportrét
fotoportrét
veverickav (27 r.)
30
    okres Žarnovica
 @marlenedietrich to sa fakt pise? emoticon hmm... Tak to ozaj neviem ci by bolo pre nich vyhodne dat sit saty tam a ked je treba nieco doopravovat alebo napravit, tak by ich tam zase poslali? emoticon tie saty co som mala moznost vidiet mi ako cinske neprisli. "zakladnu" maju v kosiciach, kde aj siju. Ja som im poslala email, ze sa mi paci ich praca z obrazkov ( aj celkovy dizajn stranky- ano, pre mna to spravi dost ako sa vedia prezentovat) ale ze su pre mna daleko. Pani mi poslala mail, ze sa mozeme stretnut v dane terminy v Kvetoslavove, kde byva jej sestra a kde maju zriadeny spolocny salon- pracovnu. Bolo to tam mile a utulne. Vyse hodinku sme pokecali, pomerala si ma, vsetko sme dohodli, zaplatila som zalohu, dala mi zmluvu, ktoru som si predtym prestudovala. Sitie siat trva podla zmluvy 3 mesiace. V septembri pojdem na prvu skusku. S podmienkami, zmluvou a pristupom som bola spokojna. emoticon maju toho vela, takze urcite neskor odpise emoticon
26. aug 2015 o 23:09  •  Svadba bola v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinanr
3
Registrovala sa 11. novembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Svadba bola 3. októbra 2015
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
tinanr
3
Registrovala sa 11. novembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Svadba bola 3. októbra 2015
    okres Nitra
 ja som si dala sit saty v samorine - môj anjelik - je aj tu na mojasvadba, už som bola na prvej skúške a som veľmi spokojná, cena je tiež skvelá, dokonca som si dala sit aj popolnocne saty. naozaj odporucam!
27. aug 2015 o 08:09  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
marlenedietrich
  • Nevie kedy bude svadba
 @veverickav to som nasla v jednom komentary, ale zrejme som to zle pochopila emoticon ja mam svadbu az v juni, ale nechcem si tie saty nechat na poslednu chvilu, tak sa informujem, kde by sa to dalo, kedze nemam na nikoho ziadne odporucania.
27. aug 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veverickav (27 r.)
30
    okres Žarnovica
fotoportrét
fotoportrét
veverickav (27 r.)
30
    okres Žarnovica
 @marlenedietrich ani ja som nemala... A uplne som bola sklamana, ze Renky su v kosiciach. Ale ked povedali, ze mozem prist do Kvetoslavova - na posledny volny termin- sup ho z nitry tam emoticon s inymi salonmi nemam skusenost. Tak preto nemozem odporucit nic ine. Ale cenovo mi vysli jedny z najlepsich, tak som proste sla do toho. Az potom som pozrela recenzie. Nastastie su dobre 😄💗
27. aug 2015 o 09:58  •  Svadba bola v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kleio
fotoportrét
fotoportrét
kleio
 naozaj je to fajn, len tym, ze maju toho vela, napr. saty mate hotove az tyzden pred svadbou, co uz moze byt problem, ak po prvej skuske este treba nejake upravy. Ale bola som spokojna velmi, s pristupom a vyhotovenim.
27. aug 2015 o 10:23  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to