Menu Forum

Svadobná výzdoby Trenčín 23.9.2016 svadba piatok

12. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho (29 r.)
70
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 193 príspevkov, 1 album a 2 inzeráty. Má 33 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 23. septembra 2016
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho (29 r.)
70
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 193 príspevkov, 1 album a 2 inzeráty. Má 33 priateľov. Okres Trenčín.
    okres Trenčín
 Prosím nejaké ponuky na výzdobu 23.9 v trenčíne? svadba bude v panorama clube, počet hostí do 55. Dakujem, bolo by fajn ak by boli v ponuke taktiež chiavari stoličky
11. feb 2016 o 14:03  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 2 inzeráty
26

“Čas svadobných príprav na rok 2017 je už v plnom prúde. Nevestičky ešte máme pár voľných termínov. Radi pomôžeme s výzdobou aby váš deň bol ten najkrajší :) Taktiež požičiavame návleky na stoličky,banketové sukne,svietniky,vázy,výzdobu auta,kvetinovú výzdobu...tešíme sa na Vás. Svadobná agentúra Erika :)”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 2 inzeráty
26

“Čas svadobných príprav na rok 2017 je už v plnom prúde. Nevestičky ešte máme pár voľných termínov. Radi pomôžeme s výzdobou aby váš deň bol ten najkrajší :) Taktiež požičiavame návleky na stoličky,banketové sukne,svietniky,vázy,výzdobu auta,kvetinovú výzdobu...tešíme sa na Vás. Svadobná agentúra Erika :)”
(Včera)

@daniela.ho Dobrý večer...písala som IP.

s pozdravom Erika
11. feb 2016 o 20:50  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
PRO Shop: 40 inzerátov
18

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
PRO Shop: 40 inzerátov
18

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 týždnami)

@daniela.ho Dobrý večer,
V Panorama Clube sme už niekoľko krát zdobili svadby, sú našimi partnermi.
na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie.

Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály.

Čo sa ceny týka, závisí to od počtu ľudí a rozloženia stolov a zvoleného druhu kvetov, pre bližšie info mi prosím napíšte správu s tými údajmi a ja Vám vypracujem rozpočet.

Prajeme Vám pekný večer emoticon
11. feb 2016 o 21:27  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho (29 r.)
70
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho (29 r.)
70
    okres Trenčín
 @luxdecor dakujem, napisem vam na email a poslem foto čo by som si predstavovala emoticon
11. feb 2016 o 21:34  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lafantasia
La Fantasia
LaFantasia PRO

Kvety a dekorácia - Okres Púchov
29
fotoportrét
fotoportrét
lafantasia
La Fantasia
LaFantasia PRO

Kvety a dekorácia - Okres Púchov
29
 @daniela.ho Dobry den Danielka, aj my sme uz robili vyzdobu v Panorame, mame aj chiavari stolicky v bielom prevedeni, radi vam vypracujeme ponuku.
12. feb 2016 o 08:18  •  www.lafantasia.eu, www.facebook.com/lafantasia.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to