Hľadám vhodný kvet k tomuto účesu

Profilova fotka
Kočky poradte vhodný kvet k tomuto účesu a ktýmto šatám...Závoj som zamietla :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@marci176 dakujem,ano šaty sú moje vysnívané :-) .Kyticu budem mať zo slnečníc,len dať si slnečnicu živú do vlasov mám obavy,kedže svadba bude 7.6.2014.Chcela som na lúke,ale kedže evanjelická cirkev nesobáši pod holým nebom,tak sobáš bude v kostole a potom v drevennom penzione pod lesom,na spôsob vintage :-) ...
Odpovedať
tak ale ak budes mat kyticu zo slnecnic tak aky iny by si chcela do vlasov? aj mini slnecnice su velmi pekne, aj inej farby ako cisto zlte :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som dala nieco jednoduche a elegantne, urcite biele. napriklad cipkovy kvet alebo aj vtaciu sietku. pozri tuto: http://www.sashe.sk/handmade/sponky-g...
Odpovedať
Profilova fotka
@iwetak no chcela by som biely kvet,Viem že existujú aj malé slnečnice (budem ich mať v kytici),ale má to 2 dôvody prečo ich nechcem do vlasov:1.skoro vädnú a svadba je v lete, a 2. nechcem to so slnečnicami preháňať,nakoľko budú aj vo výzdobe a zas keby boli všade,tak tak nevyniknú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nijasuomi dakujem pekne ;-) ,len ktoré vybrať =-) ,ked ja taká nevesta nerozhodná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marci176 no viete,nerobím vintage svadbu kvôli tomu že to je "v kurze", ale preto,lebo to je môjmu srdcu blízke,kedže je to späté s prírodou :-) a tú ja milujem...Kyticu mi bude robiť naj kamoška,čo mi ide za svedka,je aranžérka,takže tam obavy nemám,Ano chcem tam medzi slnečnice zamixovať aj menšie biele kvietky.Pierko bude riešiť tá kamoška a určite malá slnečnica tam "musí" byť ;-) . Pozerala som váš fotoblog a je tam naozaj veľa krásnych inšpirácií :-) . Dakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
a čo tak tento ??hmmm...... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@marci176 dakujem pekne,veľmi si to vážim..A dúfam,že mi to všetko vyjde podľa predstáv ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?