Menu Forum

Svadobná výzdoby Trenčín 23.9.2016 svadba piatok

12. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho
69
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 175 príspevkov a 5 inzerátov. Má 29 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho
69
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 174 príspevkov a 5 inzerátov. Má 29 priateľov. Okres Trenčín.
 Prosím nejaké ponuky na výzdobu 23.9 v trenčíne? svadba bude v panorama clube, počet hostí do 55. Dakujem, bolo by fajn ak by boli v ponuke taktiež chiavari stoličky
11. feb o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

@daniela.ho Dobrý večer...písala som IP.

s pozdravom Erika
11. feb o 20:50  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
15

“* SVADOBNÁ VÝZDOBA * Milé nevestičky, pomaly sa nám zapĺňajú termíny na svadobnú výzdobu v roku 2016, ale stále sa nájdu voľné dni :) Ak sa Vám naša tvorba páči, neváhajte a kontaktujte nás. Bude radi, ak by sme mohli byť súčasťou Vášho svadobného dňa a Váš deň Vám spríjemniť našou výzdobou. Taktiež možnosť zapožičania svadobného inventáru (návleky, mašle, vázy,”
(Pred 9 mesiacmi)

@daniela.ho Dobrý večer,
V Panorama Clube sme už niekoľko krát zdobili svadby, sú našimi partnermi.
na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, sme aranžérsko-dekoračná agentúra RM LuxDecor. Ponúkame služby na vysokej úrovni v oblasti aranžovania a výzdoby na svadby, stužkové slávnosti, plesy, oslavy a firemné akcie.

Ponúkame Vám nie len naše aranžérske služby, ale taktiež množstvo sortimentu na požičanie (návleky, vázy, svietniky, mašle, doplnky,...). Zdobíme sály, kostoly, autá, exteriéry aj interiéry. Okrem iného Vám vieme zabezpečiť kvalitné sviečky, servítky a svadobné kytice, taktiež aj osvetlenie sály.

Čo sa ceny týka, závisí to od počtu ľudí a rozloženia stolov a zvoleného druhu kvetov, pre bližšie info mi prosím napíšte správu s tými údajmi a ja Vám vypracujem rozpočet.

Prajeme Vám pekný večer emoticon
11. feb o 21:27  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho
69
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 175 príspevkov a 5 inzerátov. Má 29 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho
69
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 174 príspevkov a 5 inzerátov. Má 29 priateľov. Okres Trenčín.
 @luxdecor dakujem, napisem vam na email a poslem foto čo by som si predstavovala emoticon
11. feb o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lafantasia
La Fantasia
LaFantasia PRO

Kvety a dekorácia - Okres Púchov
29
fotoportrét
fotoportrét
lafantasia
La Fantasia
LaFantasia PRO

Kvety a dekorácia - Okres Púchov
29
 @daniela.ho Dobry den Danielka, aj my sme uz robili vyzdobu v Panorame, mame aj chiavari stolicky v bielom prevedeni, radi vam vypracujeme ponuku.
12. feb o 08:18  •  www.lafantasia.eu, www.facebook.com/lafantasia.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to