Odporučte zlatníctvo v Košiciach - obrúčky do 200-300€

Ahojte, viete mi niekto odporúčiť dobré zlatníctvo v KE, kde by nám spravili obrúčky v cene medzi 200-300€? Chceli by sme čisto hladké, bez kamienkov z bieleho zlata, má niekto také skúsenosti? Ďakujeem
Odpovedať
Profilova fotka
Chces si dat spravit alebo kupit?
Odpovedať
to je jedno
Odpovedať
pocula som, ze v kosiciach na hlavnej po pravej strane (na tej strane kde je velka aida) je nejaky starsi pan, kt robi obrucky podla predstav a ma velmi nizke ceny oproti normalnym zlatnictvam...
Odpovedať
Profilova fotka
Dala by som si pozor na také obrúčky, my sme tiež nechceli nič drahé, objednali sme si ale cez net zo žltého zlata, klasické a boli sme nemilo prekvapení, keď prišli. Obrúčky za takú cenu majú väčšinou nízku gramáž a sú dosť tenké, takže sa ľahko zdeformujú a poškodia. Preto sme si povedali, že tieto nie a dali si urobiť na zákazku obrúčky z chirurgickej ocele a neľutujeme.
Odpovedať
@ludmilka15 ahoj kde ste si davali robit obrucky? a kolko stali? my tiez uvazuje o obruckach z chirurgickej ocele
Odpovedať
Profilova fotka
@anik226 u jedného pána z čiech, poslala som obrázok a napísal mi čo by sa ako dalo, resp. nedalo..vo všetkom poradil, poslal nám aj na zmeranie veľkostí vzorky prsteňov...stáli 1470 kč, treba si tam ale prirátať poštu....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?