Svadobné šaty Canape z kolekcie Manuel Mota 2008. Kde ich zohnať?

Profilova fotka
ahojte, kvoli tomuto prispevku som sa specialne zaregistrovala, lebo pevne verim, ze ak som doteraz nenasla odpoved, najdem ju tu :-) konecne som zapocala svoje svadobne pripravy a hla, prvy problem. Nasla som saty svojho zivota, ked som ich zbadala, vedela som, ze su to tie prave, ale su z kolekcie Manuel Mota 2008, konkretne model Canape a ja netusim, ci existuje sanca, ze by ich este nejaky svadobny salon ponukal. Nicole ma kolekciu 08, ale tieto konkretne nema a ja sa ich tak lahko nechcem vzdat. Prosim poradte, som z Bratislavy, ale ochotna vycestovat kamkolvek :-D vrela vdaka
Odpovedať
Ahoj palculienka2011 > kukni, co som nasla, su v Polsku a maju tam momentalne vypredaj ;-) http://www.madonna.pl/en/manuelmota.p... Vela stastia!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj..palculienka este je sanca si ich dat usit,alebo popripade kupit zo zahranicia..skus prejst zahranicne stranky,a mozno na ne nadabis..aj ja mam vybrate saty od manuela motu,a su este zo starsej kolekcie..a musim si ich dat usit,lebo uz nejak nikde nie su :-( ale 2008 podla mna este najdes..drzim palce :-)
Odpovedať
Mimochodom, ja sa vydavam za par tyzdnov a tiez mam saty od neho - model Sarria z 2009 Couture kolekcie ;-) Mas dobry vkus! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vedela, ze na mojasvadba.sk sa mozem spolahnut ;-) vrela vdaka athena7, teraz uz len idi pidi otazka, ci mi aj sadnu, takaaaaa drobnost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
athena7 krasne su, ten chlapik skutocne vie, co robi :-D od mala som mala vybrany isty typ siat, ale drahy na mna vytasil netradicny snubny prsten (edwardian style) a tak sa snazim zladit k nemu zvysok :-D
Odpovedať
Nemas za co palculienka! Good luck!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, este sa len chystam do salonov skusat saty, ale som z BA a tych salonov je tu neurekom a neexistuje sanca ani chut to prejst cele. Preto by ma zaujimalo, tie salonov-zbehle nevesty a buduce nevesty, ci neviete poradit konkretne, kde by mali takyto styl siat, ake som hladala v prvom prispevku. Tieto konkretne su uz asi stratene, kedze svadba bude az v lete, ale tak aspon styl siat, bohate, ale nie tortoidne saty dakujem mockrat. Polsko pre mna definitivne padlo, musim dat zarobit Slovakom :-D
Odpovedať
Palculienka2011:ja som v ba skusala v nicole v auparku,priemna pani predvacka a este som bola v salone valentino.Saty som si objednala z nicole,model pronovias a som nad mieru spokojna.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?