Štíhla nevesta. Neviem zohnať svadobné šaty

Profilova fotka
Ahojte. Táto téma je pre všetky nevestičky, ktorým príroda nadelila útlučkú a štíhlu postavičku. Ja už som sa stretla kvoli tomu aj s prvými problémami v salóne-nemali ani jedny také uzučké šaty, všetky mi boli veľké.
Odpovedať
a aku mas velkost???? Lebo ja som taka 34-36 a nemala som problem v BA
Odpovedať
ja som sa stracala v satach iba cez prsia, dobra podprsenka vyriesila vsetko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
JA mam tiež veľkosť 34-36. Bola som v salóne Diamond v Nitre, lebo sa mi strašne páčili šaty z kolekcie 2006 ale všetky boli len 36/38 a to by som si musela stále podvihovať, lebo mi padali. Ale povedala mi, že nová kolekcia bude takmer celá 34/36
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez velkost 34-36, a nebol problem.
Odpovedať
ono dost zalezi aj od strihu,daktora 34 ti sadne,ale niektore 36 su tiez dost utlucke,pokial viem tak saty aj upravuju,a ak sa nic neda zohnat,neuvazovala si o usiti...?ja som bola strasne spokojna
Odpovedať
kludne vam poslem 1-2 velkosti z mojich :-D zelam stastnu ruku pri vybere ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
salón Nicole v BA má veľmi dobrý výber 34, mne sadlo asi 8 šiat, sem-tam treba zúžiť a väčšinou skrátiť, ale nepadli ani jedny.... :-D
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... nieco pre inspiraciu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no a presne preto som sa rozhodla, ze ja si idem dat saty sit. Zatial nic neskusam, pridem do salonu.l Nieco co sa mi bude pacit si vyberiem.... vyskusam ci budu pasovat k mojej velkosti xs a saty sa mi zacnu sit. Nie som narocna, ale verim ze to usiju podla mojich predstav. :-)
Odpovedať
mne padnu len 34. pri skusani som musela zadrziavat dych a vypinat hrud, aby mi cela ta nadhera nepadla na zem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no presne to som robila aj ja, len som sa tam vypínala ako páv, aby mi nespadli na zem,ale je pravda, že záleží aj od značky, strihu, salónu. Bola som v salóne, kde som nemala vôbec problém s číslom 36/38, dokonca som sa nevedela nadýchnuť, tak ma zašnurovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som 34-ka ako vysita- nie len vyskou a utlou postavou ale i malymi prsiami...Hľadanie šiat bolo pre mňa nočnou morou - hlavne pre obvod hrudnika-našla som však niekoľko ( všetky v salone NIcole)- pravda, všetky boli korzetove... a podotykam nemala som pod nimi žiadnu špeciálnu push-up podprsenku ( nakoľko ani z tych mi žiadna nesedela)- musela som si kúpiť obyčajnú a odstrihnúť jej ramienka. S výsledkom som bola maximálne spokojná... a že som nemala pod šatami parádne prádielko..... vôbec nevadilo.. ...po tej niekoľkohodinovej tancovačke som bola taká upotená, že by som si ho na sebe aj tak nenechala...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som sa výberu šiat tiež bála ale vôbec nebol problém. Tiež som 34 a ešte k tomu 175 cm ale úplne v pohode mi ich pani zúži, a ešte mi zohnala aj korzetové spodné sprádlo - úplne perfektné.
Odpovedať
aj ja vam vemujem ako emjee...ja mam velkost 46:-))) takze vacsinou mavam opacny problem... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Ahojky, ja som tiež chudunká a malinká...aj 34 či XS je mi veľká...takže problém so šatami veru mám, ale myslím si že v dobrom salóne upravia šaty na mieru...len si budem musieť vybrať niečo s ramienkami, beu nich by mi hádam padli... a to by bol trapas... mala niektorá z vás, aj šaty bez ramienok... nemali ste pocit, že si ich musíte stále kontrolovať aby náhodou nepadli... ja sa neviem totižto rozhodnúť, dnes je véééľa nádherných šatičiek, ale práve bz ramienok...poradte mi.... :-)
Odpovedať
Ja som tiez malinka a chuducka a poradili mi pit pivo a jest pivovarske kvasnie predavaju ich v lekarni,ale nepomaha :( Zjem vsetko az sa vsetci cuduju kde to davam,mam ranajky, desiatu, obed, olovrant, veceru a po veceri sladke na kila zjem a nic stale mam 48 kilov na vysku 163 cm. Tiez by som bola rada niecomu co uz skutocne pomaha pribrat.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja nosim velkost 34, zjem co chcem a stale vazim 45 kg... Asi sa s tym nic neda robit :)))) Tiez som sa bala ako to bude so satami, ale nakoniec nebol ziadny problem. Mila pani v pozicovni mi povedala, ze vsetky saty c.36 a 38 moze bez poznania zuzit a skratit presne na moju velkost. S vacsimi cislami to je problem, lebo ten zosity pas je uz potom velmi siroky a nema sa kde schovat. Myslim ze s malymi velkostami problem nie je, ide len o ochotu zien, ktore ich poziciavaju. huncut: Nad ramienkami som rozmyslala dlho, ale nakoniec som si ich tam dala nasit, je to predsalen istejsie. Saty boli napevno, ze by sami od seba sice nespadli, ale nikdy nevies, kto Ti na ne stupi a Ty vykrocis a.... trapas je na svete :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj huncut.... ja som mala korzetove saty bez ramienok... v salone mi ich upravili ale v den "D" som zistila, ze su mi hore predsa len volne (doteraz nechapem ako som to mohla v salone prehliadnut)... chytila som paniku, normalne som skoro zacala plakat...ale mama s vizazistkou zostali nastastie duchaplne a korzet mi jednoducho nad zipsom zasili. Nic nebolo vidiet a vyzeralo to fakt super ...s ramienkovými šatami budes mat predsa len vacsiu istotu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez mam velkost 34-36, ale nemala som ziadny problem so satami. V salone, odkial som ich mala, mali velkosti 36/38, takze mi vsetky saty boli velke v pase, no upravili mi ich. Saty mi zuzili v pase a este mi do korzetu dali take vypchavky, aby som si nemusela davat podprsenku a aby pekne stali. Skracovat ich nemuseli, kedze som mala dost vysoke topanky. Ramienka som vobec nepotrebovala, snurovacka saty krasne drzala a mozno aj tie vypchavky, neviem, nepadali. ;-) Takze by som sa nebala neramienkovych siat...
Odpovedať
Profilova fotka
v stefanie salone maju vela velkosti 34 dokonca aj 32 takze daju sa zohnat aj take saty
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?