Menu Forum

Hľadám starejšieho z okresu Prievidza na 27.8.2016

2. aug 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
marusicka
Registrovala sa 6. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 184 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 21. novembra 2015
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
marusicka
Registrovala sa 6. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 184 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 21. novembra 2015
    okres Prievidza
 @jahodicka mentolova je velmi pekna farba, takze super vyberemoticon Najdolezitejsie je, ze si bola ty spokojna zo vsetkym emoticon
26. júl o 17:04  •  Svadba bola v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
1fifinka1
Registrovala sa 28. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov.
  • Svadba bola 11. júna 2016
fotoportrét
fotoportrét
1fifinka1
Registrovala sa 28. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov.
  • Svadba bola 11. júna 2016
 @nataly4324 dobre si si to pozrela, nas najkrajsi den je uz za nami;.-) Naozaj, ako sa hovori je to najkrajsi den v zivote aj napriek tomu ze som mala stresy vsetko dopadlo tak ako malo a vsetci sme sa dokonale zabavili. Co sa tyka vyzdoby, starejsieho, cateringu tak vsetko dopadlo na jednotku. Bolo to podla mojich predstav a to som rada. Keby sa to dalo, tak by som si to najradsej este zopakovala ale to uz nie je mozne tak si to budem len na videu pozeratemoticon
27. júl o 11:50  •  Svadba bola v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataly4324
Registrovala sa 29. júna 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 83 príspevkov. Okres Banská Štiavnica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nataly4324
Registrovala sa 29. júna 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 83 príspevkov. Okres Banská Štiavnica.
  • Nevie kedy bude svadba
 @1fifinka1 mas to este v cerstvej pamati, tak snad teraz este nepotrebujes k tomu ani videoemoticon Vlastne este ho asi ani nemate, ci? Som naozaj rada, ze vsetko dopadlo tak, ako si si to predstavovala. To je najdolezitejsieemoticon A na svadobnej ceste ste boli, alebo sa este len chystate?
29. júl o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jahodicka
Registrovala sa 10. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 78 príspevkov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 9. apríla 2016
fotoportrét
fotoportrét
jahodicka
Registrovala sa 10. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 78 príspevkov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 9. apríla 2016
 @marusicka viem a myslim ze aj dost pouzivana farba terazemoticon Tak ako si napisala, je to najdolezitejsie a ja som rada ze to vsetko dobre dopadlo. Teraz uz mozem len spominat a pozerat na video aky krasny den to bol a neustale si to pripominatemoticon
2. aug o 11:25  •  Svadba bola v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to