Menu Forum

Svad.výzdoba 6.6.2015

20. jan 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
andrejjjka88 (28 r.)
4
Registrovala sa 28. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
  • Svadba bola 6. júna 2015
    Veľký Biel, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
andrejjjka88 (28 r.)
4
Registrovala sa 28. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
  • Svadba bola 6. júna 2015
    Veľký Biel, okres Senec
 Dobrý deň, hľadám nejake ponuky na svadobnú výzdobu.. Rada by som vedela v akej cene sa pohybuje táto sféra, vie mi niekto poradiť ???
18. jan 2015 o 15:18  •  Svadba bola v júni 2015  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

@andrejjjka88 Dobrý večer, ak nám napíšete do IP vašu predstavu ako by mala vaša svadobná výzdoba vyzerať + počet hostí, vieme vám vypracovať cenovú ponuku. Prajeme vám pekný večer.
18. jan 2015 o 20:07  •  www.noblesa.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana_shine
SHINE Production - svadobná a eventová agentúra
Zuzana Ristová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
4
fotoportrét
fotoportrét
zuzana_shine
SHINE Production - svadobná a eventová agentúra
Zuzana Ristová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
4
 @andrejjjka88 Pozrite si našu prácu, sme registrovaný v sekcii Profesionáli. Podľa počtu osôb a vašej predstavy vám vypracujeme cenovú kalkuláciu. Pekný deň. Zuzana
19. jan 2015 o 16:46  •  www.shineproduction.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 2 týždnami)

Aj ja sa venujem svadobným výzdobám...pošlite mi do IP vašu predstavu a čo všetko si predstavujete a ja Vám na základe toho vypracujem cenovú ponuku.moju prácu si môžete pozrieť tu na MS,alebo na FB pod Svadobná agentúra Erika emoticon

S pozdravom a prianím pekného dňa Erika
19. jan 2015 o 23:56  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olidekor
Svadby à la Oli
Oľga Ürge PRO

Kvety a dekorácia - Okres Pezinok
PRO Shop: 31 inzerátov
2
fotoportrét
fotoportrét
olidekor
Svadby à la Oli
Oľga Ürge PRO

Kvety a dekorácia - Okres Pezinok
PRO Shop: 31 inzerátov
2
 Dobrý deň Andrejka. K výzdobe vám tiež viem pomôcť, ale tiež je potrebné napísať predstavu. Mám základný balík výzdoby - od 3,50eur na osobu. Od jednodochého "cottage" štýlu s vrecovinou, cez saténové dekorácie, kryčtálikové až po vintage s perlami a čipkami v rôznych farebných prevedeniach emoticon Máme na zapožičanie aj rôzne svadobné doplnky (vankúšiky, košíčky, svietniky). Otvárame nový shop v Budmericiach. Prajem krásny dník. Oli
20. jan 2015 o 14:56  •  www.olidekor.eu  •  Páči sa mi to