Menu Forum

Vyzdoba svadobnej miestnosti Piešťany na 21.6.2014

7. apr 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
angelyana
6
Registrovala sa 6. mája 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
angelyana
6
Registrovala sa 6. mája 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
 Dobry den,
hladam niekoho schopneho na jednoduchu (ziadne cacky macky) vyzdobu miestnosti v Piestanoch.
Vdaka!
6. apr 2014 o 19:30  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
vyzdobasal
svadobná výzdoba
Alena Kloknerová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Galanta
4

“Milé nevestičky, ak chystáte svadbu v sálach Lodenica – Šintava, Reštaurácia Romantik – Dolná Streda, Penzión Mlyn – Dolná Streda, pozrite si môj fotoalbum. V prípade, ak Vás moja práca osloví, rada Vám vyzdobím svadobnú sálu za prijateľnú cenu. e-mail: vasavyzdoba@gmail.com tel.č. 0907 499 642”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
vyzdobasal
svadobná výzdoba
Alena Kloknerová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Galanta
4

“Milé nevestičky, ak chystáte svadbu v sálach Lodenica – Šintava, Reštaurácia Romantik – Dolná Streda, Penzión Mlyn – Dolná Streda, pozrite si môj fotoalbum. V prípade, ak Vás moja práca osloví, rada Vám vyzdobím svadobnú sálu za prijateľnú cenu. e-mail: vasavyzdoba@gmail.com tel.č. 0907 499 642”
(Pred 2 rokmi)

Dobrý deň,
presne viem o čom hovoríte, ak budete mať záujem ozvite sa , rada Vám urobím výzdobu v duchu jednoduchej
krásy a zároveň za dobrú cenu.
7. apr 2014 o 08:28  •  www.vasavyzdoba.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. apr 2014 o 15:38 • lia93