Ceny v požičovniach na strednom a východnom Slovensku

Ahojte, zaujimalo by ma za aku sumu poziciavaju svadobne saty na strednom a vychodnom Slovensku. A je z coho vyberat? Dakujem za vsetky odpovede.
Odpovedať
@cherryblossom zalezi od toho ake,kde... V PO som nasla min cca za 300e, take,co sa mi pacili ale stali 550e(pozicanie), samozrejme boli i drahsie...vyber podla mna je,len zalezi i co mas zaujem a kolko si ochotna "investovat"
Odpovedať
to tu nie je nikto zo stredneho alebo vychodneho Slovenska? :-(
Odpovedať
ja som z východného S. Našla som jeden salón v Mi, volá sa salón Annie. Veľmi sa mi páčia niektoré šaty. Majú tam veľmi pekné, ale berú za požičanie od 270 do 530 Eur. Čo sa mi zdá veľa, ale ešte uvidím. Pôjdem pozrieť ešte do Humenného.
Odpovedať
Profilova fotka
v KE sa ceny rozne pohybuju ale taky priemer je okolo 440e... v jednom salone su saty ktore su len v BA (znacky myslim) a ceny su aj od 550eur
Odpovedať
@cherryblossom ved sa chod pozriet a uvidis ;) neviem kedy planujes svadbu, ale mozno toto co sa dozvies teraz uz v tej dobe nebude aktualne
Odpovedať
Radšej kúpiť ako požičať,cena je približne rovnaká
Odpovedať
@mariana225 ja mám vybraté v Humennom v Dome služieb po 150 eur. Spomínali, že po 9.2 bude nová kolekcia a objednávajú aj šaty z katalógu podľa vlastného výberu.
Odpovedať
Profilova fotka
v Kosiciach tie lepsie modely aj 600 eur. Ja poziciam za 200 usite na mieru podla vzoru z katalogu Pronovias :)
Odpovedať
@silvika100 No musím tam skočiť, len čakám kamošku z Anglicka, lebo mi ináč nemá kto poradiť. Diky za info :-)
Odpovedať
pravda je, ze asi regionom sa vela v cenach nemeni...tiez som dufala, ze to bude lacnejsie, ale ee, kazdy salon povie, ze ma od xyz, ale saty, ktore su ozaj take, ze by si ich clovek pozical skacu nad 400, 500 eciek. Ja byvam v Brne a je to podobne, jednoduchsie typy, ktore maju nejaku tu sezonu za sebou su lacnejsie a novsie modely idu vyssie (nadherne snove saty aj 16tisic, auajs). Uplnou nahodou mi kamaratka poradila salon Valery v BB a tam som saty kupila za cenu nizsiu ako pozicovne, tak nebolo co riesit :) vela stastia pri hladani tych naj:)
Odpovedať
@januska_7 to som si všimla aj ja, že tie staršie kolekcie alebo jednoduchšie sa dajú požičať za veľmi dobrú cenu. Som si našla z novej kolekcie a tipujem, že budú pýtať 500 E za požičanie. Mám z toho dilemu,či dať toľko za požičanie.
Odpovedať
Profilova fotka
@cherryblossom ja mam za 150 eur
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mariana225 odpoved jednoducha - ked na to mas, tak das :) ide len o to, ktore saty su pre teba tie najlepsie - niekto ich najde v tych lacnejsich, niekto v tych drahsich a uprimne, nie je tazke sa zamilovat do siat, za ktore chcu 600e, to su materialy a strihy, ze by clovek spieval:) ja by som si dala hranicu a urcite skusala viac najprv v tych lacnejsich a keby tam nic nevyslo, tak potom zabrusila do tych vyssich kategorii - je to raz za zivot, clovek sa musi citit 'svadobne', len sa netreba dat zlakat hned v prvom salone na najnovsi model - kolekcia z pred roka moze mat velmi podobne saty a lacnejsie:)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariana225 v Humennom som bola skúšať ja, tam majú asi všade jednotnú cenu 250 eur :-) všade kde som bola chceli toľko. Akurát v salóne Prominent (pekný výber) za 150 eur, len to bola akcia, tak neviem, či ešte trvá.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherryblossom ahoj, ja co som bola na prieskum, tak najlacnejsie v PO je salon Erika, od 200 e vyssie, mozno amju aj lacnejsie , ale v akom stave su ..hm neviem.ˇ)
Odpovedať
@silvika100 diky za tip ten Dom služieb, včera som tam skočila, a dnes idem skúúúúšať :-) najprv sa mi zdalo, že to skoro, keď svadba až v septembri, ale pani mi povedala, že to už v septembri , a mi ukázala zošit a už tam mala zapísané 4 dievčatá na môj termín :-)
Odpovedať
mariana225 paráda, napíš ako bolo v Dome služieb. Skúšala si? Vybrala si si? Ako si bola spokojná? Poradili ti?
Odpovedať
No zalezi aka si narocna niekomu stacia satky za 150€a niekomu za 750€ :) Salony v KE co som pozerala maju teraz celkom vyhodne zlavy na niektore satky aspon teraz po vystave co bola.. :) Ja som bola dnes s kamoskou vyberat satky a ta si vybrala za 320€ v KE co nie je az taka katastrofa lebo niekde od nej pytali aj 550€.
Odpovedať
ja som bola vo viacerych salonoch v KE, vyskusala som vela siat .. nemala som vobec ziadne predstavy, ako maju moje svadobne saty vyzerat .. a az v salone Princess som ich nasla .. obliekla som si ich a citila som sa ako cisarovna Sisi :-) ... cena za pozicanie 450 .. je to vela, ale co uz, vydavam sa len raz :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?