Svadobný salón v Košiciach. Hľadám prácu

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den. Velmi by som chcela pracovat v svadobnom salone tak som sa chcela opytat ci mi tu nevie niekto nejako pomoct, popripade ci tu cistou nahodou nieje nejaky majitel alebo niekto kto ma svoj vlastny salon a potrebuje predavacku, asistentkua lebo nieco podobne :-) ak ano bola by som velmi rada a kludne s amoze ozvat. Dakujem pekne ... ;-)
Odpovedať
1
2
orinka, ale zavisi podla mna aj na talente, ak je niekto talentovany a sikovny urcite si pracu najde aj s SOU napr. v Londyne neviem ako to je v KE :-D :-D :-D
Odpovedať
veď jasné :-) nehádžem všetkých do jedného vreca :-D ale nie o tom je téma :-D
Odpovedať
ja viem, uz sme riadne mimo :-D :-D :-D
Odpovedať
baby ono je to tak. samozxrejme je lepšie mat v sdalone dizajnerku aneviem čo ešte . ale kto ju zaplati? nieje skoda dat šikovnu dizajnerku do salonu obliekat dievčata a prešivat šaty? tweetynka ak tak velmi tužiš po tejto praci tak to určite skušaj ale šit by si mala vediet. to je polovica prace v salone.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
Pracovala som vo svadobnom salone-super robota ktora ma velmi bavi a stale ju robim ale len doma ked niekto nieco potrebuje ohladom svadobnych a spolocenskych siat. Mam skoncenu odevnu skolu som vyucena damska krajcirka. Monentalne mam zamestnanie ktore z celej duse nenavidim . Stale si hladam pracu v tejto oblasti no nemam stastie. S pozdravom Iveta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@melinda999 Odkiaľ ste? Z akého mesta?
Odpovedať
priamo z Bardejova.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?