Kúpim kabelku ponúknite

Ahojte dievčatá nemáte na predaj niektorá listovú kabelku farba taká krémová 😊
Odpovedať
a prečo nepohľadáš nejakú v obochodoch? :) je ich veľa a nie sú drahé :) ja sm nedávno zháňala a našla som hneď niekoľko. Nakoniec som našla jednu peknú za cca 20€ :)
Odpovedať
V bazare si pozerala? Urcite tam nieco najdes! 😘
Odpovedať
Mas tolko moznosti na vyber. Obchody, net, bazare, mozno v nejakych skupinach. Alebo sem napis aku prestavu vlasnte mas a bolo by najlepsie ak by si sem hodila fotku podobnej kabelky, ktoru zhanas. Mozno sa tu najde niekto kto taku ma alebo ju niekde videl. Skus to tak a mozno budes mat stastie a najdes.
Odpovedať
Presne tak, ja by som povedala, že tu len strácaš čas a mohla si tú kabelku nájsť aj niekde v obchode. Aspoň by si ju videla aj naživo , skúsila si ju do ruky a hlavne ušetríš na poštovnom. Niekedy sa mi zdá, že si tak jednoduché veci niektoré žienky až príliš komplikujú. Ale tak každý si aj tak spraví ako chce
Odpovedať
Profilova fotka
Na kedy to potrebujes? Skus pozriet bazarik, ak tam nic nenajdes a nepotrebujes to uz aj hned skus pozriet napriklad aj na aliexpresse, kamoska si z tade teraz nedavno kupovala a chvalila si, ze aj dobra cena, aj kvalita. Takze mozno aj to by mohlo byt pre teba celkom fajn riesenim. Moznosti mas vela a povedzme si jak to je uz aj v kazdom obchode najdes take kabelky :-)
Odpovedať
Neviem prečo hľadáš tu. Podľa mňa ak by si si pobehala obchody, tak by si isto nejakú našla. To je podľa mňa proste také zbytočné niečo také ako v podstate obyčajnú kabelku hľadať takto vo fóre a zvlášť ak sú takých kabeliek plné obchody. Neviem, ja by som to aspoň poriešila tak.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?