Menu Forum

Vyzdoba Kastiel v Zaturci Martin 1.8.2015

6. máj 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zemeraldine
1
Registrovala sa 3. apríla 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zemeraldine
1
Registrovala sa 3. apríla 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 dobry den,
mozem poprosit cenovu kalkulaciu, alebo aspon cenovu relaciu na svadobnu vyzdobu kastiela v Zaturci plus kostola.
Vo farbe ivory+ruzova (staroruzova)..kvety by som rada pivonky+biele ruze..

Dakujem vopred za kazdu reakciu
Zuzana
6. máj 2015 o 13:16  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
gulocka7888
7
Registrovala sa 13. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 63 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 8. augusta 2015
    Klin, okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
gulocka7888
7
Registrovala sa 13. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 63 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 8. augusta 2015
    Klin, okres Námestovo
 Skus sa pozrieť na stranku svadobny salon Dore.Su v Martine a myslím že tam tiež už zdobili . Oni ti povedia priebežnu kalkuláciu.A pivonie dobrý výber prst hore tiež ich idem mať. emoticon
6. máj 2015 o 14:46  •  Svadba bola v auguste 2015  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
23

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

Dobrý večer.... aj ja sa venujem svadobným výzdobám...ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem.našu prácu si môžete pozrieť tu na MS,alebo tiež na FB.Pošlite mi do IP počet ľudí,približnú predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku.

S pozdravom a prianím pekného večera
Svadobná agentúra Erika.
6. máj 2015 o 23:19  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  •  Páči sa mi to