Menu Forum

Svadobna vyzdoba 16.5.2015 Bojnice

1. okt 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lilielka
45
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 79 príspevkov a 1 inzerát. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
lilielka
45
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 79 príspevkov a 1 inzerát. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
 Nakolko sa mi 4 oslovene agentury vobec neozvali hladam niekoho kto mi urobi vyzdobu. Bohuzial nakolko ide o hotel vyzdobu je mozne zacat robit v den svadby od 10:00 a hned po skonceni svadby cca o 05:00 je potrebne odzdobenie...v pripade ze si na to niekto trufa prosim napiste mi do IP emoticon
30. sep 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erikabv
5
Registrovala sa 13. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 70 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
erikabv
5
Registrovala sa 13. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 70 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
 Skus skontaktovat tuto pani: Klarisa Szép
Je velmi skusena, ma diplom z Budapesti. Mne robila vyzdobu tuto sobotu, fotky zial este nemam, aby som mohla ukazat, ale zatial si mozes pozriet nejake fotografie, ktore ma zverejnene na facebooku:
https://www.facebook.com/klarisa.szep?ref=ts&fref=ts
Farar bol uzasnuty, ako krasne vyzdobila kostol, hned si na nu pytal kontakt, starosta obce, kde sme mali svadbu, tiez vychvalil, ze tak krasnu vyzdobu este nevidel a taketo ohlasi mali vsetcia moji hostia... bolo ich 133, takze kooopec pozitivnych recenzii ;)
Ked budem mat fotografie, dam sem na mojasvadba.sk aby si mohla vidiet.
Z obycajneho KD spravila nieco uzasne!
30. sep 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

@lilielka Dobrý deň,

venujem sa výzdobe. Rada Vám pomôžem.

Mgr. Monika Flasková, Alea-svadobná agentúra
30. sep 2014 o 16:45  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

2

(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

2

(Pred 1 rokom)

napíšte mi do IP Vašu predstavu a dohodneme sa na možnej spolupráci.
Mgr. Monika Flasková,Alea-svadobná agentura
30. sep 2014 o 16:48  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heidina
1
Registrovala sa 30. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Svadba bola 8. októbra 2004
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
heidina
1
Registrovala sa 30. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 3 priateľov.
  • Svadba bola 8. októbra 2004
    okres Prievidza
 kontakt v IP
1. okt 2014 o 10:43  •  Svadba bola v októbri 2004  • Odpovedz  •  Páči sa mi to