Menu Forum

Hľadám aranžérku na svadbu v apríli 2017 na Šírave

8. dec 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
mimauk
Registrovala sa 1. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Okres Michalovce.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mimauk
Registrovala sa 1. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Okres Michalovce.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte baby emoticon. Nepozna niektora dobru aranzerku s primeranou cenou? Potrebovala by som jednu na april 2017 na Zemplinsku Siravu. Dakujem emoticon
10. okt o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
benett_wedding (26 r.)
Benett wedding&event
Barbara Benetinová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice-okolie
PRO Shop: 3 inzeráty
2

“Chceli by ste mať na svojej svadbe chiavari stoličky ? Kontaktujte nás ohľadne voľných termínov.”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
benett_wedding (26 r.)
Benett wedding&event
Barbara Benetinová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice-okolie
PRO Shop: 3 inzeráty
2

“Chceli by ste mať na svojej svadbe chiavari stoličky ? Kontaktujte nás ohľadne voľných termínov.”
(Pred 4 mesiacmi)

Pozrite si nasu pracu.
14. okt o 19:06  •  www.benettwedding.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikusm92
7
Registrovala sa 21. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bardejov.
  • Svadba bude 25. februára 2017
    Bardejovská Nová Ves, okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
nikusm92
7
Registrovala sa 21. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 70 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bardejov.
  • Svadba bude 25. februára 2017
    Bardejovská Nová Ves, okres Bardejov
 @mimauk v Bardejove merlot wedding agency oni su Top😍
14. okt o 21:09  •  Svadba bude vo februári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sandra533
Registrovala sa 31. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sandra533
Registrovala sa 31. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
  • Nevie kedy bude svadba
 kvetinársvo clematis - top - pred mesiacom mi zdobili svadbu a majú zlaté ruky perfektný prístup a neskutočnú originalitu - ved si prečítaj samé dobré referencie - aj na fb si daj kvetinárstvo clematis - ak kontakt ti dám aj foto z mojej svadobnej výzdoby
19. okt o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková
Merlot Wedding Agency PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bardejov
PRO Shop: 18 inzerátov
50

“Pripravujeme fotky pre Vás čoskoro. viac info na : www.merlot-agency.sk alebo facebooku : https://www.facebook.com/MerlotAgency”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková
Merlot Wedding Agency PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bardejov
PRO Shop: 18 inzerátov
50

“Pripravujeme fotky pre Vás čoskoro. viac info na : www.merlot-agency.sk alebo facebooku : https://www.facebook.com/MerlotAgency”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby, alebo možnosť prenajať si dekorácie. Ohľadom cenovej kalkulácie a ponuky nás kontaktujte emailom. Realizujeme výzdoby a prenájom v rámci celej SR.
S pozdravom Merlot Wedding Agency
Včera o 12:06  •  www.merlot-agency.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”