Menu Forum

Kto prenájme Škodu rapid R 110 na svadbu?

13. aug 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
miriamval
10
Registrovala sa 6. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Kysucke Nove Mesto, okres Kysucké Nové Mesto.
fotoportrét
fotoportrét
miriamval
10
Registrovala sa 6. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Kysucke Nove Mesto, okres Kysucké Nové Mesto.
 Viete niekto kontakt kto by prenajímal tento typ auta na svadbu. Otec má také ale bohužiaľ nestihne si ho zreparovať na moju svadbu a vždy to bolo to najkrajšie auto aké som kedy videla a chcela na moju svadbu. Moc ďakujem za pomoc emoticon
10. aug 2013 o 13:08  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko
Prenájom Veterány,4-miestne cabriolety pre celé Slovensko,autobusRTO-706-lux,a limuzínou
Slavomír čačaný Peter Sklenka PRO

Doprava - Okres Nitra
32

“Facebook - Slavomír Čačaný”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
svadbyveteranomslovensko
Prenájom Veterány,4-miestne cabriolety pre celé Slovensko,autobusRTO-706-lux,a limuzínou
Slavomír čačaný Peter Sklenka PRO

Doprava - Okres Nitra
32

“Facebook - Slavomír Čačaný”
(Pred 3 rokmi)

emoticon Ak mate zaujem treba mi zavolat alebo napisat ,mam rozne svadobne auta cabrio aj veterany , lenze rozdiel ake auto chcete, lebo skoda Rapid a skoda 110R su dve rozdielne auta. Slavomir Čačaný emoticon
13. aug 2013 o 07:57  •  www.veterany-nasvadby.bizref.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katharynka
25
Registrovala sa 14. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov. Má 13 priateľov. Čadca, okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
katharynka
25
Registrovala sa 14. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov. Má 13 priateľov. Čadca, okres Čadca.
 Kukni tu , ten pán je z ČAdce mala by si celkom blízko,https://www.facebook.com/svadba.veteranom
13. aug 2013 o 08:17  •  Páči sa mi to