Menu Forum

Hľadám aranžérku na svadbu v apríli 2017 na Šírave

29. dec 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
mimauk
Registrovala sa 1. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Okres Michalovce.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
mimauk
Registrovala sa 1. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Okres Michalovce.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte baby emoticon. Nepozna niektora dobru aranzerku s primeranou cenou? Potrebovala by som jednu na april 2017 na Zemplinsku Siravu. Dakujem emoticon
10. okt 2016 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
benett_wedding (26 r.)
Benett wedding&event
Barbara Benetinová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice-okolie
PRO Shop: 6 inzerátov
2

“Chceli by ste mať na svojej svadbe chiavari stoličky ? Kontaktujte nás ohľadne voľných termínov.”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
benett_wedding (26 r.)
Benett wedding&event
Barbara Benetinová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice-okolie
PRO Shop: 6 inzerátov
2

“Chceli by ste mať na svojej svadbe chiavari stoličky ? Kontaktujte nás ohľadne voľných termínov.”
(Pred 6 mesiacmi)

Pozrite si nasu pracu.
14. okt 2016 o 19:06  •  www.benettwedding.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikusm92
9
Registrovala sa 21. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bardejov.
  • Svadba bude 25. februára 2017
    Bardejovská Nová Ves, okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
nikusm92
9
Registrovala sa 21. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bardejov.
  • Svadba bude 25. februára 2017
    Bardejovská Nová Ves, okres Bardejov
 @mimauk v Bardejove merlot wedding agency oni su Top😍
14. okt 2016 o 21:09  •  Svadba bude vo februári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sandra533
Registrovala sa 31. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sandra533
Registrovala sa 31. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Vranov nad Topľou.
  • Nevie kedy bude svadba
 kvetinársvo clematis - top - pred mesiacom mi zdobili svadbu a majú zlaté ruky perfektný prístup a neskutočnú originalitu - ved si prečítaj samé dobré referencie - aj na fb si daj kvetinárstvo clematis - ak kontakt ti dám aj foto z mojej svadobnej výzdoby
19. okt 2016 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková
Merlot Wedding Agency PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bardejov
PRO Shop: 26 inzerátov
50

“Pripravujeme fotky pre Vás čoskoro. viac info na : www.merlot-agency.sk alebo facebooku : https://www.facebook.com/MerlotAgency”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková
Merlot Wedding Agency PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bardejov
PRO Shop: 26 inzerátov
50

“Pripravujeme fotky pre Vás čoskoro. viac info na : www.merlot-agency.sk alebo facebooku : https://www.facebook.com/MerlotAgency”
(Pred 3 rokmi)

Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby, alebo možnosť prenajať si dekorácie. Ohľadom cenovej kalkulácie a ponuky nás kontaktujte emailom. Realizujeme výzdoby a prenájom v rámci celej SR.
S pozdravom Merlot Wedding Agency
8. dec 2016 o 12:06  •  www.merlot-agency.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
kreativnebalony
Originálna svadobná balónová výzdoba
Marek Remeta PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice

“Https://www.youtube.com/watch?v=eNEEZjahXKE”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
kreativnebalony
Originálna svadobná balónová výzdoba
Marek Remeta PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice

“Https://www.youtube.com/watch?v=eNEEZjahXKE”
(Pred 1 mesiacom)

Dobrý deň, ale rád by som Vám ponúkol možnosť netradičnej balónovej svadobnej výzdoby, vytváram slávnostné balónové oblúky, srdcia, 3D postavy, gigant balóny. Plním balóny héliom na ich vypustenie po obrade. Dekorujem obradné miesta, sály, kostoly ...
V prípade, že nemáte záujem o dekoráciu ponúkam možnosť modelovania balónov pre deti ako sprievodný program na svadobnej hostine.
Pre viac info navštívte moju web stránku.
S pozdravom
kreatívne balóny.
29. dec 2016 o 23:51  •  www.kreativnebalony.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to