Šaty cez www.besttopprices.com a www.starweddingdress.com

Profilova fotka
damy mam otazocku... mate niekto skusenosti s tymito strankami a objednavanim svadobnych siat z nich, resp. so satami, ktore Vam boli dorucene. Stranky su tieto: besttopprices.com a starweddingdress.com. Dakujem za akekolvek postrehy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vierkaviera vďaka za tip, vierka ;-) na starweddingdress.com som si našla šaty snov!!! osobné skúsenosti nemám, ja si chcem určite šaty vyskúšať, takže to asi urobím tak, že s obrázkom zájdem k dobrej krajčírke, ktorá mi ich ušije.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucny_konik aj moje tam su, preto som chcela vediet, ci niekto :-) ja som svoje uz skusala v jednom salone, ale vsade, kde som doteraz prisla mi povedali, ze sa neskusa, len sa pride pre hotove saty, tak preto premyslam, ze mi je jedno, ze kde kupim, resp. dam usit ;-) moja mama je napr. skvela krajcirka, ale do toho sa pustat nechce :-) len mam strach, ako budu spracovane a z akej latky budu, odradza ma jedine toto :-S
Odpovedať
Profilova fotka
povedali ti, že si ich nemôžeš ani vyskúšať?! a to ako máš vedieť, či sú tie pravé? aj moja mama je dobrá krajčírka, ale tiež by to tohto nešla :-D výhodou krajčírky je, že ti padnú priamo na telo a môžeš s ňou všetko konzultovať - od látky, spracovania. len treba samozrejme nájsť tú najlepšiu krajčírku.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucny_konik no ved to... oni to "siju" bud z ich katalogov, resp. z fotky, ale s tym, ze vsetko posielaju vraj kdesi do HON KONGu a oni uz len upravuju, ked su nedostatky nejake... tak preto... chapes... ja som svoje skusala v jednom salone a konecne vcera som ich nasla na tych strankach, len vaham, ze co a ako =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vierkaviera neskúšala si kontaktovať tento salón? http://www.mojasvadba.sk/katalog/firm... ja som bola doteraz v tom, že napr. v tomto salóne by mi ich vedeli postupne oni sami ušiť (žiadny Hon ani Kong). Salón je v Trenčíne a napriek tomu, že som zo Zvolena, chcela som za nimi zájsť
Odpovedať
Profilova fotka
a ktoré sú tie tvoje? Mrkni moje, veľmi by som ich chcela, ale bez toho čierneho opasku
Odpovedať
Profilova fotka
@lucny_konik krasne su, ked je dobra postava cipka krasne vynikne :-) mne sa strasne pacia tieto... mne je do trencina daleko :-S a u nas na vychode som sa zatial stretla len s tym, ze das fotku a miery a prides pre hotove :-| tak uvidim co urobim... pozerala som feedback na tu stranku, niektore ohlasy boli dobre a niektore nie, ale tak ono je to tak vsade, tak neviem... ale zatial som rozhodnuta, ze na 90% si ich objednam odtial, uvidime :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj tie tvoje sú krásne ;-) páčia sa mi, že sú také jednoduché, žiadne princeznovské. moja postava nie je ideálna, do svadby som sa rozhodla trochu schudnúť, žiadne diéty len veľa vody a viac pohybu. ale momentálne som doma ako lemra lemravá, mala som úraz s nohou :-| s ohlasmi to máš tak... nikomu sa nedá 100% vyhovieť, vždy je to len subjektívny pocit - že je niečo drahšie, nedal sa doniesť vlastný alkohol a pod. keď som si pozerala referencie na miesta na hostinu, baby sa vyjadrovali pozitívne aj negatívne a keď budem mať nohu v poriadku, s priateľom sa tam pôjdeme pozrieť a uvidíme, dáme na prvý dojem :-) daj aj ty a uvidíš. či ti budú sympatickí, bude sa dať s krajčírkou dohodnúť, bude ich šiť podľa tvojich mier, môžeš si ich priebežne vyskúšať...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucny_konik jaaaaj, s postavou to je ako u mna :)) uvidime este ako to poriesim, este je cas :) len verim, ze sa to nejako da do pohybu :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?