Menu Forum

Svadobý termín apríl 2007

6. apr 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nezbednica (33 r.)
Registrovala sa 7. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Liptovský Trnovec, okres Liptovský Mikuláš.
  • Svadba bola 28. apríla 2007
    Liptovskom Mikuláši, okres Liptovský Mikuláš
fotoportrét
fotoportrét
nezbednica (33 r.)
Registrovala sa 7. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Liptovský Trnovec, okres Liptovský Mikuláš.
 ahojte babulky, tak tu u nás ta predpoveď počasia trošku nevychádza, husto tu u nás sneží, tak len "dufam" že opať začala zima besnieť. Inak už sme boli aj na matrike a mame už vypísane tlačivo ktoré pošlú do kostola, dali sme si robiť obrúčky a tento týždeň by mali byť hotové, dala som do albumu aj foto, zajtra pridám foto svadobných oznámení. Už sa to pomaly blíži čo?
26. feb 2007 o 17:53  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcellinka (38 r.)
Registrovala sa 31. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 290 príspevkov. Okres Prešov.
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
marcellinka (38 r.)
Registrovala sa 31. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 290 príspevkov. Okres Prešov.
    okres Spišská Nová Ves
 dobre ranko babule emoticon

my to mame dnes za 60, pekne okruhle...
obrucky uz by mali byt cochvila hotove emoticon , potom dam foto...
momentalne zhanam saty, ale nedari sa... a drahy ma znervoznuje, lebo mi stale pripomina aby som hladala emoticon
a kolko alkoholu planujete?
27. feb 2007 o 08:08  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristin
Registrovala sa 18. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 246 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 14. apríla 2007
    Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
kristin
Registrovala sa 18. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 246 príspevkov a 2 albumy.
 mi sme dostali 5 l Metaxu a myslím že to budeme piť až do konca života. U nás sa totiž pije len víno a toho neviem koľko lebo to organizuje majiteľ reštiky. Jééj a pivo, ale vraj to sa na svadbách nepije, takže neviem. a keď budete riešiť toto prosím prosím pnapíšte mi ako je to s darmi. Fakt neviem. Z mojej strany dostanem len peniažky a hrnce od sestry (super sa teším). Z priateľovej strany dostávame vždy blbosti. No problím je ten že si nás moja strana rodiny objednala už pred svadbou vraj nám dary chcú dať vopred a osobne (čo je jasné). Mne to príde divné ale asi to tak musím urobiť. Čo u Vás, ako ostatné dary (/v mojom prípade adeptov na povalu).
27. feb 2007 o 08:13  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
Registrovala sa 4. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 243 príspevkov a 3 albumy.
  • Svadba bola 21. apríla 2007
    V Trenčíne, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
Registrovala sa 4. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 243 príspevkov a 3 albumy.
 ahoj, my to s darmi mame takto: den pred svadbou mame take posedenia - ja s mojou rodinou a drahy s jeho rodinou - a na tie posedenia nam donesu dary, my ich pozbierame a zoberieme k nam do bytiku a spolu rozbalime emoticon

ten alkohol teraz riesime - my mame nejake povinne mnozstvo vina , ktore musime zobrat z restiky, a ostatne si zhaname sami... bude to urcite vino, becherovka, fernet, a mozno nejaka whisky... mnozstvo este nevieme, tiez cakam ze nam s tym niekto pomoze...
27. feb 2007 o 08:20  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcellinka (38 r.)
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
marcellinka (38 r.)
    okres Spišská Nová Ves
 no my uz nejake dary uzivame emoticon emoticon od draheho sestry sme dostali kuchynskeho robota, od mojej sestry - studentky nerezovu rychlovarnu konvicu, a u kamosky som si objednala digitalnu kuchynsku vahu...
vsetko sme si vyberali samy... z mojej strany uz som dostala avizo, ze dostaneme peniazky, aby sme si mohli kupit to co nam treba (okna, jedalensky stol, sedacku...) ale ako to bude prebiehat, kedy nam ich daju to neviem, najlepsie je asi den pred.

ja som pivo zatrhla, lebo v bare to nikto nema pod kontrolou, a nechcela by som v nedelu zazit sok z uctu...
zaklad bude vino, + fernet, slivovica a nejaky konak, ale kolko coho to nemam ani tusenie. nechcem aby bolo malo, ale tiez nechcem ze to bude pit este aj o rok...
27. feb 2007 o 09:04  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
Registrovala sa 11. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 442 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nitra.
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
Registrovala sa 11. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 442 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nitra.
    okres Prešov
 co sa tyka darov, my sme vacsine rodiny povedali, ze sa nam viac zidu peniazky, kedze spolu byvame nejaky ten patek a teraz sme si kupili bytik. Najblizsi nam stale kupuju veci do domacnosti, na vianoce, narodky, meniny,... tiez chcu dat radsej nejaky dar, aby sme mali spomienku na svadbu, ale este to musime doriesit. V poslednom case sa pri stahovani stale rozpravame, co by sme nutne potrebovali a tak a tiez to zalezi od toho, v akej cenovej rovine chcu nieco kupit. Lebo za kazdu cenu len aby bolo kupene, to nie. Radsej si nasetrim a kupim poriadne.

Co sa tyka alkoholu, tieto veci riesia rodicia. Aposn u nas hostinu riadia rodicia, ti predsa robia detom svadbu..
27. feb 2007 o 11:38  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bihan
Registrovala sa 9. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 488 príspevkov a 1 album. Má 32 priateľov. Francúzsko.
    V Hronseku pri Banskej Bystrici, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
bihan
Registrovala sa 9. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 488 príspevkov a 1 album. Má 32 priateľov. Francúzsko.
 My máme zatiaľ vymyslený len jeden svadobý dar, ktorý zrejme dostaneme od manželovej sestry (vo Fr sa peniaze nedávajú, lebo budúci manželia urobia zoznam vecí z konkrétneho obchodu a potom hosťom povedia, kde tie zoznamy môžu nájsť), takže dostaneme taký trošku lepší kávovar a potom snáď peniažky.
Jéj, ešte som zabudla na svadobné poháre od naj kamošky (sú v albume) a nádherné krištálové (nikdy som nevedela, či je tam -i alebo -y) flauty na šampanské (veľmi veľmi sa mi páčili).
Čo sa týka alkoholu, rátali sme fľašku vína na osobu + jedna fľaška bileho, jedna fľaška hnedého alkoholu, jeden citrusový fernet a zvyšok z reštiky. Robia skvelé koktaily, prípadne pivo. Nemám chuť zaoberať sa aj tým, že niekto nebude mať svoj obľúbený alkohol na stole. Navyše je u nás veľa ľudí, ktorí nepijú, takže predpokladám, že tých fľiaš kopec ostane.
27. feb 2007 o 11:50  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcellinka (38 r.)
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
marcellinka (38 r.)
    okres Spišská Nová Ves
 bihan tak to sa vam toho zvysi velmi vela.
27. feb 2007 o 12:19  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bihan
fotoportrét
fotoportrét
bihan
 maminka to potom bude dávať do výslužiek, takže z toho si hlavu nerobím emoticon
Inak pracovala som pre jednu pani, ktorá organizovala svadby a hovorila, že treba na svadbe rátať v priemere pol flaše sektu a jednu fľašu vína (v anglicku si potom tvrdý alkohol dokupuje každý hosť sám).
27. feb 2007 o 12:31  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
 ako poznam nasu rodinku tak bude viest vino... aj priatelova rodina je skor na vino, takze toho tam bude asi najviac, ale bude aj nieco tvrde - napr. pre znamych z norska bude urcite becherovka emoticon - strasne ju maju radi...

chcem sa vas spytat na knihu pre hosti, ci take nieco riesite a kde a v akych obchodoch by som to zohnala (okrem internetu)?
27. feb 2007 o 13:13  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
Registrovala sa 12. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 135 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
Registrovala sa 12. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 135 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
    V Nitre, okres Nitra
 Ahoj Bihan emoticon
ako sa mas? Uz si si vybrala nejake popolnocne satky?
Ja som zajtra objednana novemu lekarovi...dala som na tvoje rady emoticon
Tak drz palceky...aby vsetko dobre dopadlo...potom ti napisem ako som dopadla emoticon
27. feb 2007 o 14:31  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
    okres Prešov
 metlonka: aj ja držím palce! emoticon
27. feb 2007 o 14:57  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
    V Nitre, okres Nitra
 Dik dupinka emoticon
27. feb 2007 o 15:01  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristin
fotoportrét
fotoportrét
kristin
 dosť ma apríl 2008 ruší. stále im tam nabehnem a divým sa akí noví ľudia. vedeli ste vlani že sa budete vydávať?
jankazaba - ja som v BA videla knihu pre hostí vo fotoshopoch (neviem ako to napísať) - len neviem v ktorom, alebo svadobnom salóne. mne prídu dosť drahé, takže sme toto zrušili, myslím že mnohí ani nevedia čo a ako, a vlastne ani ja to celkom neviem.
27. feb 2007 o 17:52  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shirley (36 r.)
Registrovala sa 27. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 113 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
shirley (36 r.)
Registrovala sa 27. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 113 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
    okres Nitra
 kristin, aj ja vzdy nabehnem na april 2008. my sme mali v aprili 2006 zasnuby a vtedy sme este ani netusili, ze svadba bude o rok. dohodli sme sa na tom v lete, my sme taki pragmatici emoticon mna by asi uplne vynervovalo planovat svadbu rok, ja som taky stresor emoticon
27. feb 2007 o 18:09  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
    V Nitre, okres Nitra
 Ahoj Shirley emoticon
Ako ti idu pripravy?
Kde sa budes vlastne fotit? Vies ake nadherne fotky by si mala priamo na tom ranci?
Neuvazovala si o tom? Sice vsetko zalezi od pocasia. vsak? emoticon
27. feb 2007 o 18:20  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nezbednica (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nezbednica (33 r.)
 ahojte baby tak už mame hotové svadobné oznamenia, dala som aj fotku do albumu.
27. feb 2007 o 18:57  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shirley (36 r.)
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
shirley (36 r.)
    okres Nitra
 to metlonka: my sa budeme fotit na hrade, ale take tie rodinne fotky budu urcite na ranci. uz sa tesim. emoticon pripravy su v pohode, vo stvrtok si idem vybrat popolnocne saty, tak snad nieco vyberiem.
to nezbednica: aj my uz mame oznamka doma, asi tak tyzden a ja uz by som ich hned rozdavala, ale planujeme az tak zaciatkom marca.ty kedy planujes?
27. feb 2007 o 19:31  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
    V Nitre, okres Nitra
 Shirley a kde si ides pozriet popolnocne satky?
Niekam do Nitry? Porad prosim ta...ja tam tie obchody moc nepoznam...
A neuvazovala si o tom, ze si aj tie pozicias?
My mame tiez oznamka hotove uz tyzden a zacneme ich rozdavat asi tento vikend.
Obrucky by nam mali prist tento tyzden..tak som na ne hrozne zvedava emoticon
27. feb 2007 o 19:44  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shirley (36 r.)
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
shirley (36 r.)
    okres Nitra
 no, ja idem vo stvrtok do tesedikova, mam odtial aj svadobne - presne take ako som chcela. popolnocne si neplanujem kupit, lebo na ples chodime tak raz za rok a v tesedikove stoji pozicovne spolocenskych siat 1100 sk a ak si chcem kupit tak sa pod 4000 nedostanem emoticon inak my sme mali s obruckami otrasne problemy emoticon vybrali sme si, prisli ine, vymena, nakoniec nam boli aj male, lebo nam tam dali viac zlata, takze sme radi, ze uz su v pohode. su zo zlteho zlata a stali 11 000 sk spolu.
27. feb 2007 o 19:58  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
    V Nitre, okres Nitra
 Shirley to je zaujimave...aj ja mam svadobne saty odtial emoticon
A tiez som uvazovala, ze ak nenajdem ziadne zaujimave popolnocne saty, tak si tam poziciam.
To je mi luto ze ste mali take problemy s obruckami, tusim sa vzdy nieco najde z coho mame nervicky, ale dufam ze vsetko dobre dopadne.
My sme si dali spravit na mieru v Piestanoch. Moj drahy chcel titanovy, ma ho v konbinacii s bielym zlatom a mne spravia taky isty len z bieleho zlata a s kamienkom. emoticon
27. feb 2007 o 22:38  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ksb
Registrovala sa 1. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Bratislave - v DNV PEGAS, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
ksb
Registrovala sa 1. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
 ahojte aprílovky - ja sa síce len tak občas pripletiem do debaty, nejako nestíham. Neviete mi poradiť, ja mám dosť problém s herpesmi ja teraz mám vyhodené dva a mám dosť obavu, že v svadobný deň budem celá povyhadzovaná, nepoznáte nejaký zaručený spôsob ako tomu predchádzať? mastičky ani tabletky mi vôbec nepomáhajú.
28. feb 2007 o 09:55  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
    okres Prešov
 ksb: preventívne zinok alebo rybí tuk..
28. feb 2007 o 10:02  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
    V Nitre, okres Nitra
 Ahoj Ksb, aj mna trapi podobny problem...a preto som hladala na nete nejake rady a nasla som...
posielam ti link:
http://www.woman.sk/diskusia_detail.lasso?ID=f7fa04c8f1248cdc&-session=wmn:D41AB9F1059171760CsMR142FD57

dufam ze ti pojde otvorit. emoticon
a myslim ze aj na tejto stranke som sa uz s touto temou stretla, je to tusim v teme krasa emoticon
28. feb 2007 o 10:02  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ksb
fotoportrét
fotoportrét
ksb
 ďakujem za tipy, musím s tým niečo urobiť - lebo svadba sa blíži a pravdepodobne sa bude stupňovať aj nervozita no ako to je ako strorené pre herpesy
28. feb 2007 o 16:54  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weroni
Registrovala sa 7. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 185 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
weroni
Registrovala sa 7. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 185 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 No "kolegynky" - tesi ma ze je nas viac, jak som to tu tak prezerala - tak tusim september vedie a aprilovych svadieb je tu dost malo..
1. mar 2007 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shirley (36 r.)
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
shirley (36 r.)
    okres Nitra
 ahojte, tak od vcera si uz mozeme povedat, ze sa buduci mesiac vydavame emoticon emoticon
2. mar 2007 o 08:14  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
 no to hej, neviem ako vam, ale mne to strasne rychlo ubieha...
2. mar 2007 o 08:43  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veva2
Registrovala sa 18. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 188 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Martin - Priekopa, okres Martin.
    V Martine, okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
veva2
Registrovala sa 18. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 188 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Martin - Priekopa, okres Martin.
    V Martine, okres Martin
 Ani nehovorte, vcera sme si este sumarizovali vsetky drobnosti co je treba zabezpecit a kupit a zda sa mi ze ten zoznam sa nejako nezmensuje na rozdiel od bliziaceho sa terminu svadby emoticon
2. mar 2007 o 08:46  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
    okres Prešov
 aj mne to ubieha veľmi rýchlo ... ešte treba doladiť kopu drobností a navyše, budúca svokra mení plány, mení to, na čom sa s mojimi rodičmi a nami dohodla... No uf.
Kedy začínate s dávaním oznamiek?
2. mar 2007 o 12:24  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš