Hľadám aranžérku na svadbu v apríli 2017 na Šírave

Ahojte baby :). Nepozna niektora dobru aranzerku s primeranou cenou? Potrebovala by som jednu na april 2017 na Zemplinsku Siravu. Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si nasu pracu.
Odpovedať
Profilova fotka
@mimauk v Bardejove merlot wedding agency oni su Top😍
Odpovedať
kvetinársvo clematis - top - pred mesiacom mi zdobili svadbu a majú zlaté ruky perfektný prístup a neskutočnú originalitu - ved si prečítaj samé dobré referencie - aj na fb si daj kvetinárstvo clematis - ak kontakt ti dám aj foto z mojej svadobnej výzdoby
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby, alebo možnosť prenajať si dekorácie. Ohľadom cenovej kalkulácie a ponuky nás kontaktujte emailom. Realizujeme výzdoby a prenájom v rámci celej SR. S pozdravom Merlot Wedding Agency
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ale rád by som Vám ponúkol možnosť netradičnej balónovej svadobnej výzdoby, vytváram slávnostné balónové oblúky, srdcia, 3D postavy, gigant balóny. Plním balóny héliom na ich vypustenie po obrade. Dekorujem obradné miesta, sály, kostoly ... V prípade, že nemáte záujem o dekoráciu ponúkam možnosť modelovania balónov pre deti ako sprievodný program na svadobnej hostine. Pre viac info navštívte moju web stránku. S pozdravom kreatívne balóny.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
@merlot_wedding_agency prosím Vás, môžete mi povedať kde sa nachádza tento priestor?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzi555 Dobrý deň, pokiaľ myslíte priestory na naších fotkách. Tak na prvom obrázku Bardejovske kúpele - Kolonáda a tretí obrázok je z Hotelovej akadémie v Bardejove
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, urobím Vám výzdobu podľa Vašich predstáv a rada Vám pripravím ponuku.Pošlite mi,prosím bližšie informácie cez kontaktný formulár, fb, alebo firemný mail. Prajem Vám čarovný deň ! Zuzana Zábojníková
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?