Hľadám starejšieho z okresu Prievidza na 27.8.2016

Zobraz úvodný príspevok
Zhaname osvedceneho starejsieho na svadbu v Prievidzi. Termin 27.8.2016.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@jahodicka mentolova je velmi pekna farba, takze super vyber:-) Najdolezitejsie je, ze si bola ty spokojna zo vsetkym :-)
Odpovedať
@nataly4324 dobre si si to pozrela, nas najkrajsi den je uz za nami;.-) Naozaj, ako sa hovori je to najkrajsi den v zivote aj napriek tomu ze som mala stresy vsetko dopadlo tak ako malo a vsetci sme sa dokonale zabavili. Co sa tyka vyzdoby, starejsieho, cateringu tak vsetko dopadlo na jednotku. Bolo to podla mojich predstav a to som rada. Keby sa to dalo, tak by som si to najradsej este zopakovala ale to uz nie je mozne tak si to budem len na videu pozerat;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@1fifinka1 mas to este v cerstvej pamati, tak snad teraz este nepotrebujes k tomu ani video:-) Vlastne este ho asi ani nemate, ci? Som naozaj rada, ze vsetko dopadlo tak, ako si si to predstavovala. To je najdolezitejsie:-) A na svadobnej ceste ste boli, alebo sa este len chystate?
Odpovedať
@marusicka viem a myslim ze aj dost pouzivana farba teraz:-) Tak ako si napisala, je to najdolezitejsie a ja som rada ze to vsetko dobre dopadlo. Teraz uz mozem len spominat a pozerat na video aky krasny den to bol a neustale si to pripominat:-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@marusicka
Odpovedať
ahojte mozem poprosit kontakt na pana mokrana? :-)
Odpovedať
Ahojte, aj ja zháňam starejšieho na 23.09.2017. Ak by bol niekto taký ochotný a poslal mi kontakt na nejakého starejšieho z okolia PD budem veľmi vďačná :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@dydia ahoj:-) Az teraz som si vsimla ze zhanas kontakt na pana Mokrana. Nasla by si ho aj na ich stranke, ale napisem ti do IP aj jeho e-mailovu adresu a tak isto aj telefonny kontakt:-) Kedy planujes mat svadbu alebo uz mate aj datum vybraty?
Odpovedať
Profilova fotka
@dydia prepac som si vsimla az teraz ze si mi pisala a ze zhanas kontakt na neho. Uz ti ho napisala @jahodicka? Alebo ti ho mam znovu napisat? Lebo som si vsimla ze ona ti tu vcera pisala. Daj vediet a ked tak ti ho napisem ja:-)
Odpovedať
@marusicka .ahoj ano dakujem poslala mi ho uz som s nim volala.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dydia som rada teda ze ti ho napisala:-) Ako dopadol hovor? :-) Vybavili ste? :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň. Odporúčam starejších Jozef Mokráň, Ivan Ondruška a Igor Suchý.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?