Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
moja polovička sa chce s nami nanominovat pozerat saty tak mu poviem ze dobre pod ale potom on hned ze ved nemoze :-D skusa to a urcite ho to láka chuda ešte sa nacaká :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz sa budete smiať na mne, ale ja som naozaj vážne uvažovala nad tým, aký to môže mať súvis. či niečo v kombinácii s podväzkom, alebo tak. samodržky už mám, tak reku čo ešte k nim na ten dekolt :-.
Odpovedať
sa ospravedlnujem za ten zmatok :-D :-D :-D aj ja si kupim samodrzky(pancuchy) mam s nimi dobre skusenosti a ako oli spominala vyzera to tak sexi ale idem vyskusat aj ten typ podprdy samo-drziacej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja rozmyslam, ze si kupim pancusky, dobre to vyzera aj s tym podväzkom - vencekom. inak mne v salone povedali, ze pod saty ziadnu podprdu ani potrebovat nebudem, je to sice vystuzene, ale neviem si to predstavit a mala by som cely cas zly pocit, tak si kupim nejake pekne spodne pradlo aj v ciernej alebo cervenej pod redove :-)
Odpovedať
ja chcem preto aby trochu vyplnila korzet na satach aby som tam mala viac toho a trochu vytlačila prsia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne je to krajsie bez pochyby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám do šiat silikónové neviem či vypchávky, alebo ako sa to volá. je to také príjemné, mäkké a prispôsobí sa to tvyru pŕs. vložíš si to do podprdy. alebo vystuhy v šatách pod prsia a vyzerá to ako celok.
Odpovedať
zuzi to máš fajn aj ja si musim nieco zabezpećit nech som k svetu :-D
Odpovedať
Hello dámy, informujem, že šaty sa mi už šijú, tak dám potom vedieť ako to dopadlo. Henrieta, veľmi pekne ďakujem za radu, zastihla ma v pravý čas ;-) Čo sa týka samodržiek - pančušiek, aby som bola presná, mám s nimi super skúsenosti a dôležitý je nie len jeden, ale radšej dva silikónové pásiky, nech to dobre drží.. Môj chlap ich zbožńuje :-D Čo sa týka podrseniek, na push-upky si treba zviknúť, neoplatí sa dávať si ju len pod svadobné šaty, lebo by sa mohlo v horšom prípade stať, že vám z tej podprsenky niečo vyskočí.. a to nežartujem, kamoške sa to stalo na hodine, na ktorej učila (povinná prax). Treba si skúsiť ako sa môžem a ako sa nemôžem predhnúť a tak... Ale za ten efekt to stojí!
Odpovedať
Profilova fotka
prajem Vam krasny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aky bol vikend? vsetky oddychnute? :-)
Odpovedať
čaute babizne tak ja som si uz kupila tu podprsenku čo sa len nalepi a drzi fajn som zvedava ako to bude vyzerat v satoch :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky, ja som si vcera kupila tie samodrzky - pancusky, tak hadam budu drzat. spodne pradlo si budem musiet pozhanat nejake pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som včera riešila cez telefón obrúčky v poľsku, no komédia. ale nakoniec sme sa pochopili. tie čo mám v albume s takým trojuholníkom, troška vyvýšené. keď sme si ich chceli dať urobiť tu, pýtali za ne od 17-do 20 000,00 , len preto, lebo sú podľa návrhu z obrázka. na slovensku niečo podobné nemajú, za tie vretienkové tiež takisto. keď si ich objednám v poľsku, vychádzajú do 8 000,00 tis
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je dobry rozdiel v cene, ale v Polsku je vsetko lacnejsie. A to ich nebudete ani skusat?
Odpovedať
waw!!! dobrá pálka za dva prstienky!!! My už tiež máme obrúčky objednané, o 10 dní si ich máme vyzdvihnúť a potom nám ich budú gravírovať, ale vybrali sme si ten najjednoduchší model: klasické oblé, masívne, lesklé, bez motívu... z bieleho zlata :-D nemám rada žlté zlato... môj prstienok stál 100 eur a môjho drahého dvakrát toľko, ale tie ceny, čo chceli za Zuzkine obrúčky ma fakt šokli... Ozaj, nedá sa s Poliakmi lepšie dohodnúť po anglicky? 8-) Baby, neverili by ste, čo ma ešte dnes čaká - predmanželská lekárska prehliadka s rozborom krvi na určenie krvnej skupiny a prípadne všetkých očkovaní a obranných protilátok a prenosných chorôb!!! ... takúto kokosinu si môžu vymyslieť len Frantíci! A na radnici nám šupli do ruky celú brožúru o tom, ako sa máme k sebe v manželstve správať, ako sa nemáme podvádzať a robiť detičky ako na bežiacom páse.... Robí sa niečo takéto aj na Slovensku?
Odpovedať
Profilova fotka
Pokial viem tak lekarske prehliadky sa nerobia, snubenci sa navzajom maju informovat o chorobach a zvlast dedicnych v rodine. No a ked mame svadbu v kostole, musime chodit na pripravu a tam do nas budu hustit asi toto vsetko co Tebe dali tu brozuru :-)
Odpovedať
Na Slovensku máme evanjelický sobáš a môžem ťa ubezpečiť, že nič takéto do mňa nikto nehustil... Absolvovali sme jedno dlhé stretnutie s pani farárkou, také celkom detailné interview, ale to bolo všetko. Dokonca sme si to už skúsili aj v kostole... keď sme tam kľačali pred oltárom, môj drahý bol nejaký bledý :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme mat katolicky sobas a musime chodit na nauku 6 krat, no a tam do nas stihnu za hodinu hustit ze nas z toho bude hlava boliet ale mozno nie, daju nam prakticke rady do zivota :-D ved uvidime v januari.
Odpovedať
ahojte, no dlho som tu nebola a len tak ziram co ste vsetko stihli za ten cas. u nas vsetko po starom, nic sme nevybavili, nic sme nekupili, nic sme nerezervovali, akurat hodinu sobasa - takze 28.4. o 4.
Odpovedať
a okrem toho mam chut to vsetko vyriesit v tichosti vo dvojici a potom to vsetkym uz len oznamit :-S niektore ste to uz prezivali pred par tyzdnami
Odpovedať
my si tiež tento tyždeň alebo na buduci pojdeme zajednat termin na urade :-D
Odpovedať
zabudla som, ze som si uz aj saty skusala :-D to bola asi ta zatial najprijemnejsia povinnost. este som si nerezervovala, ale vybrala som si, dufam ze mi ich nevyfukne ina nevesta...
Odpovedať
tak to mas super ze vies ake chces ja este stale neviem presne aky styl a tie co som raz skusala ani jedny ma neoslovili :-)
Odpovedať
ja uz som vedela ako som sla do salonov ake chcem a skusala som len ten jeden typ, a sadli mi. jedny som skusala aj ine ale tiez boli celkom pekne. jedinu chybu maju tie moje, ze ich nemaju v bielom ale len svetlulinko maslove. no hadam to prezijem, aj tak uz cele to bude uplne ine ako som si myslela zo zaciatku ze by malo byt... ale krasne su tie saty a aj cena je celkom dobra a este kopec veci je v cene, takze super. oslovili ma este jedny ale 11 000... :-(
Odpovedať
ahojte babulky aj sasom sa tu už dlho neukázala ale nemám stale nič nove okrem kostola a sály nemám nič vybavené. Bihan ako si písala mymame svadbu tiež v evanjelickom kostole a taktiež nam farar nerobil žiadne kazne o manželskom živote len povedal že sapri prvej kríze nemame hneď zlaknúť ale problémy riešiť spolu a niekaždy osobitne ale inak bol velmi zlatý, povedal nám ako nám prebehne zhruba obrat a ostatnéže záleži na nás napr.príchod že aku choreografiu si spravíme on nam do toho zasahovať nebude takže super.
Odpovedať
dobre ranko. ako sa dnes mate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mám dnes dobrý deň, prišla mi odpoveď z poľska od zlatníka, budeme mať obrúčky krásne, podobné ako sme si naprvý raz vybrali a za neuveritelných 6 000,00 aj s dobierkou! :-) :-N foto v albume
Odpovedať
dobré ránko, tak to máš super cenu a našli ste zaujímavé, pekné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk album, už je tam pokec
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?