Menu Forum

Cena vyzdoby pre max 150ludi, okolie Zv?

25. mar 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
michaela795
1
Registrovala sa 18. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
michaela795
1
Registrovala sa 18. februára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hladame agenturu alebo niekoho kto si privyraba vyzdobou, nechcem nic honosne, jednoduche, ale pekne emoticon
24. mar 2015 o 11:27  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

Robíme výzdoby v akomkoľvek štýle, od zložitých aranžmánov, po jednoduchý vzdušný minimalizmus podľa aktuálnych trendov. Ak sa Vám naša práca páči, radi Vám ozdobíme Váš svadobný deň!
24. mar 2015 o 12:04  •  flover.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň prajem aj ja sa venujem svadobným výzdobám-výzdoba kostola,sály,aut,kvetinové aranžmány...ak ste si ešte nikoho nenašla rada pomôžem.našu prácu si môžete pozrieť tu na MS,alebo tiež na FB.Určite by sme sa vedeli dohodnúť emoticon

S pozdravom a prianím pekného dňa
Svadobná agentúra Erika.
24. mar 2015 o 16:12  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marikaa12
4
Registrovala sa 1. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
marikaa12
4
Registrovala sa 1. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 Odporucam svadobnu agenturu Specialday z BB. Maju velmi peknu pracu, a rozumne ceny.
24. mar 2015 o 20:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

Dobry den, skuste nahliadnutaj do nasich albumov, robime vselijake vyzdoby a urcite za prijatelne ceny. Cenovu ponuku rada poslem po zadani zakladnych poziadaviek na vyzdobu. Staci nas kontaktovat tu na MS alebo cez formular na webe.
Jana
25. mar 2015 o 18:14  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.stylovasvadba.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Kontaktné údaje patria do vizitky Profesionála”