Menu Forum

Svadobna vyzdoba 16.5.2015 Bojnice

1. okt 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lilielka
46
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 83 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
lilielka
46
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 83 príspevkov. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
 Nakolko sa mi 4 oslovene agentury vobec neozvali hladam niekoho kto mi urobi vyzdobu. Bohuzial nakolko ide o hotel vyzdobu je mozne zacat robit v den svadby od 10:00 a hned po skonceni svadby cca o 05:00 je potrebne odzdobenie...v pripade ze si na to niekto trufa prosim napiste mi do IP emoticon
30. sep 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erikabv
5
Registrovala sa 13. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 71 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
erikabv
5
Registrovala sa 13. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 71 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
 Skus skontaktovat tuto pani: Klarisa Szép
Je velmi skusena, ma diplom z Budapesti. Mne robila vyzdobu tuto sobotu, fotky zial este nemam, aby som mohla ukazat, ale zatial si mozes pozriet nejake fotografie, ktore ma zverejnene na facebooku:
https://www.facebook.com/klarisa.szep?ref=ts&fref=ts
Farar bol uzasnuty, ako krasne vyzdobila kostol, hned si na nu pytal kontakt, starosta obce, kde sme mali svadbu, tiez vychvalil, ze tak krasnu vyzdobu este nevidel a taketo ohlasi mali vsetcia moji hostia... bolo ich 133, takze kooopec pozitivnych recenzii ;)
Ked budem mat fotografie, dam sem na mojasvadba.sk aby si mohla vidiet.
Z obycajneho KD spravila nieco uzasne!
30. sep 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 2 rokmi)

@lilielka Dobrý deň,

venujem sa výzdobe. Rada Vám pomôžem.

Mgr. Monika Flasková, Alea-svadobná agentúra
30. sep 2014 o 16:45  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

2

(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

2

(Pred 2 rokmi)

napíšte mi do IP Vašu predstavu a dohodneme sa na možnej spolupráci.
Mgr. Monika Flasková,Alea-svadobná agentura
30. sep 2014 o 16:48  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heidina
1
Registrovala sa 30. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Svadba bola 8. októbra 2004
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
heidina
1
Registrovala sa 30. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Svadba bola 8. októbra 2004
    okres Prievidza
 kontakt v IP
1. okt 2014 o 10:43  •  Svadba bola v októbri 2004  • Odpovedz  •  Páči sa mi to